Treść opublikowana przez sfinks311
-
35sd mała turbina
W elektronikę auta nie .Demontujesz,naprawiasz,zakładasz ponownie i śmiga....lub nie :mrgreen: :mrgreen:
-
Demontaż kratki nawiewu tył
Kurcze.....ile to demontażu aby dostać się do tych kratek.Pół auta :mrgreen: :mrgreen: więc nie wiem czy mi się chce.Moze inaczej spróbuje,bo musze wpiąć ponownie ten zaczep regulacyjny....ech..
-
Problem DSC 4x4
Ale wiesz ile razy to napisałeś prawda ??? Dla mnie to oczywiste :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
[E83] dołożenie multifunkcji M47
Wymieniasz kierownice i w przypadku tempomatu musisz zrobić kodowanie .Reszta będzie działać bez tego Poduszka moze zostać ta sama oczywiście
-
Wariujące światla - Moduł LCM e83 ???
Kup zamiennik .Zobacz na reloem jakie mogą być.Trzeba zakodowac pod vin choć teoretycznie powinno bez tego też prawidłowo działać..tyle teorii
-
Problem DSC 4x4
Czujnik kąta skrętu sprawdzałaś na kompie ?? Błąd komunikacji ze skrzynią może wynikać z programu lub urządzenia do diagnostyki.Nie wiem czym to robisz.To manual czy automat ?? W najgorszym razie skrzynka do regeneracji
-
Zlot BMW Klubu Polska 2016 2.07.2016 Bednary
Ktoś z łódzkiego jedzie w piątek ???
-
kamera samochodowa - rejestrator dedykowany
Ech te Chińczyki.....cóż ....czekamy :):)
-
Problem DSC 4x4
Ze sterownikiem czego nie masz komunikacji ??
-
kamera samochodowa - rejestrator dedykowany
Kurcze...boska cierpliwość potrzebna ale widać,iż pasuje super.Daj znać jak to uruchomisz
-
Co to za rodzaj nawigacji?
Yaza v32 :mrgreen: :mrgreen: MK4 raczej ew. business
-
myjka a czujniki parkowania
Kodowac nie trzeba nic.Też miałem tak po myjni z ta kamera.W ciągu dnia wróciło do normy .
-
CCC Professional 2016
To jest chyba żart prawda ?Wiesz ile razy było to walkowane ??100 i więcej.....użyj szarych komórek i poszukaj
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
viewtopic.php?f=86&t=242171 viewtopic.php?f=86&t=202016
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
No za to Ty jesteś górnolotny:)-) Tacy jak Ty wpadają ,nic sami nie szukają i w kółko mają ten sam problem.I tak podziwiam tych co Tobie odpisują na pytania .Szkoda mówić ,bo lenistwo sięgnęło zenitu na forum Przepraszam za offtop ale ile razy można pytać o to samo ..
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
Czy umiesz czytać czy tylko powielać pytania ?Użyj rozumu..nie umiem prościej napisać.Admin by się przydał Mało tego to w podpisie masz ,że posiadasz X3 więc zdecyduj się
-
E83 X3 3.0d Nowy Targ WBAPD91030WG42571
sfinks311 odpowiedział(a) na Marvik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo do mnie pytanie ??
-
Autohandel - sprzedaż auta przed 6 miesiącami od zakupu.
Pomijam juz to ze obaj i kupujący i sprzedający nie mają pojecia o leasingu auta :duh: :duh: :duh:
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
To wszystko już było kolego.Poczytaj temat :)-)
-
E83 X3 3.0d Nowy Targ WBAPD91030WG42571
sfinks311 odpowiedział(a) na Marvik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBełkot handlarza z wyposażeniem wybitny :):) Na bank to nie jest okazja :):)
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Niestety nie.Nie szukam na siłe niczego w sieci :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
I tylko specjaliści to zrobią.Poleskiego softu do tego auta nie było wtedy i teraz też nie ma w oryginale .jest tylko napisany przez kogoś i zrobiony http://chomikuj.pl/berciu/BMW+Nawigacja/Navigacja+MK4+SOFT
-
BMW e60 lci problem z mp3 na USB
Wyłącz komunikaty w radiu kolego
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Kolory można sobie zmienic w samym sofcie jak chcesz się bawić.I mozna jakiekolwiek ustawić
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
A kto Tobie powiedział ze są takie kolory jak w ori ?? Wersja Yaza jest jedna