Treść opublikowana przez sfinks311
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
Na jutro załatwię :):)Rozumiem ,że cena nie ma znaczenia :--) Ech...nie mogłem się powstrzymać ...
-
BMW X3 E83 2.0 BENZYNA WBAPA31010WC00894 RADOM
sfinks311 odpowiedział(a) na dzikus08 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak to kupi to pożałuje ,bo to nie jedzi w ogóle .Szkoda kasy na ten silnik
-
Czerwona kontrolka E87
Chyba się mylisz kolego.To samo jest w e83 i e46 i jest tak jak pisze.Tylko błąd od ciśnienia opon i żadnych innych.I mówię to z praktyki własnej.W jedynkach jest ten sam system przecież a autor innych błędów nie ma
-
Kto umie i czy mozliwe jest zmodyfikowanie softu ?
Ej.....chyba dziqska znasz
-
BMW X3 E83 2.0 BENZYNA WBAPA31010WC00894 RADOM
sfinks311 odpowiedział(a) na dzikus08 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażok. 6.5
-
Kto umie i czy mozliwe jest zmodyfikowanie softu ?
A pytałeś Artura ?
-
Czerwona kontrolka E87
Ale przecież to czujnik na podstawie obrotów koła sprawdza ciśnienie....proszę o sprostowanie jeśli się mylę
-
35sd mała turbina
Pokaż to mechanikowi:)-)
-
BMW E87 120i WBAUF51085JS56820
sfinks311 odpowiedział(a) na RelaX temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHaha....wczoraj oglądałem akurat coś innego i handlarz mi powiedział ,że on nie zarabia na sprzedaży aut:):)Że tylko bratu robi przyslugi......na placu 30 aut ....Uwierzylem.....:):)
-
BMW E87 120i WBAUF51085JS56820
sfinks311 odpowiedział(a) na RelaX temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTaa...od razu widać bełkot handlarza tak jak i serwis w Aso.Model na 2005.....Haha.....a nie....to już nawet śmieszne nie jest.Zapytaj czym się różni model z 2005 od 2004 :-:)
-
Emulator zmieniarki cd w BMW X3
W dziale zrób to sam masz wszystko
-
BMW X3 E83 2.0 BENZYNA WBAPA31010WC00894 RADOM
sfinks311 odpowiedział(a) na dzikus08 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTe silniki w X3 to nieporozumienie jak kolega napisał.To nie jeździ.Jak już się upierasz to 2.0d i wystarcza ale nie benzyna przynajmniej tak.I jeszcze kręcony przebieg......wiadomo
-
Czerwona kontrolka E87
Albo błąd czujnika ABS :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
Zlot BMW Klubu Polska 2016 2.07.2016 Bednary
1. Wlodi 2. Vale46 + osoba towarzysząca 3. stuffman z osobą towarzyszącą 4. Randall + osoba towarzysząca 5. Kokos3333 +osoba towarzysząca 6. arek1056 7. kubik 8. SlavoS :8) 9. Sweeper + osoba towarzysząca 10. wojtek1418 z osobą towarzyszącą 11.Rufio 12. Siodema + osoba towarzysząca 13. GMike 14. Miłosz88 + 2 osoby towarzyszące 15.Sfinks311 + osoba towarzysząca
-
E46 330i WBAEN51080PC20948 - KOREKTA
sfinks311 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa bank Tlokinski nic mu nie wystawił o ile w ogóle był tam.To jakiś oszołom,który wie dokładnie co kupił a teraz oczernia wszystkich.Ilu takich tutaj bywa ????
-
35sd mała turbina
To niezła ta diagnoza tego mechanika ale takich jest wielu.Powinni kasę oddawać za te swoje teorie Możesz kupić używke jednak tylko z gwarancja.
-
E46 330i WBAEN51080PC20948 - KOREKTA
sfinks311 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo jak się juz obecny właściciel broni niech pokaże te potwierdzenia od Tlokinskiego z bazy bmw.Wątpię. iż posiada ale ok....dajmy szanse
-
płyn do spryskiwaczy
Ok 6 litrów wlejesz bez problemu a czy po tygodniu jazdy tyle zużyje ??? Chyba jak non stop jedziesz w deszczu lub ręczenie włączasz.Ksenony są myte tylko w czasie jazdy co 5 cykli wycieraczki .U mnie przy normalnych trasach,warunkach itp to raz na 2 m-ce maks wlewam
-
Brak prawego światłą do jazdy dziennej
Obejrzenie go nic nie da kolego.To tylko puszka jest zwykła :) To nie on ,bo miałbyś inne objawy a czy świeci się komunikat o przepaleniu żarówki ??
-
[E83] dołożenie multifunkcji M47
Wymieniasz bez problemu
-
E46 330i WBAEN51080PC20948 - KOREKTA
sfinks311 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA jaki to członek klubu ???? Jeden post z tytułu zakupu auta.... :duh: :duh: :duh: :duh:
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
W starszych rocznikach nic nie było kolego
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
Bo X3 był pionierski przeciez w BMW.Poza tym nie porównujmy aut z rocznika 2004-2006 do tych z 2010 :) To trochę inna bajka :):) choć gdybym miał dac za auto 80.000 dozbierałbym na E70
-
Koszty serwisowania X6
Niech sobie każdy interpretuje jak chce :-:) Idąc Twoim tokiem myślenia to kupujesz coś co wymaga włożenia od razu sporych pieniędzy czyli sprowadzone wszystko do skrótu CCC przy zakupie .Wtedy takie naprawy rozumiem
-
Koszty serwisowania X6
Kolego.....to co wymieniles to nie tzw pakiet startowy tylko ponadprogramowe rzeczy więc zwykle naprawy.Nie mylmy pojęć.Też robiłem poduszki a są takie same w X5 i powiem Tobie że ktoś nieźle na kasę Ciebie naciagnal.Nie moja sprawa ale wystarczyło poszukać lepiej.Nikt nie krytykuje tego że kupiłeś i masz takie auto ale nie mylmy zwykłych napraw z pakietem po zakupie