Treść opublikowana przez sfinks311
-
E46 330i, Oława WBAEV51000PD80371
sfinks311 odpowiedział(a) na CBBG temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA co my....jasnowidze??Gdzie link ??
-
Potrzebuje pomocy w walce o odszkodowanie z OC sprawcy
sfinks311 odpowiedział(a) na szarmx temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneJeśli temat aktualny dam Tobie kontakt do kogoś z kogo ja korzystam .Pisz PW
-
Rejestracja auta - pytanie
O Jezu.....następny do wyjaśnienia bez pojęcia.Daje się brief,dowód rejestracyjny w oryginale z kraju pochodzenia i tłumaczenia .To mało do ustalenia właściciela ?????Czytać potrafisz ??? Oczywiście ,że możesz wołać faktury do wglądu ale handlarz musi wtedy pokazać za ile kupił a to już jest ciężki temat.Osobiście uważam ,że autor źle zrozumiał kobietę z leasingu i tyle. Osobiście na kilkadziesiąt kupionych aut nigdy nie wołałem faktury/umowy z kraju pochodzenia do wglądu a jak coś mi nie pasowało papierowo odpuszczalem auto i teorii spiskowych nie robiłem
-
Emulator zmieniarki cd w BMW X3
Będzie reset robić cały czas i język przestawia się.Jeśli to Tobie nie przeszkadza to mnie tym bardziej.Kodowanie to już chyba nie Twój konik.Trzeba mieć kabel ,program i kompa...i instrukcję ,która pewnie jest na forum
-
Uwalone CCC ,zle wgrane Menu PL
Pewnie uwalona już kompletnie.Zapytaj dziqska to może coś podpowie
-
Łódzkie
W TM mam jak chcesz
-
X6 35d WBAFG01070L330847 - KOREKTA
sfinks311 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAlbo sprzedał albo usunął ,bo już znikło
-
Rejestracja auta - pytanie
Pomyliło się kobiecie albo Tobie.Ona chce fakturę zakupową tego drugiego kupującego a leasing jest trzecim kupujacym.Te fakturę musisz mieć w oryginale do rejestracji i musi być potem zwrócona temu drugiemu kypujacemu ,bo to oryginał.Zagranicznej nikt nie woła.Ani leasing ani wydział komunikacji
-
Emulator zmieniarki cd w BMW X3
To urządzenie jest umiejscowione w schowku,bo musisz mieć gdzie usb podłączyć .Mikrofon możesz wykorzystać .Sterowanie jest pełne.Trzeba dokodowac w systemie zmieniarke i ważna rzecz:to urządzenie musi być podłączone pod stałe zasilanie np.ze skrzynki bezpiecznikow.
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe HIGH (MK4) 2012!
MK2 viewtopic.php?f=91&t=20119
-
Domykanie szyb oraz zamykanie zamka z pilota
Nie jestem pewien ale w tym roczniku to nie działało w standardzie.Jeśli w ogóle działało:):) Trzeba pewnie zakodowac przez kompa o ile moduł komfortu pozwoli.Zapytaj dziqska
-
BMW E90 naviPremium Android resetuje się
I pytaj o to sprzedawcę .To proste.Skąd mamy wiedzieć :):)
-
Emulator cd a nie obsługuje BMW Navigation System
To są praktycznie takie same urządzenia.W dziale zrób to sam jest o tym tyle ,że szok
-
Pilna Pomoc . skąd wziąść części .................
Kiedyś tutaj dorabiałem http://www.szafron.pl/strona/kontakt
-
Pilna Pomoc . skąd wziąść części .................
Klapa będzie bardzo ciężko a szyby wszędzie dorobić można przecież .
-
Emulator cd a nie obsługuje BMW Navigation System
Wszystko będzie chodzić.To jeden z najpopularniejszych emulatorow
-
"Auto Bawaria", "Giełda Klasyków" i inne.
Mi zdarzyło się mieć styczność z autami z GK.Właściwie to moi klienci kupowali auta a ja załatwilem finansowanie i były to różne marki aut.Ceny faktycznie wyższe jednak każde z tych aut było zgodne z opisem i sprzedawcy mieli kompletne info.Moje odczucia pozytywne choć to było tylko kilka transakcji
-
F22 M235i Z USA WBA1J7C55FV358253 - "JAK NOWY"
sfinks311 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo pewnie masz rację tylko w takim razie skąd potem biorą się takie cudaki powypadkowe w sieci ? Z tym wahaczem przesadziłeś choć jeśli była duża szkoda to warto foto zrobić :-:) Nie mam zamiaru nikogo do niczego przekonywać.Każdy ma swoje zasady i tyle
-
F22 M235i Z USA WBA1J7C55FV358253 - "JAK NOWY"
sfinks311 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle co to za tłumaczenie ,że w ogłoszeniu nie ma że bezwypadkowy a przez telefon ze wypadkowy??Bez jaj....to dziecinada.Jeśli chcesz handlować bez walków i oszustwa piszesz w ogłoszeniu ,że auto powypadkowe i tyle.Sam mam czasami auta klientów po wypadkach i Zawsze pisze o wypadku i baaarrrdzo długo sprzedaje ale awantury nie ma.Tłumaczenie kolegi w ogóle do mnie nie trafia .Firmujesz sobą coś co nie powinno mieć miejsca.A wystarczy głupia zmiana opisu auta .
-
F22 M235i Z USA WBA1J7C55FV358253 - "JAK NOWY"
sfinks311 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo nieźle kręci wałki.Grunt to jeszcze idiotów znaleźć na taki szmelc
-
Mk3 sw3-1/21 nie można wgrać softu ani zmienić języka (D I)
Haha....a w czym ?
-
AUX IN w BMW 118i
Dokładnie.....pendrive pod tym nigdy nie zadziała
-
Mk3 sw3-1/21 nie można wgrać softu ani zmienić języka (D I)
Bo pisaliśmy nie raz i dwa że softu w necie dobrego do Mk3 nie znajdziesz.Coś słabo czytałeś :):)
-
BMW DVD HIGH 2016 MK4
Super......a czytałeś ilu ma tutaj z tym problem ?I jak go rozwiązać?To nie forum komputerowe a i trochę własnej inwencji kiedy wszystko podane na tacy przydaje się
-
X5 E53 MK III jak włączyć TV
Trzeba mieć tuner tv......