Skocz do zawartości

sfinks311

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sfinks311

  1. W wersji 3.0 zapala się kontrola silnika przy zapachanym dpf.Poza tym to auto długo stało więc to nie dpf.Tak czy siak diagnostyka to podstawa
  2. Można tak zrobić automape czy TT .Musisz pokombinować w programach aby takie logo wrzucić.To akurat nie problem.Na forach navi jest wszystko rozpisane dokładnie krok po kroku
  3. Oznaczeń nie znam .Musiałbym poszukać ale jeśli już wiesz ,że jest źle to przełączyć warto kable i zobaczyć.W tych wszystkich systemach i tak nic nie uszkodzisz ,bo nie bardzo jest jak.Nie mam żadnej X3 z navi ,bo zobaczyłbym jak jest .Poszukam schematu jakiegoś
  4. A prędkość max jaka ?
  5. Ok a co to znaczy ,że masz skaner do bmw ?Masz kabel i Inpe?
  6. Dokładnie.Lepiej wymienić silnik a czy wtedy dalej cena będzie atrakcyjna ???:):)
  7. Nie ma takiej opcji.Inne systemy a poza tym to u Ciebie chodzą inne lepsze niż te z BMW
  8. Kabel jest ok ale Inpa to nie program do kodowania.W dziale Diagnoza komputerowa masz wszystko
  9. Ale pytasz o jaki system ??
  10. Jeśli masz rurę wydechowa skierowana prosto to jest dpf.Jeśli w dół to go brak.U Ciebie jednak dpf nie ma z tym nic wspólnego teoretycznie a wrozyc nie ma co.Jakie max prędkość ??Kontrola silnika zapala się ?
  11. Ja się nie znam na tym.bo bym pomogł kolego a pytaj : memberlist.php?mode=viewprofile&u=18503
  12. hehe....a myślisz ,że nie wiem ??? :norty: :norty: :norty: Pisałem o sofcie radia kolego :cool2: :cool2: ,który to mógł autor inpą zresetować.Były takie przypadki w dziale E46 ale nie mogę znaleźć Soft czytnniaka gdyby był uszkodzony nie działałby.Mozesz spróbować sciągnąć soft OEM ( na chomiku są ) wgrać a potem ten nowszy który masz.Generalnie jeśli dalej to samo będzie stawiam na radio Nie sprawdzisz,bo tzreba zakodować.Zapytaj dziqska co i jak.Moze coś podpowie
  13. Inpą można wiele tym bardziej ,że navi też skasowałaś.Zobacz czy masz błędy w diagnostyce i napisz Jeśli nie będzie to trzeba zakodowac radio bądź sprawdzić czy nie popsułes końcówki mocy (jeśli masz ) lub tunera tv
  14. Nie będzie działać kolego.To zupełnie inny system
  15. sfinks311 odpowiedział(a) na KrzysztofS temat w F20, F21
    Na gwarancji nie możesz robić żadnych takich zmian kolego tym bardziej w navi.To nowy system zupełnie i w innym nie pójdzie
  16. Oprócz paliwa dwa pozostale przypadki generują błędy kolego.Pisząć o tym,ze nie ma błędów skąd masz takie info ??
  17. sfinks311 odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Jak masz kabel pogadaj z dziqskiem
  18. A skąd jesteś ??
  19. Oczywiście ze miały.Nie każdy chce to mieć i mozna zrezygnować :mrgreen: :mrgreen: a czy warto ?? Moze to pomoze.Inny model ale to bez znaczenia viewtopic.php?f=73&t=188842 lub e70 viewtopic.php?f=73&t=188842
  20. sfinks311 odpowiedział(a) na gogoartur temat w X5 (E70)
    Weż zużyj ten co masz i wlej jakiś pozaasowy :cool2: :cool2: i wtedy zobacz czy "nanocząsteczki" dalej atakują :mrgreen: :mrgreen: Moze czujnik ruszy a jak nie to nowy http://allegro.pl/czujnik-poziomu-plynu-spryskiwaczy-bmw-x5-x6-z4-z8-i6497297474.html Poza tym nie ma co kruszyć kopii o czujnik.Koszt 30 pln i masz diagnoze :cool2:
  21. sfinks311 odpowiedział(a) na gogoartur temat w X5 (E70)
    Hahaha.....chyba w tym cudownym płynie z ASO są :cool2: :cool2: :cool2: W moich nie ma :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  22. sfinks311 odpowiedział(a) na gogoartur temat w X5 (E70)
    Hehe.....a niby co to ma znaczyć ??
  23. sfinks311 odpowiedział(a) na gogoartur temat w X5 (E70)
    Nie..mozę czujnik wariuje po prostu
  24. Nie będzie walki.Zapłacą bez problemu.Takie sytuacją są bardzo częste i serwisy o tym wiedzą dlatego przyjmują naprawy.W najgorszym razie obciążają klienta wystawiając fakturę i każą samemu walczyć ale to dotyczny tylko sporadycznych sytuacji na szczęście
  25. Wrzuć to do działu E53...może ktoś zna a tutaj bez vin nie ma co gdybać.Z tych roczników i w takim wyposażenie to już są auta wysokonakladowe z naprawami

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.