Treść opublikowana przez CICHY525
-
BMW e36 radio compact
Kup zwykłą w sklepie i też będzie dobrze. Po bokach można przewiercić dziurki i złapać na małe wkręty.Radio wejdzie tak ciasno, że nie ma opcji żeby drgnęło nawet o milimetr.
-
325.Jak wyjąć rozrusznik?
Pewnie, że się da. I schodzi z tym chwilę. Kto rozbiera tyle osprzętu do wyjęcia rozrusznika? :shock:
-
"BAD GIRL" E39 525 TDS-BYŁA CICHEGO;)
Raczej nie. Za duże auto. Chciałbym raczej coś starszego...E12 lub E30.
-
E36 coupe 320i calypsorot - mikolaj
Lepiej wyglądała na słoneczkach-tak oryginalnie. Moim zdaniem te felgi i w dodatku czarne popsuły wygląd.
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
Dziękuję :modlitwa: Jak przypomnę sobie w jakim stanie była jak ją kupiłem to aż smutno się robi. Wracając do tapicerki to... Siedzenie dziś trafiło z powrotem do auta :wink: Ładnie to wygląda. Teraz czas na resztę :roll: W porównaniu z resztą różnica nie jest tak ogromna jak wyszło na zdjęciu bo w garażu ciemno jest, ale jest...duża :wink:
-
316 świeci kontrolka klocków
Nieprawda. Zobacz jak jest zamocowany czujnik w E36 i kiedy się ściera. Działanie czujnika nie polega na żadnym ścieraniu "drucika" tylko kiedy klocki osiągną swoje zużycie to tarcza przeciera izolację styku czujnika z masą wtedy zapala nam się kontrolka. Nawet przy wymianie klocków kiedy nie dopuszczamy do zapalenia się kontrolki ich zużycia to czujnik możemy użytkować do końca istnienia samochodu bo nie ulega on żadnemu zużyciu. A tak wygląda nowy czujnik.
-
Bmw e36 325i Podgrzewane fotele
Ta od poduszek jest tylko w siedzeniu pasażera. Kostki 2 które trzymasz w prawej dłoni są od podgrzewania siedzenia,natomiast ta mała jest od napinacza pirotechnicznego pasów bezpieczeństwa. Takie kostki powinieneś mieć dla obu siedzeń. Po mojemu masz zmienione fotele. Ps.Masz prąd w tych kostkach po włączeniu przyciskami grzania? Ta mała kostka ktora masz w drugiej dłoni wygląda jak rzeźba emulatora poduszek do prawego fotela.Zobacz gdzie prowadzi kabel od tej kostki.
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
Witam. Ciężko jest nagrywać jednocześnie coś robiąc i jeszcze świecąc lampką :mrgreen: Na przód auta mam założony reflektor halogenowy 120W. Farba to popularny i sprawdzony przez wielu tutaj na forum z Lederzentrum- ale ceny mają.... Powinno być ok. Większość ludzi naciąga farbę i...już. Ja do ostatniej warstwy użyłem lakieru bezbarwnego, po to żeby nie była goła farba bo tak to owszem efekt będzie krótkotrwały. Siedzenie cały czas wciąga farbę i schnie. Nie wierzę tym co piszą, że w 1 dzień zrobią całe wnętrze :duh: Robi się taki satynowy połysk :wink: Pod ręką jest przyjemnie mięciutkie, ale jeszcze nie zaryzykował bym usiąść na nim. Oderwałem taśmy maskujące i z tymi szarymi wykończeniami pod kolor wnętrza wygląda fenomenalnie. Ciężko zrobić fotę bo światło się odbija, a profesjonalnym fotografem nie jestem.
-
328. Brak podświetlenia zegarów i deski rozdzielczej
A może się po prostu żaróweczki spaliły?
-
BMW 316i Coupe - Piszczacy pasek.
To nie jest rolka. To jest kółko pasowe na alternatorze, jest ono osadzone na stałe na wałku alternatora. Nie wiem gdzie popsikałeś tym smarem, ale wynika z tego, że zaciera ci łożysko na alternatorze. Tak jest zbudowany alternator. http://m.autokult.pl/alternator-budowa-23d44728323a23,630,0,0,0.jpg
-
BMW 316i Coupe - Piszczacy pasek.
Jak rolka od alternatora? Masz na myśli kółko pasowe na alternatorze czy rolkę paska? Łożysko jest zamknięte i oznacza to, że zaciera to co psiknąłeś starczy na krótko. Szukaj nowej rolki.
-
BMW 316i Coupe - Piszczacy pasek.
Piszczy Ci rolka czy pasek bo to dość istotne? I nie psikaj WD na pasek bo go smarujesz i pasek się ślizga i wtedy piszczy. Łożyska w rolkach i alternatorze są to RSy czyli obustronnie zamknięte i raczej ciężko im zaszkodzić. PS. Zdejmij pasek, wymyj rozpuszczalnikiem i wytrzyj do sucha po czym załóż ponownie. PS2. Jak zdejmiesz pasek to pokręć ręcznie alternatorem,rolką, pompą wody i zobacz.A może to zbieg okoliczności i akurat rolka zaciera na łożysku.
