Treść opublikowana przez scarab
-
Bluetooth BMW X5 2005
O tej zworze też czytałem, tylko nie wiem gdzie dokładnie powinna się ona znajdować. Ja dokupiłem i dołożyłem całą wiązkę do telefonu i wpiąłem ją do gniazda z fotki wyżej. Wiązka którą dołożyłem prowadzi dalej do modułu ULF, podłokietnika, mikrofonu i anteny bluetooth. Nie ma w niej miejsca na tą zworę ani niebieskiego gniazda. Chyba że powinienem jej szukać gdzie indziej. Hmm, co to jest ZCS że tak głupio spytam?
-
Bluetooth BMW X5 2005
Dzięki wielkie :) Wygląda na to, że chodzi i połączenie sygnałów tel audio+ i tel audio- pomiędzy BM54, a modułem ULF :) Ciekawi mnie jak to jest fabrycznie zrobione, jeśli do BM54 (mam wersję z okrągłymi pinami) tel audio+ i tel audio - przychodzą gniazdkiem zmieniarki to chyba powinna być inna wersja tej wiązki, dziwi mnie tylko że katalogi nic o niej nie mówią. Chyba będę musiał po prostu dosztukować do mojej te dwie żyły. Wracając do Twojego pytania - tak, jak dzwonię i odbieram to radio się ścisza, czyli sygnał tel mute jest ok. Rozmówca mnie słyszy, książka się synchronizuje, jedyny problem to to, że ja nie słyszę rozmówcy.
-
Bluetooth BMW X5 2005
Trop ze zmieniarką może być dobry, u mnie zmieniarka jest podpięta, ale module radia pod kołem (BM54) w gnieździe wiązki ze zmieniarki są też piny pod sygnały audio z telefonu, z tym że przewodów do tych pinów nie ma w wiązce, może więc ma być jakaś inna wiązka do zmieniarki z obsługą telefonu. Byłbym wdzięczny gdyby udało Ci się znaleźć ten temat :)
-
Bluetooth BMW X5 2005
Właśnie nie wiem czy radio bierze w ogóle udział w odtwarzaniu dźwięku z telefonu czy leci on bezpośrednio na głośniki? W INPIE jak robię test ulfa to wywala błędy związane z odtwarzaniem, ale nie udało mi się znaleźć żadnych szczegółów na ich temat w necie. Próbowałem podłączać głośniczek bezpośrednio do pinów tej białej dużej wtyczki do której wpięta jest wiązka do ulf i tam dźwięk jest. Mówię o tej wolnej na zdjęciu, na dwóch środkowych pinach jest dźwięk, tylko nie wiem dokąd te kable dalej lecą w stronę auta:
-
Bluetooth BMW X5 2005
A ja nadal nie mam dźwięku i nie bardzo wiem czego mi brakuje :/ Chyba że ma to związek z padniętą końcówką mocy w radiu - nie działa mi lewa strona. Słyszysz rozmówcę we wszystkich głośnikach czy tylko od strony kierowcy?
-
e53 gdzie kupić zestaw AUX?
Obecność tej kostki zależy od rocznika :)
-
Demontaż szkła lusterka bocznego
Próbowałem tak szarpać, ale nie chciała wyjść, spróbuję w takim razie jeszcze raz, mam nadzieję że się nie połamie. Dzięki :)
-
Demontaż szkła lusterka bocznego
Wygląda na to że wytargałem o jeden element za dużo :duh: A jak demontuje się obudowę tylną (element lakierowany)?
-
Demontaż szkła lusterka bocznego
Udało mi się już zdemontować, teraz mam inny problem - czy oryginalne mocowanie wkładu wygląda tak jak na fotkach poniżej? Z tego co widzę na allegro są nieco inne i nie wiem czy będą pasować do mojego. Możliwe żebym miał jakiś zamiennik lusterka czy może były dwa typy?
-
BMW X5 e53 Dokladka zderzaka
Te dokładki da się dołożyć do zwykłych zderzaków od 4.4i ?
-
Siłowniki/teleskopy - automatycznie otwieranie bagażnika.
A próbowałeś złapać delikatnie przez coś w imadle stary teleskop za pręt i odkręcić główkę kombinerkami? U mnie tak poszło
-
Siłowniki/teleskopy - automatycznie otwieranie bagażnika.
Ten patent jest do dupy, zastosowałem go w e46, teleskopy miałem dobre, główki udało się odkręcić, podziałało tydzień, potem teleskopy osłabły i przestały podnosić klapę, potem całkiem szlag je trafił i klapa zaczęła opadać. Poza tym klapę ze sprężynami źle się zamyka. Generalnie szkoda kasy i nerwów.
-
Bmw e46 325 xi 4x4 wbaep31000pe839182
scarab odpowiedział(a) na ustach temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie każdy chce x-drive, nie każdy chce automat, stąd auto może stać, niekoniecznie musi być złomem. Jeśli masz daleko poszukaj kogoś z okolicy kto wstępnie rzuci okiem. Korzystając z porad znafcuf z tego działu masz raczej pewne że będziesz szukał auta 3 lata i nie kupisz, a jeśli jakimś cudem znajdziesz egzemplarz którego nie obsmarują skończysz pewnie jak kolega który założył ten temat: viewtopic.php?f=44&t=298364 :duh:
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Żywiec powinien mieć podpis "prawie jak piwo" :lol:
-
jak rozebrać lampy x5 e53 2001r
Elegancko wygląda :cool2:
-
BMW e53 4.4i Pompa oleju
Kurza ślepota, dzięki :) Wychodzi na to, że mam już nawet kupione te zaworki :D
-
BMW e53 4.4i Pompa oleju
O co dokładnie chodzi z tymi "non return valves"? Masz pod ręką jakiś link? Akurat czeka mnie robota z vanosami to profilaktycznie bym się tym zajął :)
-
jak rozebrać lampy x5 e53 2001r
Pochwal się jak wyszło :)
-
E53 bicie tarcza hamulcowych
Zmień wulkanizatora. Mi przed zimą pewien debil tak "wyważył" w e46, że powyżej 90km/h trzęsło mi całym autem, myślałem że to wał, po zmianie kół na letnie nastał spokój...
-
Adapter aux bmw e53 2001r
:cool2: Też miałeś problem z niedziałającą końcówką mocy? Jakość dźwięku po naprawie poprawiła się?
-
Adapter aux bmw e53 2001r
Gdzie naprawiałeś? Masz typowe wejście AUX czy przerobione AM?
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Na podstawie takich zdjęć i opisów raczej niewiele można powiedzieć o autach, no może poza tym, że właścicieli chyba nie za bardzo stać na ich utrzymanie... (z3 + gaz, z3 + stalówki i kołpaki). Z tych dwóch bardziej bym się kierował w stronę tej z kołpakami, wygląda jak auto od gościa "w średnim wieku" :]
-
Demontaż szkła lusterka bocznego
Jak należy zdemontować szkło lusterka bocznego? Wystarczy podważyć czymś od dołu i wyskoczy czy jest jakaś inna blokada?
-
jak rozebrać lampy x5 e53 2001r
Trzeba nacinać? Nie są klejone tak jak w innych beemkach?
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Reflektory Depo są sprawdzone przez wielu, moim zdaniem dodają x5 świeżości i wyglądają lepiej niż oryginał.