Treść opublikowana przez sfinks311
-
Autohandel - sprzedaż auta przed 6 miesiącami od zakupu.
Handlując autami nie masz takiej opcji uniknięcia.Podatek zaplacisz od róznicy a nie ceny zakupu auta
-
Skradziono BMW X5 E70 L112944 Otwock
No to już musieli chodzić za Tobą kolego ..
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Jest polski lektor i nie przestawiasz nigdzie.Tylko języki do wyboru napisów masz
-
Skradziono BMW X5 E70 L112944 Otwock
A to skąd wzieli auto ??Z ulicy ??
-
BMW e92 vin WBAWD11010P196490 Przysucha
sfinks311 odpowiedział(a) na mroczeq temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKlinika BMW w Opocznie a mzoesz zapytać o sprzedawcę kolegę Dray....mozę zna :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Soft źle nagrany
-
BMW E60 PROBLEM Z ZAPYCHAJĄCYM SIĘ DPF
Dokładnie tym bardziej,iż nie ma możliwości zapchania fizycznie dpf-a po kilku kilometrach
-
BMW E60 PROBLEM Z ZAPYCHAJĄCYM SIĘ DPF
Jesli wypala się faktycznie to raczej to jakis błąd systemowy jest.A czy ktoś sprawdzał jego zapchanie po wypaleniu i przed ???Dpf nie zapycha się po kilkunastu kilometrach
-
BMW E60 PROBLEM Z ZAPYCHAJĄCYM SIĘ DPF
Ale wypala się do stanu normalnego zapelnienia ??? Czy ty go wypalasz czy tylko sama procedura się zaczyna ??
-
Olej w Mostach i Skrzyni
Wrzuć nowy soft jesli adaptacja nie pomogła.Ja po wymianie nigdy tak nie miałem zeby szarpało choć skrzynia inaczej trochę chodzi ale to ze wzgledu na adaptacje.Soft to najtańsze z mozliwych teraz rozwiazania.Potem już tylko mechatronika zostaje,którą i tak powinno się wymieniac.Ile masz przebiegu ?? Ostanio tak znajomy miał w E90,ze szarpalo ale to i przed wymianą oleju też i padła mechatronika
-
BMW X3 do oceny WBAPE11078WH35250
sfinks311 odpowiedział(a) na zawstef temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa sprzedaję swoją X3.Jak chcesz zobaczyć odezwij się na PW
-
Wymiana zmieniarki cd na zmieniarke mp3 usb (zlacze)
Wszystko masz tutaj ale po co szukac prawda ??? viewtopic.php?f=15&t=202324&start=120&hilit=emulator
-
BMW E70 problem z zawieszeniem pneumatycznym
Normalnie działa.Przecież napisałem,ze sam uzywam :duh: :duh: :duh:
-
udział 51% w aucie, zastaw, kredyt - o co chodzi?
sfinks311 odpowiedział(a) na kater temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneIdeabank to nie jest dobra opcja teraz.Słaba oferta aktualnie.Są lepsze ale to PW jeśli już
-
CCC Professional 2016
Lektor jest w sofcie navi a nie mapach
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Odepnik kable od zmeniarki,navi itp na chwile.Ew wyjmij bezpieczniki
-
Bmw X3 E83 2.0d Olej w skrzyni biegów
A to myślisz ,że to jakieś cudowne części to są ? Kto jest producentem czego to już w większości wiemy kolego ale jeśli chcesz przepłacać to spoko :):)
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
W tym dziale masz tyle tematów o mk3 ze nie wiem z czym problem.Wyjasnil kolega wyzej ze softów sprawdzonych nie ma.Większość z sieci uwala czytniki a nagrywasz na cd zawsze
-
Problem z navi mk4 DVD e39
A Ty chciałeś laser wymienić :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Fachowcy :mrgreen: :mrgreen:
-
Problem z navi mk4 DVD e39
To Mk4 tylko grubsza sprawa.Może autor napisze rozwiązanie bo jakieś światełko jest w tunelu
-
Problem z navi mk4 DVD e39
Odpowiedź mi na moje pytanie
-
Problem z navi mk4 DVD e39
To jak wygrał soft ?I co to ma wspólnego z radiem i zmieniarka?Wyjaśnił?
-
e70 3.0sd 286KM gasnie przy przyspieszaniu
A nie możesz pod kompa podłączyć?
-
Problem z navi mk4 DVD e39
Jak już ten sprzedawca takie pieniądze niezłe wziął choć pojęcie ma pewnie zerowe (kto zmienia soft na nowszy z powodu złego odczyty mapy ...tylko idiotą to wymyślił ) to niech naprawia .Z czym masz problem ?
-
MK3 wysuwa płyty
No właśnie uwaliles czytnik ...przecież ostrzegalem Doda w nim miga ?