Treść opublikowana przez sfinks311
-
X5 E70 2008 - wkład lusterka - schemat podłączenia przewodów
http://www.bmw-planet.net/diagrams/release/en/
-
Podatek PCC
sfinks311 odpowiedział(a) na Pat90 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneGdyby tak było to każdy cwaniak by z tego korzystał a komisy w Polsce mogłyby przestać istnieć Życzę powodzenia w UKS :):)
-
Podatek PCC
sfinks311 odpowiedział(a) na Pat90 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneJeśli kupujący jest polakiem (obywatelstwo polskie i adres Polski,pesel itp ) to podatek zawsze będzie
-
Zmiana kierownicy na multimedialną, tempomat
A po polsku mozesz to wytłumaczyć ??? Sorry.....nic z tego nie idzie zrozumieć Dorzucę link do schematów: http://www.bmw-planet.net/diagrams/release/en/
-
Zmiana kierownicy na multimedialną, tempomat
Głupoty opowiada.Niech poda kod błedu silnika
-
Zmiana kierownicy na multimedialną, tempomat
Rozumiem,ze Twój mechanik dopisał go do wyposażenia tak ??? Lepiej go zapytaj, bo aktywowanie to nie to samo co dopisanie wyposażenia
-
naprawa z OC sprawcy - co mogę zażądać?
sfinks311 odpowiedział(a) na flisheQ temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneNa Twoim miejscu zgłosiłbym szkodę do ubezpieczyciela i poczekał za wycena.Jesli bedzie słaba lub nie masz czasu to wstawiaj od razu do ASO.Nie widzę szkody ale z tego co piszesz nawet serwis ich nie wymieni tylko położy lakier.Plus taki,ze w historii auta bedzie odnotowana naprawa a sam ew. mozesz foto zrobić dla kolejnego właściciela.
-
Wymiana wyświetlacza licznika
Rozrzut niezły drogowo :cool2: :cool2: Pewnie w Klinice BMW robisz tak ??
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
Jesli po odłączeniu szarpie to już cos innego niż reduktor.Też tego trochę już sprawdzałem i jak papik nie znam takiego przypadku po odłączeniu kiedy winny był reduktor a dalej szarpało
-
BMW E90 naviPremium Android resetuje się
A nie wygodniej zapytać sprzedawcę ?
-
logic 7 e53
Zapytaj chłopaków z Bimmer retrofit z Wwy.Będzie rzetelne info
-
x5-e53-sygnal otwarcia drzwi
Kwestia modułu komfortu i zakodowania.Zapytaj dziqska o to
-
jaki olej w rozdzielaczu?
Strzykawka potrzebna niestety.Zapisanie wymiany daje info do komputera auta i nie wyskoczy błąd zużycia oleju.Czasami wyskakuje po różnych przedbiegach pewnie zależnie od stylu jazdy
-
BMW X3 2.0 177KM - Problem z kontrolkami
Oj już......już mnie zrównajcie z błotem :mad2: :mad2: :mad2: Nie to foto widziałem i stąd pomyłka :duh: :duh: :duh:
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
Nie ma nikogo a bynajmniej na forum nie przewinął się nigdy Polecam lekturę viewforum.php?f=10
-
BMW X3 2.0 177KM - Problem z kontrolkami
To nie skrzynka ( przy skrzynce i objawy są inne i jeszcze inne kontrolki dodatkowo) ale tak jak piszą koledzy jakis czujnik,kablek lub coś podobnego.Czujnik ABS też robi takie cuda .Odłacz czujnik ABS tył i przód i zobacz czy coś się zmienilo.Samemu to zrobisz
-
Rodzaj nawigacji do E60 2004.
Tak...w tym samym folderze ma być a nagrywasz tylko ISO Pobrałem te mapy i chodzą bez problemu kolego :cool2: :cool2: więc albo masz źle pobrane (zdarza się na radiówce mimo ze wypakuje się bez problemu) lub źle nagrywasz bądz jeszcze na innej płycie nagraj np. verbatim RW aby nie marnować kasy.Plyta RL nie pójdzie u Ciebie :nienie: :nienie: :nienie:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Cena normalna ,bo to bardzo biedna wersja jest.Przebieg normalny jak na benzyne.W ogłoszeniu brak info o bezwypdkowości więc pewnie tutaj także jest jakaś przykra historia .Zapytaj zanim pojedziesz i poproś vin chociaż do rozkodowania
-
X1 x18d WBAVP71030VW21354 KOREKTA
sfinks311 odpowiedział(a) na foxe temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHaha.....a niby z nazwy taka poważna firma a tu walek........ech..... :mad2: :mad2: :mad2:
-
X1 x18d WBAVP71030VW21354 KOREKTA
sfinks311 odpowiedział(a) na foxe temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA manualna klima nie przeszkadza Tobie w takim aucie ??Przecież widać,iż auto było pod leasing robione bo i przebieg jest spory.Taka bieda jak kolega napisał ...ale każdy ma swój gust :mrgreen:
-
Rodzaj nawigacji do E60 2004.
Obydwa pliki pobierasz kolego a nagrywasz tylko Iso.Jesli na logikę nagrywasz dobrze,to mapy są trefne i szukaj innych
-
e70 3.od temperatura silnika
Kolego....praktycznie nikt tego nie ma, bo tylko auta z rynku skandynawskiego gdzię są konkretne mrozy posiadają to.A jesli ktoś ma w wersji Pl czy DE to tylko widzimisię zamawiającego było :cool2: :cool2: :cool2:
-
Twardy układ kierowniczy
Norma :):)
-
Webasto - 4.8 e70 - dołożenie
Pewnie pasuje bez problemu od nowszej ale zapytaj dziqska
-
e70 3.od temperatura silnika
Bo ta roleta w naszych warunkach jest zupełnie zbędna