Treść opublikowana przez CICHY525
-
325i.Silnik nie chce odpalać po dłuższym postoju.
Podepnij pod komputer bo czujnik pewnie wyjdzie.;)
-
e36 m43tub19 105 km benzyna + gaz - gaśnie na postoju
I jeszcze spraw żeby w tytule byla sprecyzowana usterka a nie.... Problemy.
-
328i Touring by K3m0T
To jest ten z miejscowości Rytwiany? Sam kiedyś się zastanawiałem nad jedną. On masowo obraca się w E36 i dużo ma właśnie tych najsłabszych 1,6. Ze zdjęć auta wyglądały dość ciekawie, ale sprzedaje je dość drogo. Za 1,6 nierzadko woła w granicach 8-10 tysi.
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
Jakby to powiedzieć...błędna odpowiedź. Nawet rzekłbym wręcz przeciwnie. Czasu brak nawet na nudę. Zgadujcie dalej :wink: :mrgreen:
-
E39 525iA 2002r.
Nie tylko tego. To najsłabsze ogniwo wszystkich BMW. Układ chłodzenia to jakaś porażka. No popatrz jakby to powiedzieć... u mnie to samo.W zasadzie było ok, ale wczoraj do kompletu przyniosłem siedzisko kanapy no i... :mrgreen: PS. Nie trybię co jest na tej fotce którą wrzuciłeś.
-
BMW 318 TDS - Inspection
Gniazdo jest ponumerowane.Pójdź i zobacz, że przy kazdej dziurce jest cyferka.
-
BMW 318 TDS - Inspection
Jak to jakie dziurki? Te w gnieździe diagnostycznym. Poszukaj na forum jest tego mnóstwo.Jest na górze strony forumowa wyszukiwarka.
-
323.Skrzypi za kierownicą podczas kręcenia.
Ok to coś tam posmaruję :wink: Wiem o co chodzi z taśmą bo nie raz zdejmowałem w autach kierownice. Tutaj mam taśmę przykreconą małymi śrubkami do kierownicy. Jakimś miedzianym smarem czy grafitowy lepszy?
-
DODATKI E36 Telefon.Pojemnik na kubki itp
Ma ktoś może roletę tylnej szyby połaczoną z półką w której jest 3 stop? Bo wczoraj tak z bezczynności przyszło mi do glowy, że się to wyklucza. Patrzyłem na allegro to wszystkie półki z roletami są bez stopu.
-
323.Skrzypi za kierownicą podczas kręcenia.
No dobrze,ale jeszcze jakbyś napisał co trzeba tam nasmarować i jakim siuwaksem?
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
Nie z allegro, ze sklepu. Ale z tego co wiem to dużo osób ma te z allegro i też nie narzekają. Wracając do auta to zwiększyła mi się liczba zdemontowanych części które trafiły do bagaznika :wink: Kto zgadnie co, po co i dlaczego? :mrgreen:
-
323.Skrzypi za kierownicą podczas kręcenia.
Witam. Tak jak w temacie. podczas obracania kierownicą piszczy w niej. Z tego co wiem to są jakieś tam styki. Moje pytanie brzmi...jak się tam dostać i czym to przesmarować? Pozdrawiam.
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
Szpachli jeszcze nie używałem. Szpachla jest do uzupełnienia głębokich rys,nadpęknięć lub uszkodzeń i jak narazie nie potrzeba było mi korzystać. Szpachlę kupiłem tylko na jedno siedzenie. Ma ona konsystencję farby czyli jest płynna. Ty masz u siebie inny kolor więc i farba może kryć inaczej. Biały to baaardzo wymagający kolor i ciężko jest uzyskać jednolity.Każda niedoskonałość lub wybarwienie skóry przyjmuje tą biel inaczej.Podejrzewam, że gdybym miał czarne to już dawno by było po robocie.Musisz Przeznaczyć conajmniej ze 4-5 dni na schnięcie elementu po malowaniu. Do ostatniej warstwy używam lakieru bezbarwnego ale nie czystego tylko tak pół na pół (na oko) z farbą. Jak zacząłem nakładać ostatnią warstwę bezbarwnym(czystym) to tak jakby...hmm odkrywał on niedoskonałosci skóry. Efekt naprawdę jest fajny.Aż oko się cieszy jak się widzi na żywo jak to wygląda. PS.Podstawa to dobrze odtłuscić,do tego potrzebny jest aceton. Tylko też nie należy przesadzać bo będzie się usuwać stara farba. I najlepiej delikatnie szmatką tylko przetrzeć i broń Boże nie scierać starej farby bo możemy zniszczyć siedzenia. Nie wiem czy zafarbowało by się to wtedy. Ogólnie nie jest to trudna rzecz.Nie należy się przejmować jak po pierwszej czy drugiej warstwie zrobi się nam brzydkie i łaciate :mrgreen:
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
Nakładka na kasetę klamki jest na uchwyt tak jak fabryka wymyśliła- żaden klej. Tak. Mam świece Denso. Kiedyś raz przewiozłem się na NGK i nie kupię ich więcej. To nie jest dla mnie marka godna zaufania. Z bardzo dobrych świec mogę polecić również Championa. Wracając do tematu...działań ciąg dalszy. :arrow: Farby są :wink: :arrow: Jest też krem, ale na razie sobie czeka bo jeszcze za wcześnie. :arrow: Póki co wszystko w rozsypce :P :arrow: Robi się... Boczki i oparcie gotowe. Widać wyraźnie różnicę pomiędzy efektem końcowym i nałożoną jedną warstwą. Drugie też gotowe. Wszystko schnie :D :arrow: Zagłówki się robią :wink: To tyle :norty:
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Od ogłoszeń kupię sprzedam jest dział giełda.
