Treść opublikowana przez sfinks311
-
E83 3.0D 2005 Nie ma mocy :-(
W wersji 3.0 zapala się kontrola silnika przy zapachanym dpf.Poza tym to auto długo stało więc to nie dpf.Tak czy siak diagnostyka to podstawa
-
Oryginalna mapa Bmw do radia dynawin
Można tak zrobić automape czy TT .Musisz pokombinować w programach aby takie logo wrzucić.To akurat nie problem.Na forach navi jest wszystko rozpisane dokładnie krok po kroku
-
Emulator zmieniarki cd w BMW X3
Oznaczeń nie znam .Musiałbym poszukać ale jeśli już wiesz ,że jest źle to przełączyć warto kable i zobaczyć.W tych wszystkich systemach i tak nic nie uszkodzisz ,bo nie bardzo jest jak.Nie mam żadnej X3 z navi ,bo zobaczyłbym jak jest .Poszukam schematu jakiegoś
-
E83 3.0D 2005 Nie ma mocy :-(
A prędkość max jaka ?
-
3,0si długo kręci po nocy
Ok a co to znaczy ,że masz skaner do bmw ?Masz kabel i Inpe?
-
X3 z niemiec WBAPB51060WD37693
sfinks311 odpowiedział(a) na Intruz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie.Lepiej wymienić silnik a czy wtedy dalej cena będzie atrakcyjna ???:):)
-
Oryginalna mapa Bmw do radia dynawin
Nie ma takiej opcji.Inne systemy a poza tym to u Ciebie chodzą inne lepsze niż te z BMW
-
X5 nie dzialaja przyciski navi
Kabel jest ok ale Inpa to nie program do kodowania.W dziale Diagnoza komputerowa masz wszystko
-
Emulator zmieniarki cd w BMW X3
Ale pytasz o jaki system ??
-
E83 3.0D 2005 Nie ma mocy :-(
Jeśli masz rurę wydechowa skierowana prosto to jest dpf.Jeśli w dół to go brak.U Ciebie jednak dpf nie ma z tym nic wspólnego teoretycznie a wrozyc nie ma co.Jakie max prędkość ??Kontrola silnika zapala się ?
-
X5 nie dzialaja przyciski navi
Ja się nie znam na tym.bo bym pomogł kolego a pytaj : memberlist.php?mode=viewprofile&u=18503
-
X5 nie dzialaja przyciski navi
hehe....a myślisz ,że nie wiem ??? :norty: :norty: :norty: Pisałem o sofcie radia kolego :cool2: :cool2: ,który to mógł autor inpą zresetować.Były takie przypadki w dziale E46 ale nie mogę znaleźć Soft czytnniaka gdyby był uszkodzony nie działałby.Mozesz spróbować sciągnąć soft OEM ( na chomiku są ) wgrać a potem ten nowszy który masz.Generalnie jeśli dalej to samo będzie stawiam na radio Nie sprawdzisz,bo tzreba zakodować.Zapytaj dziqska co i jak.Moze coś podpowie
-
X5 nie dzialaja przyciski navi
Inpą można wiele tym bardziej ,że navi też skasowałaś.Zobacz czy masz błędy w diagnostyce i napisz Jeśli nie będzie to trzeba zakodowac radio bądź sprawdzić czy nie popsułes końcówki mocy (jeśli masz ) lub tunera tv
-
Navi CCC i doposażenie w Idrive CIC (po lifcie)
Nie będzie działać kolego.To zupełnie inny system
-
Nowe wersje nawigacji
Na gwarancji nie możesz robić żadnych takich zmian kolego tym bardziej w navi.To nowy system zupełnie i w innym nie pójdzie
-
3,0si długo kręci po nocy
Oprócz paliwa dwa pozostale przypadki generują błędy kolego.Pisząć o tym,ze nie ma błędów skąd masz takie info ??
-
Łódzkie
Jak masz kabel pogadaj z dziqskiem
-
Montaż kamery cofania.
A skąd jesteś ??
-
Montaż kamery cofania.
Oczywiście ze miały.Nie każdy chce to mieć i mozna zrezygnować :mrgreen: :mrgreen: a czy warto ?? Moze to pomoze.Inny model ale to bez znaczenia viewtopic.php?f=73&t=188842 lub e70 viewtopic.php?f=73&t=188842
-
płyn do spryskiwaczy
Weż zużyj ten co masz i wlej jakiś pozaasowy :cool2: :cool2: i wtedy zobacz czy "nanocząsteczki" dalej atakują :mrgreen: :mrgreen: Moze czujnik ruszy a jak nie to nowy http://allegro.pl/czujnik-poziomu-plynu-spryskiwaczy-bmw-x5-x6-z4-z8-i6497297474.html Poza tym nie ma co kruszyć kopii o czujnik.Koszt 30 pln i masz diagnoze :cool2:
-
płyn do spryskiwaczy
Hahaha.....chyba w tym cudownym płynie z ASO są :cool2: :cool2: :cool2: W moich nie ma :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
płyn do spryskiwaczy
Hehe.....a niby co to ma znaczyć ??
-
płyn do spryskiwaczy
Nie..mozę czujnik wariuje po prostu
-
Wycena AC - zamiennik lampa depo
sfinks311 odpowiedział(a) na Madey1992 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneNie będzie walki.Zapłacą bez problemu.Takie sytuacją są bardzo częste i serwisy o tym wiedzą dlatego przyjmują naprawy.W najgorszym razie obciążają klienta wystawiając fakturę i każą samemu walczyć ale to dotyczny tylko sporadycznych sytuacji na szczęście
-
Pierwsze BMW WBAFA51070LM36259 KOREKTA. Co sądzicie?
sfinks311 odpowiedział(a) na sierocki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWrzuć to do działu E53...może ktoś zna a tutaj bez vin nie ma co gdybać.Z tych roczników i w takim wyposażenie to już są auta wysokonakladowe z naprawami