Treść opublikowana przez sfinks311
-
Brak świateł cofania i kierunkowskazów na desce
Dokładnie tak.Jak mial już paść to padł i nic nie poradzisz.W jednym aucie mialem zalany colą z puszek i co ??? Po wysuszeniu moduł wstal :cool2: :cool2:
-
Dyferencjał Tył do X5 E70
Muszą mieć takie same przelozenia kolego Posprawdzaj tutaj: https://www.realoem.com/bmw/pl/select
-
E87 Nie działa centralny
Słaby akumulator najczęsciej kolego lub bateria w kluczyku padła.Ew jeszcze moduł komfortu padł
-
Książka serwisowa
Dal niektórych to jak Biblia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
3.0si doświetlanie zakrętów halogenami
Halogony powinny tak samo chodzić przy ruchu kierownicy
-
X5 E70 - stuki w zawieszeniu
I co.....to bez znaczenia....chyba,ze kupiłes sam jako nowe i tylko Ty nim jeżdzisz :mrgreen:
-
nieprawidłowa praca silnika 2.0d M47
Nawet fizyczne sprawdzenie czy świeca działa nie może być wyłącznie wskazaniem ,iż działa prawidłowo.Wystarczy ,iż będzie zła oporność w niej i szukaj wiatru w polu.To jest wada niewykrywalna w takim badaniu niestety.
-
BMW X3 20d vin:WBAPB11040WH16975
sfinks311 odpowiedział(a) na Przemo251685044236 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOgólnie rzadko spotykanie wyposażenie w tych rocznikach a przebieg i tak powinieneś sprawdzić za grosze https://www.bmwdecoder.com/history Kolor rzecz gustu :mrgreen: :mrgreen:
-
Książka serwisowa
Kupujesz nowa w necie ,wrzucasz do auta i robisz nowe wpisy w ASO.Jaki to problem ??
-
ukryte menu bmw x5 e70
Oj pójdzie .. te X5 mają takie loty z tym menu
-
ukryte menu bmw x5 e70
Wystarczy odpalić i zgasić auto i bez problemu znów wejdziesz.W E70 jakoś dziwnie to zrobili że wchodzisz raz i potem musisz odpalić auto.Też z tym walczyłem zanim pojąłem.
-
Moduł bluetooth
Wygląda to tak jakby zwarcie gdzieś w instalacji było a nikomu w tym grzebać nie chce się ,bo to sporo zachodu.Sprzedającemu lepiej było moduł wyciągnąć i tyle.Nic innego nie przychodzi do głowy
-
X3 3.0D Gaśnie czasami w trybie Drive.
Ewidentnie widać ,iż masz problem z kablem .Pozostałe błędy to już pochodna tego jednego błędu.Musisz sprawdzić połączenia ,kostki itp.Taka zabawa Zadzwoń do dziqska .On ma tam jakiegoś elektryka co to ogarnie i da namiar na niego
-
X3 3.0D Gaśnie czasami w trybie Drive.
A skąd Ty jesteś kolego??
-
BMW X5 E70 3.5D (USA) trapezowe końcówki wydechu
Kupiłeś te końcówki ???Nie pytam o ori ,bo cena to wariactwo :):) Fajnie to wygląda i też zacząłem szukać ale w żadnej hurtowni nie mają tego
-
system parkowania- parktronik bmw e83
Bezpiecznik trzeba wymienić a resztę wyżej napisałem
-
system parkowania- parktronik bmw e83
A wymieniles ten bezpiecznik na inny czy tylko oceniles,że jest dobry ? Modułu komfortu nie naprawisz.Tylko wymiana.Spróbować go zakodowac można a jak nie pójdzie to wymiana dopiero
-
system parkowania- parktronik bmw e83
A przód też padł ??
-
Leasing auta z Niemiec
Jest opcja zrobienia leasingu z zagranicy . Jeśli auto pochodzi ze sprzedaży poleasingowej jednego z polskich operatorów np.Raiffaisen leasing to bez problemu to zrobią W drugiej wersji jeśli auto jest od innego dostawcy to tylko pozostaje sprowadzenie przez komis.Mogę spróbować pomóc .Wszystkie opłaty typu clo,podatek vat i dochodowy po Twojej stronie będą wtedy jednak część można odzyskać zwrotnie Można zrobić także kredyt na zakup auta i dostać kasę wcześniej a potem rejestrować dopiero
-
Emulator zmieniarki cd w BMW X3
Wg mnie zapisane są w navi a gdybyś druga podłączył byłoby od razu wiadomo co i jak
-
szybka pomoc - e70 4.0d prod. 2010 zapala i po chwili gaśnie
Powiem tak:podłącz komputer i niech ktoś zczyta zapisane błędy (broń boże niech ich nie kasuje przed spisaniem) oraz bieżące błędy i będziesz wiedział.Może faktycznie jakiś kabelek lub kostka nie łączy .Ciężko to określić
-
Emulator zmieniarki cd w BMW X3
Więc jeśli wrzuciłeś soft OEM i dalej to samo to znaczy iż pada czytnik .Już eprom nie trzyma parametrów pracy pewnie.Może fleszowanie by pomogło jednak nikt gwarancji nie da zapewne .Jeśli masz możliwość to podłącz inny czytnik i zobacz czy objawy dalej występują
-
Emulator zmieniarki cd w BMW X3
A próbowałeś inny soft dać ?? Było gdzieś o tym w dziale nawigacji ale nie mogę znaleźć teraz
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
To żaden przebieg .Zobacz ogłoszenia z tego rocznika i weź poprawkę ze 70% jest skreconych na mniejszy przebieg.X5 jest dobre jako rodzinne auto a różne "bajery"możesz zamontować dodatkowo
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
Dla mnie porównywanie 3 do x5 jest bezsensowne.Inne zupełnie auta .Ty sam musisz stwierdzić czy chcesz duże auto czy raczej kolejne małe.X5 tylko że sprawdzonego źródła kupuję się i to jest faktycznie okazja tym bardziej iż znasz auto.Dla mnie to jest jasne :):) Co do napraw to pytanie bez dobrej odpowiedzi ,bo w każdym aucie nawet regularnie serwisowanym może się coś dziać.Z doświadczenia powiem ,iż jeśli chodzi o X5 to szansa na to aby z jednostką coś się działo jest mała.To bardzo dobre silniki