Treść opublikowana przez sfinks311
-
E91 330XD WBAUW91010A196895 - KOREKTA
sfinks311 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFaktycznie auto dla elity od Elitecars:)-)
-
Navi otwiera się, lecz nie działa ekran
Kolego.....ty musisz tylko środek wymienić.Koszt w ASO ok 350 a na alledrogo 500
-
Navi otwiera się, lecz nie działa ekran
Jeśli nie chcesz próbować reanimować to kup w Aso.
-
Navi otwiera się, lecz nie działa ekran
Odepnij czytnik ,wysusz kable i czytnik też i zobacz.Sprawdź też bezpiecznik od navi
-
Zlot BMW Klubu Polska 2016 2.07.2016 Bednary
Sala jest i to duża z dużym ekranem :):) Dziś to chyba tylko mecz choć w pobliżu jest piknik rodzinny :):) jednak tylko do 22..... Menu w restauracji oprócz burgera nie zawiera nic tresciwego oprócz cen i lepiej coś zabrać ze sobą.W pobliżu jest sporo restauracji i sklepów jakby coś
-
BMW X3 LCI N47 Sterownik skrzyni automatycznej?
Rozebrać skrzynię musisz i dostep bedzie a co się dzieje ??
-
Zlot BMW Klubu Polska 2016 2.07.2016 Bednary
Ech.....hotel sobie zupełnie nic nie robi z umowy.Jak widać nie musi dotrzymywać umowy :-:) Siedzenie w restauracji ?Zdziwię się jak będzie pełna :)-)
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Pewnie chodzi o to ,ze do takich modów powinny być minimum vipery :):) a nie BMW :cool2: :cool2: :cool2:
-
Kolor podświetlenia ambiente
Zapytaj memberlist.php?mode=viewprofile&u=18503
-
Bluetooth jest ale brak opcji w idrive
A było pytać dokładnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Czy cena korzystniejsza tego nie wiem.Pytać sprzedawcę trzeba
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
http://www.etk.cc/bmw/PL/vin/decoder/online/
-
Brak prawego światłą do jazdy dziennej
A to jak się jeździ na kombinacji to już wina właściciela kolego :cool2: :cool2: :cool2:
-
E70 3.0si pytanie o działanie nawiewu
U mnie śmiga normalnie .Masz ustawienia klimatyzacji to sprawdź dokładnie
-
BMW E87 120i WBAUF51085JS56820
sfinks311 odpowiedział(a) na RelaX temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNawet nie jechać.Szkoda czasu,bo i tak okaże się na miejscu ze przebieg to najmniejszy problem
-
E61 roleta bagażnika problem z pełnym otwieraniem
Sprawdź po numerze części na realoem
-
Bluetooth jest ale brak opcji w idrive
Bo światła dzienne to dziś już byle idiotą zakoduje:)-) Zapytaj tutaj memberlist.php?mode=viewprofile&u=60944 ,bo to nie tylko kwestia modułu i programowania kolego ale ja się nie znam :):) Parot jest plug&play 30 minut montażu i to samo ale co ja tam wiem :)-) Parota kupisz i zamontujesz w firmie audiostrada.pl
-
Bluetooth jest ale brak opcji w idrive
Czyli Parrota:)-)
-
E46 320ci - Czy to oryginalna tapicerka
http://de.bmwfans.info/parts-catalog/E46-Compact/Europe/325ti-M54/L-N/jul2002/browse/technical_literature/samples_upholstery_colors_leather_fabr
-
BMW X3 E83 2.0 BENZYNA WBAPA31010WC00894 RADOM
sfinks311 odpowiedział(a) na dzikus08 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPodobno więcej błędów się pojawia jeśli auto jest felerne:)-)
-
BMW X3 E83 2.0 BENZYNA WBAPA31010WC00894 RADOM
sfinks311 odpowiedział(a) na dzikus08 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI to samo autorowi napisałem a on i tak swoje.Żadnemu kupujacemu niepozwolilbym katować auta na postoju .. ech....
-
Bluetooth jest ale brak opcji w idrive
Musisz mieć telefon kolego.
-
E46 CABRIO WBABS11020JX71736 - DUŻA KOREKTA
sfinks311 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCałą Polskę przejechał -)-)
-
E46 330i WBAEN51080PC20948 - KOREKTA
sfinks311 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen co mu sprzedał cofnął przebieg .Niestety Skandynawia jak włosi jeśli chodzi o BMW nie wpisują wiele.Niewiadomo kto dokonał tego wpisu odczytanego w Tlokinskim
-
Czerwona kontrolka E87
Kolego.....napisałeś że przy błędzie czujnika ABS ta kontrolka nie świeci się .To czujnik ABS mierzy cisnienie i dla mnie to jasne.Nie musisz cytować wybranych fragmentów.Piszesz ze to inny obwód,inne błędy itp więc pytam skąd takie info:):)
-
E53 3.0D 2004r. Manual Busko Zdrój Vin: WBAFB71010LC33427
sfinks311 odpowiedział(a) na TurboDizel temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie jestem specem od E53 ale wg mnie w tym roczniku nie było takich .Były od 2005 w e83,E87 itp.Na kierownicy jest tempomat ale to standard w multifunkcji.Ta go nie ma fizycznie,bo nawet w opisie aukcji nic o tym nie ma .