Treść opublikowana przez kater
-
Ile pali twoja bemka
Dobrze czytam, że Ci bierze MNIEJ gazu niż noPb? No jeśli tak, to lepiej daj instalację do wystrojenia.
-
E60 520D 2007r. ANGLIK!!Czeladź WBANX12030CX68796
kater odpowiedział(a) na Maxell temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażklikaj Autor powyższego tematu też twierdzi, że z oztrzymanego VINu wychodzi, że to anglik. Poprosimy tu VIN, będzie można się popastwić jeśli to faktycznie przekładka :twisted: edit: L812A ENGLAND/IRLAND AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Anglia / Irlandia CX68796
-
e90 2008 WBAVG11010A569601 Włocławek
kater odpowiedział(a) na link2jack temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwrzesień 2008 dla sedana (i kombi)
-
e90 2007 WBAVC31050VG09133 Warszawa
kater odpowiedział(a) na link2jack temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPatrząc po realnych przebiegach tych aut z DE to silnik sporo wytrzymie :) To dość często auta flotowe. To zresztą chyba to samo co motor z 320, tylko zdławiony, z mniejszym turbo i chyba z innym sprzęgłem - ale podkreślam chyba, bo to info jakie wyczytałem tu gdzieś w topicach. Niech więc ktoś to poprawi / potwierdzi. Różnica też taka, że 318d nie ma w automacie. BTW, jak chcesz jeszcze ekonomiczniej to poszukaj 316d :twisted: edit - tu czytaj, może coś Ci się wyklaruje - klik
-
Gdy ktoś wam powie, że kierowcy bmw powodują wypadku
kater odpowiedział(a) na kamilztorunia temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyco za &^@!#^ Czy z filmiku można odczytać numery? Masz to w lepszej jakości?
-
O instalacjach gazowych
O Barrakudach nie powiem, bo nie wiem, nie śledzę tematu aż tak blisko. Ale jeśli chodzi o moc / wydajność silnika na LPG to przy dobrej i dobrze założonej oraz zestrojonej instalacji różnice powinny być pomijalnie małe, rzędu 1-2%, na korzyść noPb. W praktyce nie powinno być w ogóle czuć różnicy. Także myślę, że poradzić tu sporo można - a jak 1 albo nawet 2 reduktory nie dają rady, to należy dać inne albo pokombinować, i dobry gazmen musi to ogarnąć. Mimo że mikry ten mój silniczek, to na autostradzie licznikowe 210 kmh robi (no męka już jest wtedy hehe, ale kilka razy udało mi się 1 macha przekroczyć, oczywiście na LPG, więc trudno mówić o spadku mocy). Spróbuj poszukać info albo załóż temat na LPG-forum - tu jest kilka osób b obeznanych w temacie (i nie jestem oczywiście jedną z nich hehe), ale tam praktycznie każdy siedzi w gazie i na pewno pomogą Ci problem rozwiązać. Jeśli jesteś z Wlkp to chętnie Cię skieruję do magika. Jak z Wawy i okolic to też jest tam niezły kolo, również na Śląsku są miszczowie, więc na pewno ktoś się znajdzie. Nie trać ducha :)
-
e46 przód od polifta - do przedlifta da rade??
Patrzy OK. Mi się czarne nery i ogólnie cały czarny osprzęt podoba. Pytanie tylko czy tył też będziesz modził?
-
E46 Touring Wołomin PP04702
kater odpowiedział(a) na Kunio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo jest dotarty już. A ile ma mieć 9-letni dieselek? Silnik sam w sobie to pikuś, bardziej osprzęt - wtryski, turbo, 2-mas - należy sprawdzić.
-
e46 przód od polifta - do przedlifta da rade??
tylko potem przy sprzedawaniu powiedz lepiej od razu nabywcy co i jak, bo jak auto (daj / nie daj Boże) trafi tu do oceny to powstanie milion teorii spiskowych, sam wiesz ;)
-
BMW E90 2008 VIN WBAVG91000VG51720
kater odpowiedział(a) na florus1990 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażkolego nie obraź się, ironii to Ty byś nie zauważył nawet jakby miała na sobie kamizelkę odblaskową, wielkie cyce i stanęła przed Tobą w wyzywającej pozie kręcąc soczystym tyłeczkiem :P
-
O instalacjach gazowych
wiciuR6 - kiedyś ktoś mądry napisał - na LPG warto oszczędzać, ale przy dystrybutorze, dopiero po założeniu porządnej instalacji, nie przed - różnica cenowa pomiędzy słabą a dobrą instalką to zaledwie kilkaset złotych, nawet na 6 garów, czyli coś, co zwróci Ci się w 2-3 miesiące, może szybciej nawet u siebie mam Hana, polecano je na forum no i przede wszystkim polecał je mój dobry kumpel i świetny gaziarz (Pitec), reszta gratów też jest raczej z wyższej półki (no oczywiście jak na mój malutki motorek, bo przecież nie ma sensu tam pchać instalacji za 4 koła); o Valtekach praktycznie każdy wypowiada się niepochlebnie, a jedynie instalatorzy je polecają, bo wiedzą że za rok najpóźniej przyjedziesz na regulację to samo z za słabym parownikiem - co Ci po nim jak nie możesz 3.500 RPM przekroczyć? auto masz fajne (sam chętnie bym E46 zamienił na E39 hehe) więc nie ma sensu go męczyć, nawet jak nie planujesz być z nim na stałe; odrobina pecha i będziesz miał niedługo wypaloną głowicę, a sam wiesz ile to kosztuje; nawet jak będziesz odsprzedawał auto to lepsze graty Ci się zwrócą; autem z LGP zapewne zainteresuje się ktoś, kto nie jest jej wrogiem (teksty typu: stać Cię na BMW, to musi Cię stać na noPb odpadają hehe), a taki ktoś też sprawdzi co tam masz, i jak zobaczy Valteki na marznącym reduktorze to myślisz co zrobi?
-
[E61] 525d LCI podniesiona moc!
Zawsze jak widzę te wykresy to mnie nachodzi ochota na śmierdziucha :D Nawet chociaż tam byle 2.0, no i jakiś program. A potem sobie przypominam, że najpierw ważniejsze rzeczy niż auto trzeba ogarnąć... :cry2: No ładnie, ładnie, fabrycznie w ogóle rewelacja.
-
BMW E60 WBANC71030B148293
kater odpowiedział(a) na malolat79 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo szansa niewielka. Jak sam widzisz, to już 10 lat prawie, wiele tych aut ma realnie po pół miliona przelotu, egzemplarza naprawdę bez wypadku to chyba ze świecą szukać i nie w tej cenie. Szczególnie niebezpieczne zapewne będą te świeżo sprowadzone. Myślę, że raczej warto popatrzeć za autami z prywatnych rąk, z jakąś tam chociaż świeżą historią.
-
[UWAGA] BMW 328 2009 VIN WBAWB335X9PU89800
kater odpowiedział(a) na lukakow temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba powinno być: *1AUTO-CENTRUM MOSZNA SAMOCHODY SERWISOWANE BEZWYPADKOWE Z PIERWSZEJ REKI
-
BMW E60 WBANC71030B148293
kater odpowiedział(a) na malolat79 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle się czepiasz. Na zdjęciu nr 2 on ma po prostu maskę uchyloną.
-
spalanie E61
Jak to ktoś powiedział - chciałbym mieć tą kasę, której Mercedes NIE zarobił na W124...
-
E46 z Radomia - VIN: WBABV91020PJ83385
kater odpowiedział(a) na wojmer temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI popijemy Zbyszkiem :D Ale nie martw się, Płocczanie, Gostyninianie, Gnieźnianie na forum też nie mają łatwego życia. Dobrze, że Swarzędz jeszcze nie zyskał takiej sławy, chociaż parę perełek stąd też już było, raz nawet grożono mi mordobiciem bo niepochlebnie wypowiedziałem się o pobliskiej szrotowni :twisted:
-
BMW E90 2008 VIN WBAVG91000VG51720
kater odpowiedział(a) na florus1990 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie, najlepiej właśnie jak ktoś chce niski przebieg to kupować autka z Holandii, Danii, Belgii albo Węgier. Tycie państewka, niskie przebiegi. W dodatku ilość mieszkańców i obszar zbawiennie wpływają też na ceny, oczywiście relacja jest proporcjonalna, czyli ceny też niskie. CBDU.