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
Podłokietnik będzie, i kiera pójdzie też do obszycia. Koła zostawiam na koniec i to absolutnie na koniec, te co są też złe nie są. No właśnie mi samo malowanie 1 siedzenia(robię to pojedynczo bo brak miejsca) zajęło 3 dni. Każdą kolejną warstwę kładłem po wyschnięciu czyli po upływie ok 5-6 godzin. Malowanie zamknęło się na 6 warstwach-tak, tak na 6ciu :wink: Natomiast samo schnięcie też jakieś 4 dni. Po 3 dniach było niby suche, ale jeszcze pod ręką takie...hmm ciężko to nazwać. Ale jak czytam... To wpis kolegi z forum z działu E39.Teraz wiem, że tak się nie da.Jestem ciekaw co oni tam robili bo na pewno nie malowanie. Nawet uwzględnić czas schnięcia farby +kolejne warstwy to = BZDURA. tak się nie da! Trochę będzie. W przeciągu miesiąca (jak zrobię badanie techniczne) auto będzie zakonserwowane antykorozyjnie. Eeee tam. Powolutku idzie :wink:
-
325i silnik zgasł i sam odpalił
Możliwe i wiem co założyciel tematu miał na myśli. To nie jest zgaśnięcie i odpalenie po minucie tylko sekundowa lub dwu przerwa w pracy silnika. Silnik odpali sam bo jeszcze się kręci. Podłącz pod komputer prawdopodobnie czujnik wału mówi pa pa.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
No właśnie pisałeś, że jakieś smaczki będą :wink: Szkoda :( Latarkę naprawiałeś czy trafiłeś na działającą? wiesz jak ją rozebrać? U mnie też w sumie powoli się dzieje. Ale damy radę :cool2:
-
318i.HUK! i koniec biegów.
Danielu E36 mają pewne problemy z dyfrem i potrafią też wydawać dźwięki :wink: To nie dyfer z E39 :P PS.Jeszcze większość z nich łatwego życia to nie ma, co zresztą zaobserwowałem osobiście na ulicach.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Co u Ciebie kolego? Nic nie zamieszczasz? Działasz coś nowego? Pozdrawiam :D
-
BMW e36 radio compact
No to jest właśnie moja fota. Ta kieszeń jest właśnie od...Pioneer-a :mrgreen: Jednak nie chciała siedzieć i musiałem ją przyśrubować :wink:
-
320i m50b20 wtyczka
Jak to do czego? A radio masz? Jak nie to kup oryginalne i będzie pasować :wink:
-
325i kolektor dolotowy
Od kiedy to rozróżnia się pojemność silnikia po wlewie oleju?
-
BMW e36 radio compact
Zależy jaka kieszeń. Od Alpiny i owszem ładnie się sama zatrzasnęła na takich blaszkach.A na tej tzw. uniwersalnej niestety blaszki do zagięcia były za daleko i kieszeń miała luz na pół centymetra. Nie mogłem wykorzystać tamtej kieszeni bo Alpina ma swój inny niż wszyscy patent mocowania radia w kieszeni i wolę mieć wszystko w komplecie. To poszukaj kolego sobie takiej kieszeni w której jest dużo cieniutkich blaszek do mocowania kieszeni.
-
BMW e36 radio compact
Dlaczego niewykonalne? Na zdjęciu jak się przyjrzysz to zobaczysz po wkręcie z jednej i drugiej strony.