Treść opublikowana przez sfinks311
-
BMW X3 E83 nie podnosi się szyba w drzwiach
Było opisywane już kulką razy co i jak w tym dziale Poszukaj
-
Schowek zamiast popielniczki
Widziałem wiele X3 i nigdy tam nie było schowka kolego.Zadzwoń do ASO i zapytaj i jakieś doposazenie choć wątpliwe aby było
-
Doposażenie f10 z 2012/05 w nbt
Jest możliwe jak najbardziej ale koszty straszne.Było to opisywane już chyba nawet wczoraj ale musisz poszukać
-
X5 e53 3.0D Webasto czy da sie urochimic bez silnika ?
No tak ale niezależnie od silnika a tutaj koledzy piszą ze auto musi być odpalone :mrgreen:
-
X5 e53 3.0D Webasto czy da sie urochimic bez silnika ?
Aaaaa.....zaskoczony jestem, bo webasto to zupełnie oddzielne zasilanie przecież i chodzi niezależnie od silnika
-
X5 e53 3.0D Webasto czy da sie urochimic bez silnika ?
A od kiedy to websto uruchamia się z silnikiem ? Napewno autor pyta o webasto??
-
podświetlanie zegarów i deski
A jak sobie przyciemnisz do oporu to też źle ?
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
A to nie jest tak że trzeba to dopisać do wyposażenia ??
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
Pogratulować ale do galerii trzeba było wrzucić :):)
-
pilot nie dziala
Oprócz tego wszystko działa ??
-
pilot nie dziala
A drugi kluczyk ?
-
Płyta do nawigacji
viewforum.php?f=91
-
Dorabianie kluczyka w Aso BMW f10
Ja zamawiałam kilka razy akurat nie do tego modelu tylkob innych i po 4 dniach było do odbioru.Podawali faktycznie do dwóch tygodni ale nigdy tyle nie było
-
Ściszenie gongów ostrzegawczych?
Ja się na tym nie znam.Mi to ktoś robił .To pytanie do kolegów w dziale diagnoza komputerowa
-
Ściszenie gongów ostrzegawczych?
Przekodowac wystarczy kolego.Zwykła pierdoła to jest i oczywiście że można w każdym BMW to zrobić
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
To jeszcze powiedz że masz teczkę na mnie :):),bo masz pretensje a czytać nadal nie umiesz :):)
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Przecież tutaj nie widać kolego a jak rozpoznać soft masz opisane w tym dziale w podwieszonym temacie A skąd pobrać ?Stąd :):)
-
x3 3.0d 218km brak mocy
To już masz swoją odpowiedź :mrgreen: :mrgreen:
-
x3 3.0d 218km brak mocy
To sprawdź parametry pracy w livedacie a nie błędy.Może łapię lewe powietrze,może turbina niedomaga itp. a nie podajesz jakieś kody błędów .Tu nikt tego do diagnostyki BMW nie używa
-
BMW DVD HIGH 2016 MK4
Wszystko rozumiem .To nie była złośliwość tylko nie chce mi się setny raz objasnisc co i jak skoro już jest prawda ? Żeby nie zasmiecac tematu w razie czego pisz na PW to pomogę
-
Wejscie AUX a kabel USB-AUX
No samemu ciężko niestety ale raczej powinieneś zapytać o koszt bo od tego trzeba zacząć :):)Może przerazić trochę
-
Wejscie AUX a kabel USB-AUX
Bo musisz to zrobić przez kabel aux aux i bez problemu działa.Ja tak sprawdzałem ale że nie jestem melomanem to tylko z ciekawości było.
-
E60 Navi Professional nie chce prowadzić.
Sprawdź sygnał GPS czy jest w ogóle bo antena to często problem
-
E92 335is WBAKG1C56BE618430
sfinks311 odpowiedział(a) na Vice1685050636 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoszukaj....w tytule jest Kanada :)-)
-
E61 roleta bagażnika problem z pełnym otwieraniem
Zobaczyć czy nie masz zalanego sterownika .Też z tym walczyłem