-
BMW E46 320 WBAAM11080JM49527
kater odpowiedział(a) na jombon temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpffff tam sranie gadanie - ważne że ma LEGENDARNY silnik R6 i tyle - żaden śmierdziel, żaden 4-cylindrowy Gay Engine of the Year, ale rasowa R6, to przecież powinno wynagrodzić ewentualne drobne mąkamęty tej legendy szos, tego autobahnstormera...
-
!! UWAGA BMW E60 520d 2007r, Szydłowiec, WBANX11000CX88974
kater odpowiedział(a) na bbrys temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWystarczyłoby skończyć z cyrkiem prawnym typu "ogłoszenie nie jest ogłoszeniem a zawarte w nim celowo popełnione błędy, kłamstwa i nieścisłości nie stanowią postawy do niczego GTFO" - jeśli można by sprzedającego / wystawiacza ogłoszenia / aukcji skutecznie i szybko pociągnąć do odpowiedzialności, to jestem absolutnie pewien, że sporo kancelarii prawniczych szybciutko by się wyspecjalizowało w pozywaniu takich oszustów. Niestety, j.w. kolega pisze, celowo wprowadzany burdel przydaje się do robienia inter... tfu, wałków nie tylko prywatnym handlarzom, ale i grubym rybom.
-
Jaki jest silnik w 316i po-liftingowej.
jak polift to na pewno nie ma 105 KM, a minimum 115 KM - najpierw był to N42, a potem, już na koniec produkcji N46, który też szedł do E90, oba 1.8, a nie 1.9 105 KM to niestety przedlift 316i; wersja 115 KM przed liftem to 318i i w zasadzie ten sam silnik, ta sama pojemność, ale coś tam ma zmienione, nie pamiętam co, bodajże DIS chyba ma; oba to 1.9, czyli pojemność typowo przedliftowa
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
To by musiał mocno zwiększyć budżet. Poza tym patrząc po autkach jakie kolega wrzuca, to mu raczej chodzi o oszędną jazdę i zapewne inne koszty utrzymania.
-
BMW E91 Jakie świece?
Też mam ten silnik, no deczko mniejszy hehe (ładowali je już na koniec do E46) i też właśnie te NGK wkładałem prawie rok temu. No i fajnie, śmiga OK. RealOEM je zaleca / podaje, więc co tu się zastanawiać. Po ok 40 zł za sztukę powinny być.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
tu masz forumową - klik na pewno pewniejszy i rozsądniejszy zakup niż ładowanie się w świeżo sprowadzonego golasa, którego pewnie handlarz dostał w gratisie do paru innych igiełek dokładanie klimy - nie opłaca się, zapomnij; zresztą, duńczyki zazwyczaj mają kosmiczne przebiegi i/lub są mocno skorodowane - klimat tam niestety jest jaki jest :/ a ceny nieciekawe ta druga od Krzyżaka - no jak ktoś zakłada gaz we wrześniu i za 4-5 miesięcy sprzedaje to raczej jest tam jakiś haczyk; no i kupione też niewiele wcześniej - jakby to dobrze jeździło to pewnie nie trzeba by się pozbywać, no ale to tylko moje dywagacje, może faktycznie gościu ma jakiś powód (ale czerwona lampka powinna się zapalić) tak czy siak LPG Cię taniej wyjdzie w utrzymaniu, szczególnie przy tych rocznikach - głównie chodzi o naprawy (wtryski, 2-masa, turbo) no i w ogóle to lepiej wklejaj auta do oceny (wraz z obowiązkowym VINem) w odpowiednim temacie, będzie łatwiej dla Ciebie i czyściej dla forum ;)
-
spalanie E61
Panowie spójrzcie na parę ogłoszeń E60 z Płocka, Radomia czy innego Gostynina i dopiero się zdołujecie. 6 L to średnie. :mrgreen: