Treść opublikowana przez sfinks311
-
Przeróbka navi, radia z US na EU CIC w F10.
Wczesniej autor musiałby je kupić :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
Łódzkie
Jeśli chcesz to podjedz do mnie do TM choć w opisie masz ze łódzkie więc nikt nie wiem skąd jesteś
-
[E83] Wyciek czy ktoś pomoże zidentyfikować przyczynę?
Zapytaj dziqska
-
Oil level too high ?
Dobrze sprawdzasz.Dziś zerknąłem u siebie i jest tak samo na bagnecie i w komputerze.Pewnie czujnik przekłamuje faktycznie
-
Ekran resetuje sie.
U mnie nasiliło się to w upały ale od dwóch tygodni gdzieś spokój jest więc stawiam na wiatraczek.Oczywiście też może być to objaw dogorywania navi
-
Ekran resetuje sie.
Mam też tak.Prawdopodobnie wiatraczek z tyłu monitora nie daje rady i trzeba go wyczyścić ale zeby to rozebrać to jest trochę zachodu.Jeszcze się za to nie brałem :cry2: :cry2:
-
BMW E65 navi prof poszukuję softu PL
Da się ale softy nie są dostępne w necie
-
Zmiana ustawienia świateł ??
No właśnie wystarczy wiec nie bardzo można zrozumieć o co autorowi chodzi :shock: :shock:
-
BMW DVD HIGH 2016 MK4
Coś Ci się pomyliło kolego.100 m to standard a ze sam używałem tych map kilka lat to wiem że nie było innego skalowania.Wrzuć sobie poprzednie i dobrze się przyjrzeć trzeba.Skanowanie to kwestia mapy.Do 10 m to nawet nie wiem czy są takie.Mapy google mają 40 m a gdzie mapy z bmw :):) Map się nie aktualizuje.Wkładasz tylko nowa płytę.
-
Czujnik poziomu oleju 3,0d
Hhahaa...i pochwalić czyli kupuj Hella
-
Czujnik poziomu oleju 3,0d
Zamienniki to loteria jak piszesz.Niestety nie wiem z jakiej firmy są ori ale gdybym miał obstawiać to byłby Bosch
-
Sensatec zaczyna pękać
Ja w te miejsca w innym aucie wstawiłem skórę z foteli lotniczych i jest spokój.Tak jak kolega napisał to początek uszkodzeń i będzie gorzej już tylko
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
sfinks311 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKoledzy ..jakieś info potrzebuje o tym Mustang 1ZVBP8CF7D5206831 Jeśli są jakieś fotki to też chętnie zobaczę
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
Psują się na potęgę :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: a tak poważnie to wszystko było juz tyle razy opisywane,iż wystarczy użyć :search: :search: :search:
-
3.0sd 286KM - szarpie podczas przyspieszania
Głupoty opowiada
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
To kwestia softu .Nadal tak twierdzę.Kiedyś już walkowalismy ten temat dawno i wniosek był taki ,że ktoś musi zmienić lub dopisać ustawienia w sofcie.Była także rozmowa o tym ,że w Mk4 nie ma możliwości całkowitego wyłączenia lektora .Nikt nie podjął się zrobienia do tej pory
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Kwestia softu ale nigdy nawet w oryginalnym inaczej nie było
-
CCC Professional 2016
Kolego....wszytko masz opisane.To nie forum komputerowe żeby uczyć Ciebie podstaw :duh: :duh: :duh: :duh: Ogarnij się i trochę inwencji wykaż :mad2: :mad2: :mad2:
-
E83, tarcze+klocki na tył , silnik 3.0d 218 KM
Dokładne tak samo jest kolego.Ja miałem i nie narzekałem choć klocki włożyłem TRW z racji tego ,iż w poprzednich autach miałem takie samo
-
CCC Professional 2016
Przecież linki działają...z czym masz problem ??
-
Xenon dynamic przedlift zmiana na polift
Logicznie myśląc z czujnikiem poziomowania coś masz
-
Ja podłączyć telefon do zestawu głosnomówiącego
Tutaj masz film gdzie jest moduł Masz hifi??I nie wiem co tam na dole w schowku leży.................... :shock: :shock: :shock: :shock:
-
Ja podłączyć telefon do zestawu głosnomówiącego
Nie ma instalacji kolego.Podłącz to plug&play i masz to samo co w ori http://www.audiostrada.pl/index.php/zestawy-bluetooth/bmw/bmw-par008-parrot-modu%C5%82-bluetooth-bmw-1-detail lub http://www.audiostrada.pl/index.php/zestawy-bluetooth/bmw/bt-bmw-modu%C5%82-bluetooth-bmw-detail
-
Navi otwiera się, lecz nie działa ekran
Myślałem że to dla autora oczywiste :):)
-
3.0sd 286KM - szarpie podczas przyspieszania
To nic do szarpania nie ma kolego.Taki błąd może często pojawiać się z wielu powodów.Sonda za katem z tego co widzę choć korzystasz z czegoś co nie jest do diagnostyki BMW