Treść opublikowana przez sfinks311
-
X3 E83 2007 - jaki jest najnowszy soft czytnika
http://chomikuj.pl/berciu/BMW+Nawigacja/Navigacja+MK4+SOFT
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
A skąd taka diagnoza ??
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Nie spotkałem się z takim przypadkiem ale pewnie ,że podepnij i zobacz
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Nie opowiadaj głupot kolego.Ja ten sposób stosuję od wielu lat i jakoś zawsze działa.Nie mowię ze rozebranie i czyszczenie płynem jest złe ale plyta sucha to najmniej inwazyjny sposób a nie zaraz rozkrecanie itp :cool2: :cool2: I przecież napisałem,ze chodzi o laser a czyszczenie robi się standardowo zanim kupi się nowy prawda ?? :cool2: :cool2: :cool2:
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
To co piszesz to mogą i są czesto objawy brudnego lasera.
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Nie ma sprawdzonego kolego do MK3 w sieci.Nawet były tutaj wrzucane ale okazywało się ,iż jednemu działa a drugiemu uwala czytnik i naprawa klika stów Spróbuj wrzucić płytę czyszczącą na sucho do czytnika na kilkanaście minut
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2014
Wszystko masz wyjaśnione kolego.Przecież nie będę pisał jak masz rozpoznać plik z obrazem czy jak to wpakować.Musisz sam to ogarnąć bo to za dużo pisania i wyjaśnienia.Masz tylko nagrać obraz i nic więcej
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2014
To są głupie pytania ,bo to nie forum informatyczne.Nie wiem jakie foldery powstaja Tobie bo to w ogóle nieważne .Nie znasz podstaw nagrywania i standardów plików i nie rozumiesz o co chodzi.Napisałem co masz nagrać kolego post wcześniej i zastosuj się do tego.Jak nie wiesz jak użyj Google.Używaj płyty DVD RW to nie znarnujesz żadnej
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2014
O Jezu.....nie ma możliwości żeby po wypakowaniu były takie same pliki.Być może jeszcze raz trzeba wpakować.Musisz mieć pliki z obrazem czyli ISO i takie masz nagrać
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2014
Wpakować winrarem i nagrać tylko obrazy czyli pliki ISO
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
Haha.....też widziałem to kiedyś już :):) ale to nie ja:):) Poza tym dopiero co kupiłem E70 więc chwilowo nie sprzedaje :):)
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
Nie choć jeździłem chwilę a czemu pytasz ?
-
[e46] Spolszczenie nawigacja strzałkowa monochrom mk2
Tych wersji jest kilka kolego i nie zajdziesz w sieci raczej.Tutaj na forum kilką lat nie widziałem ale próbuj
-
BMW f30 holowanie samochodu
Tak...powinien być.Trzeba zdać osłonę a poza tym ktoś kto ma interfejs bez problemu to wyłączy.
-
[e46] Spolszczenie nawigacja strzałkowa monochrom mk2
W sieci są skopane wersję jeśli już kolego.Skończy się tym że uwalisz czytnik i będziesz kilka stówek w plecy bo potrzebna będzie reanimacja go.Czy warto ?Odpowiedź sobie sam
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
To od pakietu Aero chyba bo sam szukałem z takim
-
E70 50i 2012 WBAZV81080L395059 Wawa
sfinks311 odpowiedział(a) na pitt2k temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOczywiście ..masz rację ale też do tego auta jest wycena Dekry i tam sporo informacji.Nie neguje że i tak trzeba sprawdzić historię ale na początek coś jest :):)
-
E70 50i 2012 WBAZV81080L395059 Wawa
sfinks311 odpowiedział(a) na pitt2k temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież to auto poleasingowe Mają KS.Poproś o skan i tyle.Co to sprawdzać wielkiego
-
F02 750LI XDRIVE WBAYF8C59DD141345 USA
sfinks311 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA to u mnie coś widać źle ......
-
F02 750LI XDRIVE WBAYF8C59DD141345 USA
sfinks311 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA czy wam na aukcji polskiej i tych fotkach z USA pokazuje inny kolor?Ta w Polsce nie jest czarna na foto ??Czy mnie oczy mylą :):)
-
Doposażenie f10 z 2012/05 w nbt
Napisz do kolegi Zafi .On podrzuci ci schematy Emulator to najlepsze rozwiązanie .Sam chciałem wymienić na NBT ale odpuściłem choć z gościem z którym rozmawiałem byłem już dogadany.Chciałem jeszcze Hifi wrzucić od razu :):)
-
Schowek zamiast popielniczki
Hehe... 10 lat temu to i z zapalniczka schowałbyś telefon.Takie były małe a teraz.....dużo miejsca potrzeba :)-) Ja np. mam jeszcze teraz jedna X3 z pakietem dla palących choć nigdy nikt w niej nie palił.Czemu ktoś tak zamówił ??Nie mam pojęcia
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
To zrób sobie test zegarów i będzie pięknie hihi
-
E83 - nie działa panel sterowania lusterek i szyb
Jak nie zakodujesz pod vin to moze nie prawidłowo
-
Schowek zamiast popielniczki
Ale innego nie ma kolego tylko zamiast zapalniczki jak sam widzisz coś małego .