Treść opublikowana przez sfinks311
-
Hifi - nie działają głośniki
Nie rozumiesz.W podstawowej wersji nie ma wzmacniacza .W pozostałych są Moze masz jakis indywidual .Sprawdż sobie po vin
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Tak
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Mapy Dayton na CD kolego.Wpisz w wyszukiwarkę
-
CZUJNIK PARKOWANIA BMW X3 E83
To jest bezproblemowe tylko zabawy trochę jest i tyle.
-
CZUJNIK PARKOWANIA BMW X3 E83
Nieoryginalne nie współpracują z autem kolego.To oddzielny system albo z jakimś monitorkiem najczęściej lub diodami
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
No i ok ale dalej nie zrozumiałeś nic kolego.....ech Gdybyś zastosował się do rady to nie miałbyś pretensji do admina I wszystkie Twoje pytania już były wiele razy.....ale po co szukać...lepiej mieć pretensje
-
Hifi - nie działają głośniki
Nie ma kolego a jakich głośników nie masz ???
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
Pytasz o to samo co jest powielone wiele razy tutaj.Wystarczy użyć :search: lub poczytać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a pretensje mieć tylko do siebie :cool2: :cool2: :cool2:
-
BMW X5 E70 4.8 V8 do czego sondy za katami
Pierwsza sonda steruje silnikiem,a druga jest do kontroli pracy katalizatora
-
Hifi - nie działają głośniki
Wzmacniacz,radio,kable.......szukać trzeba
-
E92 335i USA WBAKG7C54BE598455
sfinks311 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJuż się sprzedało ?????? Od wczoraj ??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
BMW x3 2.0d WBAPE11020WH42224 Nowy Sacz
sfinks311 odpowiedział(a) na error03 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOd tego auta tylko dołożone to jest.Jakis pakiet aero.Poza tym ich dołożenie to kwestia gustu.....zobacz jak wygląda to z boku....kawałek srebrnego i czarnego....ktoś czegoś nie dopatrzył??Wypadałoby już wszystko srebrne mieć a nie taka kiszka A co ze zdjęciami środka ??
-
Co to za rodzaj nawigacji?
To nie to samo kolego.Zupełnie inny system .CCC były od 2007 roku U Ciebie jest MK4 Tu masz opisane jak sprawdzić wersję softu u siebie viewtopic.php?f=91&t=38428 Tu masz softy : viewtopic.php?f=91&t=88508&start=2115
-
Problem z nawigacją, napęd DVD M3.5 - nie czyta map
Logicznie myśląc laser zepsuty .Reset nie jest potrzebny.Moze jeszcze spróbuj go przeczyścić czymś dla formalności
-
BMW DVD HIGH 2016 MK4
Można tylko laser musi być w bardzo dobrym stanie i soft v32
-
Problem z nawigacją, napęd DVD M3.5 - nie czyta map
Mapy masz oryginalne ??
-
Problem z nawigacją, napęd DVD M3.5 - nie czyta map
Ale o jaką nawigację pytasz dokaldnie ??? Co to jest nawigacja 3.5 ???
-
BMW x3 2.0d WBAPE11040WH43987 Krakow
sfinks311 odpowiedział(a) na error03 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI do tego dodam jeszcze że to bieda taka.Bez multifunkcji,relingów ,tempomatu.....historii pewnie żadnej nie ma a przebieg sporo większy choć dziwne, bo tapicerka na siedzeniach tzw. sensatec powinna być nieźle zniszczona :oops: :oops: :oops: Za tyle to ja sprzedałem swoją rok starszą i duzo lepiej wyposażoną choć z przebiegiem ponad 200.000 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
BMW DVD HIGH 2016 MK4
Mapy są na plycie a nie na dysku.Nie wgrywają się na dysk ani nie kopiują.System MK4 nie posiada dysku .Jesli czytnik nie odczyta płyty to jej nie odczyta i tyle.Mapy są na dvd a nie cd ( wyjątek mapy Daytona).Głowne drogi EU są na kazdej.Jak chcesz szczegółowo to musisz przekladac płyty
-
Twardy układ kierowniczy
To kwestia odczucia tak jak pisałem.Co dla jednego jest ciężkie dla drugiego jest ok.
-
Wymiana przednich swiatel (calych) w X5 E70 - 2007
Będą pasować.Widziałem już kilka aut po zmianie .Musisz także wymienić moduł na nowszy plus programowanie
-
Twardy układ kierowniczy
Wiesz...nie wiem co oznacza pojęcie więcej siły wg ciebie.To względne :):) Kierownica chodzi ciężej niż w innych autach ale bez przesady.Odczucia typu sedan a SUV będą zawsze inne ,bo to inna klasa aut.Jeśli jeszcze masz auto na felgach 19-20 cali to tym bardziej to odczujesz.
-
Demontaż kratki nawiewu tył
U mnie odpial się ten dynks od regulacji góra dół.Ta zewnętrzna jest wpieta w drugą wewnętrzną część,która jest ruchomą
-
Demontaż kratki nawiewu tył
I w mojej sytuacji też pogrzebie.Może też się uda
-
BMW E70 3.0 sd - separator oleju.
Udalo się coś ustalić w tej kwestii ???? Własnie musze olej wymienić i tez się nad tym zastanawiałem