Treść opublikowana przez sfinks311
-
Czy reflektory LCI Lift beda pasowac do nie lift X5 2007?
Oczywiście że tak.Bez tego nie będą chodzić plus kodowanie
-
Koszty serwisowania X6
Nie wiem za co Ty tyle zapłaciłeś...bez przesady chyba że cena auta była niska że względu na te naprawy.Ja kupując E70 wymieniłem oleje ,filtry czyli standard i klocki oraz tarcze tyl to gdzie te 10% zakupu ??:):)Razem koszt wymian ok 3000 a auto za 120.000.I nawet nie byłem autem w ASO na sprawdzianie czegokolwiek bo to bez sensu było.Miernik w dłoń,jazda próbna i lekka negocjacja ceny i tyle.I nie jestem fachowcen od aut tylko zwykłym użytkownikiem Wiadomo że porsche to inna półka i znajomy za to samo praktycznie zapłacił ok 20.000
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Nie ma dostępnego softu do tego.Tylko programowanie navi pomoże
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Kolakao....nie czytałeś działu chyba.Twój przypadek z płytami to standard.Zły soft i tyle.Poza tym może i dobrze że żaden nie zadziałał bo mogłoby być już po navi.Ja osobiście Mk3 nie tykam.Kilka osób w PL to robi ale mają swoje softy niedostępne z necie.Było o uwalonych Mk3 wiele razy :):)
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Tak....wpisz słowo Mk3 w wyszukiwarkę na forum i wyjaśni się wszystko.Czytać trzeba a nie pisać po raz setny o tym samym.Lenistwo straszne
-
Koszty serwisowania X6
Po prostu to są rzadziej występujące auta i tyle.Koszty serwisu podobne do X5 .Poczytaj
-
BMW 335i BiTurbo Wroclaw WBAWB73528P042805
sfinks311 odpowiedział(a) na lukakow temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPraktycznie nowa "popsuła"się :):) ale pewnie gość śledzi fora i dlatego już jest cena mocna obniżona,bo wiadomo że nie zarobi na niej
-
BMW 335i BiTurbo Wroclaw WBAWB73528P042805
sfinks311 odpowiedział(a) na lukakow temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo 20 tysi w rok zszedł :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: http://allegro.pl/bmw-e92-coupe-335i-306km-2008-r-piekny-stan-m3-i6254106864.html
-
X1 18D WBAVN11020VN33530 KOREKTA OD EMERYTA
sfinks311 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZa 500 pln + koszt hotelu (jesii trzeba się zatrzymać) jedziesz po auto z ludźmi od tego .Wyjazdy po kilka osób.Ofert tego typu jest pełno.Nie bardzo rozumiem co ma do tego język skoro masz pomoc fachową.Sam byłem tak kilka razy po auta choć znam niemiecki tylko taniej wyszło :):) .Dla chcącego nic trudnego. Sorry za offtop :mad2: :mad2: :mad2:
-
X1 18D WBAVN11020VN33530 KOREKTA OD EMERYTA
sfinks311 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież to handlarz na bank.Już wszystkiego się chwytają czego mogą aby sprzedać.
-
Wariujące światla - Moduł LCM e83 ???
W e60 miałem taki przypadek podobny .Też była choinka niezła łącznie z navi dodatkowo.Manetki też wymieniliśmy,moduł świateł także i nic.Po wymianie regulatora napięcia wszystko jest ok.Ciekawe było tylko to że po zapaleniu dawał prawidłowe napięcie a w trakcie choinki były straszne skoki dopiero
-
Problem z nawigacją do E87, 2006r.
Płyta czyszczaca na sucho ale tylko markowe.Od tego bym zaczął
-
BMW 116i - dymienie i awaria silnika
I auto nie psuje się po przejechaniu 300 km od zakupu.To wiadomo ,że na sztukę zrobione było
-
Problem z nawigacją do E87, 2006r.
Może mieć jak najbardziej.Jak czytnik już trochę zuzyty to różne loty ma.Czysciles laser ??
-
Problem z nawigacją do E87, 2006r.
Nie rozumiem tego problemu.Mapy śmigaja ,bo sam nieraz kolegom z jedynek nagrywałem.Być może laser na wykończeniu i jedną czyta a drugiej nie
-
BMW x3 2.0d WBAPE11020WH42224 Nowy Sacz
sfinks311 odpowiedział(a) na error03 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA to autor jednak nie kupił ???
-
[e46] Spolszczenie nawigacja strzałkowa monochrom mk2
To Ty pisz zrozumiale i jasno:):)
-
[e46] Spolszczenie nawigacja strzałkowa monochrom mk2
Ja nic z Twojego pisania nie rozumiem.Jeśli w bagażniku masz Mk4 to po co ci soft do Mk2??
-
Problem DSC 4x4
Czy zamiennik czy ori tak samo działa.Nie ma się co popsuć.Teorię mechaników są bardzo naciągane :):)
-
BMW 116i - dymienie i awaria silnika
To akurat jasne że wymiana powinna być co 10-15 tys KM. Jednak to nie sam olej mógł to spowodować.Coś poprzedni właściciel zatail raczej
-
CZUJNIK PARKOWANIA BMW X3 E83
Nie może tak być.Pika przy przeszkodzie dopiero.Prawdopodobnie uszkodzony jest jeśli sprawa dotyczy tylko jednego czujnika
-
Problem z Navigacja Bmw e60
No gdzie na CD ????Na dvd tylko
-
Problem z Navigacja Bmw e60
A po co komuś płacić jak masz mapy za free na forum ? Gość pewnie źle mapy nagrał.Odeslij mu i sam próbuj nagrać i uruchomić A aktualuzacje to niech sprzedawca sobie zrobi ale w głowie :):)
-
[e46] Spolszczenie nawigacja strzałkowa monochrom mk2
Przecież to Mk4
-
Brak prawego światłą do jazdy dziennej
Czy na innej żarówce też tak masz ??