Treść opublikowana przez BIZON8000
-
[320i]plyn chlodzacy znika......
Wiedź na kanał odpal silnik i obserwuj, może puszczać uszczelka na zbiorniczku wyrównawczym, wszystko najlepiej z dołu widać.
-
323i coupe halogeny zamienniki??
Jak bezpiecznik spalony to kontrolka się nie pali.
-
318ti silnik gaśnie, obroty skaczą
Może też pompa paliwa się kończy,czujnik wałka, najlepiej jak byś podjechał na komputer i sprawdził czy coś wyskoczy.
-
318ti silnik gaśnie, obroty skaczą
Może zapchał Ci się filtr paliwa, pompa zaciągnęła syf z dna zbiornika.
-
320i na co wpływa popsuty czujnik temp. wody
Możesz sprecyzować o który dokładnie chodzi - o ten co podaje sygnał do kompa, na deskę - wskaźnik czy ten co znajduje się w chłodnicy (zbiorniczku) - czujnik poziomu
-
Jak instalacje gazowa do BMW 318is
Popieram jak gaz to sekwencja.
-
Problem z 318i
Mogą być przewody, może sonda itp. zacznij od tego co wiesz że jest uszkodzone.
-
316i strasznie coś piszczy, pasek??
Jak uszkodzona uszczelka to są też inne objawy, ja bym dobrze odpowietrzył i pomiar ciśnienia w cyl. oraz sprawdzenie CO2.
-
mało mocy e36
Uszkodzona sonda powoduje wyższe spalanie.
-
mało mocy e36
Zależy do czego porównujesz, ogólnie 105km to nie jest szał, a bejca lubi wyzsze obroty więc jak na 5 masz do 2000 to nie spodziewaj się cudu że wyrwie jak rakieta.
-
mało mocy e36
Jaka furka ? pojemność ?
-
316i M43 Wtyczka Sondy Lambda
To bardzo dziwne, przekręcasz a ona sama odskakuje jak nie to lekko pociągniesz i schodzi, może ktoś to czymś zakleił dla uszczelnienia.
- Problem z 318i
-
316i Trzęsie autem
Może koła nie są wyważone, przejedź się i sprawdź też (ustaw) geometrie.
-
316i M43 Wtyczka Sondy Lambda
Można, polecam lekturę : http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic13287.html
-
Oslona podwozia-E36 1.6
Pewnie da się kupić nową, to termoizolacja ważne by była do odpowiednich temperatur, i odporna na czynniki zewnętrzne - woda (z solą ;) więc nie musi być akurat do BMW
-
318 OBC 7 przycisków problem
Powinno zaskoczyć nie zawsze jest tak że od razu łapie temp. czasami trwa to kilkadziesiąt minut. Możesz też odłączyć akumulator na kilkanaście minut, powinno się zresetować wszystko, mam nadzieję że nie odpinałeś kompa przy włączonej stacyjce ?
-
3xx prosze o kalendarz imprez bmw
Fakt ale może coś "dojdzie po drodze" oby :)
-
Popychacze e36 325i m50.....wymiana.
Zapomnij o używanych. A jak jedna będzie padnięta ? nie zdiagnozujesz która to, więc wymienisz i tak komplet :) Po raz 2 (koszta) Jak robić to konkretnie.
-
325i problem z obrotami i spalaniem
Tak, jak masz klime to masz czujnik, jak nie masz jest zaślepka.
-
3xx prosze o kalendarz imprez bmw
viewtopic.php?f=127&t=141428
-
318 is wymiana oleju na motul ester
Proponuje do nich zadzwonić i zapytać się o specyfikacje oleju.
-
Oslona podwozia-E36 1.6
Ta osłona to izolacja od wydechu.Myślę że możesz ją zdemontować, jest to osłonę termiczna, jest ona także nad tłumikiem końcowym, widziałem już wiele bmw bez niej.
-
Popychacze e36 325i m50.....wymiana.
Jak wymieniać to komplet (chyba że masz wolne weekendy i 2 co weekend ;) ) Nie ma sensu lepiej za jednym zamachem.
-
316i przepływomierz i nie tylko...
Powinien. A odłącz przepływke i zobacz czy coś się zmieni.