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
Siedzenie schnie. Dziś dostało ostatnią warstwę-mieszanka w stopniu 50/50 farby i lakieru bezbarwnego. Zrobiłem to celowo ponieważ nie chcę żeby mi się siedzenia brudziły. Siedzenie jeszcze nie wyschło, klei się, nie będę go na razie ruszał. Jestem ciekaw jak będzie wyglądało po wyschnięciu, bo na obecną chwilkę nabrało połysku. No,ale nic.Oceńcie sami zdjęcia są real. Póki co na razie jedno. Będę się starał stopniowo po kolei. :wink:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Większość to ma 180 :mrgreen:
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
Dzięki Krystian za dobre słowo, spoko gość z Ciebie :wink: :cool2: Żeby było mi łatwiej to nabyłem sobie... :D Żeby było mi łatwiej to nabyłem sobie... :D Nie wytrzymałem i renowywują się :D Nawet jestem zadowolony. Siedzenie jest po 3 warstwach i schnie. Jeszcze dziś lub jutro nałożę jeszcze jedną warstwę, a potem bezbarwny lakier żeby mi się nie wycierały :wink: .
-
318is Coupe - Obroty i Czujnik temp. zewnętrznej
Jaka wymiana?Zobacz czy przewód nie jest urwany bo jest on tam luźno, albo styki w kostce zaśniedziały i nie łączy. Masz w ogóle tam czujnik?Sprawdzałeś?
-
316i wydech jak wspawać?
K3mOT1989 :cool2:
-
318is Coupe - Obroty i Czujnik temp. zewnętrznej
Nie są to wielkie pieniądze. Wejdź do działu giełda i napisz do chłopaków co sprzedają części. Jest też taki popularny portal aukcyjny gdzie też kupisz bez problemu. Ale najpierw sprawdź bo równie dobrze może być uszkodzona instalacja.
-
"BAD GIRL" E39 525 TDS-BYŁA CICHEGO;)
Czasami zajrzę do niej. Tak nawet...bym pojeździł :sad2: Ale teraz mam inną :| .
-
odpowietrzenie ukladu benz + lpg m52 2.0
Dodam, że jak silnik pracuje i nie "wciąga" już płynu to zakręcamy korek od zbiorniczka i już więcej go nie odkręcamy, następnie po chwili luzujemy odpowietrznik na chłodnicy. Odpowietrznik zakręcamy i po dłuższej chwili ponownie luzujemy i tą czynność powtarzamy kilkukrotnie aż z odpowietrznika wypływa płyn bez pęcherzyków. Po całej operacji dobrze jest pogonić auto żeby dobrze rozgrzać i ponownie sprawdzić odpowietrznikiem czy nie ma pęcherzyków bo z doświadczenia wiem, że jeszcze będą :wink: . Podczas odpowietrzania pokrętło ciepło zimno przekręcone na max gorące bo inaczej nie odpowietrzy się nagrzewnica. To że jest LPG nie powinno mieć znaczenia, aczkolwiek monterzy różnie je montują i czasami ciężko jest się pozbyć powietrza z reduktora. PS. W silnikach M52 montowanych w E36 jest tylko jeden odpowietrznik koło korka zbiorniczka, w E39 są dwa odpowietrzniki. Odpowietrznik jest jeszcze na obudowie termostatu.
-
[M50B20] Kręci ale nie odpala 91r
A nie lepiej zapiąć komputer? Tam jest usterka elektroniczna-może czujnik to być. No ale jak chcesz to wymieniaj po kolei.
-
BMW 320i M52B20 Alpinweiß III
Polifty miały tylko ZKW, a jeszcze nie widziałem ich z tymi kropkami. Zresztą nie ważne bo to galeria samochodu, a nie dyskusja o reflektorach.
-
[E36] Wymiana filtra kabinowego (klimatyzacji)
Idź do sklepu to po nr. VIN ci dobiorą. Filtr musi być taki jaki ma być bo jak nie będzie dopasowany to to nie będzie szczelny, a to tak jakby go w ogóle nie było. Czarny...owszem tylko niektóre nie ze starości a dlatego, że były to filtry węglowe.
-
318.Coupe Jak zrobić negatyw kół ?
:shock: :shock: :shock: [*][*][*] PS.Widzę, że masz 2,0 :mrgreen:
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
Dziś postanowiłem przewietrzyć. Od 21 grudnia nie jeżdżona, a w środku czuć było wilgoć :( Przewietrzyliśmy się trochę. Plenery....... :wink: Jak się zrobi ciepło to mam w planie odświeżenie skór. Przyjadę :D . Ogarnąłem sam. Co będę Ci głowę zawracał :wink: .