Treść opublikowana przez scarab
-
E53 4.4i M62TU Kopci na biało
Sprawdzałeś świece? Mogą być zalane olejem albo zasyfione przez spalanie oleju, stąd wypadanie zapłonów i check.
-
Silnik m62 4.4 b jakie świece jaki olej do silnika
Ja kupiłem Denso IK20TT, ale jeszcze nie zdążyłem założyć.
-
Silnik m62 4.4 b jakie świece jaki olej do silnika
Seryjne NGK nie nadają się do gazu w tych silnikach: http://lpg-forum.pl/jakie-swiece-bmw-t43446.html
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Imola red, szał pał i gwizd pizd :D
-
X5 M62 4.4 Valley Pan/wanna/osłona bloku WYCIEK
Masz filmik:
-
X5 3.0d 2003r kontrolki abs, trakcji i wykrzyknik
To znaczy że czujnik kąta skrętu prawdopodobnie chwilowo oszalał, być może jednorazowo i już nie wróci :)
-
X5 M62 4.4 Valley Pan/wanna/osłona bloku WYCIEK
Spoko, mam to samo na punkcie oleju :lol: a palpitacje na dźwięk gongu to też już u mnie naturalna rzecz :lol:
-
X5 3.0d 2003r kontrolki abs, trakcji i wykrzyknik
Z tego co zauważyłem te auta bardzo nie lubią stać :lol:
-
X5 3.0d 2003r kontrolki abs, trakcji i wykrzyknik
:cool2: Sprawdź, czasami DSC potrafi zgłupieć od słabego akumulatora, wtedy po naładowaniu kontrolki powinnny zniknąć podczas jazdy. Jeśli cały czas świecą to przyczyn może być kilka.
-
X5 3.0d 2003r kontrolki abs, trakcji i wykrzyknik
Po 1 upewnij się że masz dobrze naładowany akumulator oraz że poziom płynu hamulcowego jest w normie. Jeśli akumulator i płyn jest ok, a kontrolki nie gasną po przejechaniu kilkuset metrów i wykonaniu kilku pełnych skrętów kierownicą to bez diagnostyki komputerowej wiele się nie dowiesz. BTW: jeśli nie zatutułujesz tematu zgodnie z regulaminem to poleci do kosza gdy tylko moderator go zobaczy.
-
INPA webasto drl
Pozwalają na coś więcej niż ncs? :)
-
INPA webasto drl
Jak to? A czemu nie?
-
X5 M62 4.4 Valley Pan/wanna/osłona bloku WYCIEK
Rozpinasz wężyki od poszczególnych wtrysków?
-
X5 M62 4.4 Valley Pan/wanna/osłona bloku WYCIEK
:D Grunt że znalazłeś źródło :] Nie musisz rozpinać gazowni że tak szybko ściągasz kolektor?
-
Temat rozladowania aku X5 E53 4.4
Dopisz na początku tematu "E53 4.4i" bo znowu Ci wywalą.
-
E53 4.4i M62TU Kopci na biało
Jak zrobisz jedno to pierdolnie drugie, niestety taka jest prawda w przypadku BMW.
-
E53 4.4i M62TU Kopci na biało
Nic dziwnego że się rwie skoro te [bAD] tak się [bAD] że przed i po każdej jeździe trzeba otwierać [bAD] maskę [bAD].
-
E53 4.4i M62TU Kopci na biało
W każdym razie kolejny powtarzający się bubel do dopisania do listy, zresztą na amerykańskich forach też ciągle o tym piszą.
-
E53 4.4i M62TU Kopci na biało
Cóż, to też przerabiałem, tyle że ja miałem szczęście i urwała mi sie przy rączce więc dało się ją jeszcze chwycić kombinerkami. Linka jest dwuczęściowa, fragment od rączki do łaczenia przy kielichu łatwo wymienić, z drugim wydaje mi się że jest masakra bo nie ma dojścia.
-
INPA webasto drl
Też byłem kiedyś ich wielbicielem, problem w tym że jakiś pajac może pomylić je łatwo z włączonym kierunkowskazem i wjechać na skrzyżowanie, przekonałem się o tym dość boleśnie (nie x na szczęście), dlatego od tego czasu wszystkim je odradzam.
-
INPA webasto drl
To co masz na myśli pisząc o podświetlanych kierunkach?
-
INPA webasto drl
Jeśli mówisz o jarzących się cały czas kierunkach jak w wersji US to lepiej wyłącz zanim ktoś weźmie je z włączony kierunkowskaz i wyjedzie Ci na skrzyżowaniu ;)
-
INPA webasto drl
Wybierz E53 i zobacz co można zakodować: http://support.mycarly.com/knowledge-base/code-bmw-what-is-possible/?utm_source=home&utm_medium=direct&utm_campaign=home Niestety w naszych X jest tego tyle co nic, możliwości mniejsze niż nawet w starszym e39 :duh:
-
E53 4.4i M62TU Kopci na biało
Jest tego pewien plus :lol: bmw3000, jak chcesz to możemy się spotkać bo mieszkamy niedaleko to sobie porównasz :]
-
X5 M62 4.4 Valley Pan/wanna/osłona bloku WYCIEK
Ja obstawiam że cieknie spod tych oringów