Treść opublikowana przez sfinks311
-
Bmw x3 2.0 D ubywa oleju.
Pytasz mnie ?Mnie nie ciekawi:):)bo to nieważne :)-) Ważne że diagnosta powiedział że turbo jest ok :):) Przecież to moja ironia jest bo autora to też nie obchodzi .Dostał rady i co ?Nie sprawdza nic bo ....turbo działa prawidłowo
-
cas padl po update bmw e91 pomocy
Ale w jaki sposób zrobione ??
-
Bmw x3 2.0 D ubywa oleju.
No i super :):)Jeździj dalej skoro nie rozumiesz ironii
-
Bmw x3 2.0 D ubywa oleju.
Przecież autorowi to nie przeszkadza ,bo diagnosta powiedział że czujnik oleju do wymiany ale turbina ok.To że olej znika w zastraszajacej ilości to nie problem :):)
-
Jakie felgi / opony do F3x
To normalne uczucie/odczucie nie mające związku z rzeczywistością jak zakładasz większe.Możesz sprawdzić geometrię dla formalności ale wątpię .Sam tak miewam po zmianach felgi
-
E83 - nie działa panel sterowania lusterek i szyb
Podejmij pod kompa i wyjdzie wszystko. Problem problemowi nierówny jest
-
etui okulary
Widziałem w ASO do X3 takie coś ale że dwa lata temu więc pewnie jest :):)
-
Bmw x3 2.0 D ubywa oleju.
Kolego coś jest z Tobą nie tak ??Sorry....ubywa ci 300 ml po. 100 km a mechanik mówi że turbo jest ok ?Nie wiem co powiedzieć . Już lepiej o nic nie pytaj na forum i trzymaj się tego mechanika :)-)
-
BMW X5 E70 WBAFF41080L101782
sfinks311 odpowiedział(a) na Gibons temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOd tego
-
BMW X5 E70 WBAFF41080L101782
sfinks311 odpowiedział(a) na Gibons temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOd otwierania schowka
-
BMW X5 E70 WBAFF41080L101782
sfinks311 odpowiedział(a) na Gibons temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa tam nic nie widzę .Jedynie włożony zapach w kratkę
-
BMW X5 E70 WBAFF41080L101782
sfinks311 odpowiedział(a) na Gibons temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNawigacja to CCC kolego.Raczej starsza .Po niej wyszły już dwie nowsze w X5.Lift był w 2009 w połowie roku.I były zmiany ale to już inna półka cenowa.Te przyciski to podgrzewane foteli i wentylacja
-
BMW X5 E70 WBAFF41080L101782
sfinks311 odpowiedział(a) na Gibons temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzarne są tańsze a cena tego dość wysoka
-
BMW X5 E70 WBAFF41080L101782
sfinks311 odpowiedział(a) na Gibons temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWersja fajna W miarę dobrze wyposażona .Oczywiście to rocznik 2007 a nie 2008 ale taka moda w Pl :)-)Poproś o skany faktur i KS.Przebieg i historię u Smorawinskiego potwierdzasz na telefon.Bynajmniej ja z tym problemu nie miałem .Jeśli się nie uda to pisz na PW do kolegi Dray lub Dziqsek
-
x5 e70 30.sd napęd, stuki
Aby to stwierdzić wystarczy wypiac wtyczkę od skrzynki i zobaczyć czy stuki są czy nie .Ew wyjąć bezpiecznik
-
E65 730d WBAHM21070DS70382 - DUŻA KOREKTA
sfinks311 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo ten co sprzedaje nieswiadomy ???? Chyba,ze sam przebieg cofnąl i pali głupa
-
Uchwyt do komórki na magnes.
Też mi tak to wygląda ale miałem coś podobnego i telefon spadał i zsuwal się więc jestem ciekawy czy to lepsze
-
Uchwyt do komórki na magnes.
W jaki sposób mocujesz to w aucie ?Rozumiem że telefon musi być z metalową obudowa?
-
E92 335i WBAKG71060E714002 - KOREKTA
sfinks311 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo wrzucisz auto to zaraz aukcję usuwają :):)
-
Bmw x3 2.0 D ubywa oleju.
Ok ale jeśli Tobie ubyło 300 ml po przejechaniu 100 KM to nie jest normalne
-
E83 3.0D WBAPB51090WB44373
sfinks311 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHehe....wszystkie aukcje usunął dziś a trochę ich miał :mrgreen: :mrgreen:
-
E83 3.0D WBAPB51090WB44373
sfinks311 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo umówmy się w kilku i koszty zwróci :):)
-
E83 3.0D WBAPB51090WB44373
sfinks311 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo bardzo znany sprzedawca na chyba wszystkich forach samochodowych .Na naszym także bardzo :):)Żadne auto od niego nie na oryginalnego przebiegu .Jemu powinno zabronić się prowadzić jakiejkolwiek działalności
-
BMW e61 problem z aktualizacją nawigacji
A to już kwestia tego jakie jest włosie kolego.Jesli kupisz coś chińskiego to nie ma się co dziwić
-
BMW e61 problem z aktualizacją nawigacji
Czytaj co napisałem wyżej ............. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: