od dawna brakowało mi czegoś w panelu i dalej niewiem do czego jest ta wtyczka i czy ona w ógole jest do czegos? Dużo kabli ona łączy i nwm .. dlatego moje pytanie do waszych starych działaczy : Do czego się ją podłącza, co mam kupic ? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3dac47bff7083530.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0b05de8faf05ce8e.html
1 odpowiedź
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.