Treść opublikowana przez AREK1056
-
E92 LCI M3 DKG
Co białe to białe felga jedna z ładniejszych :cool2:
-
M3 E92 White
Ładna ciekaw jestem jak będzie z turbo ponad 500 kucy :cool2:
-
e90 335d
Ładnie ciągnie :cool2:
-
E82 135i [PL] - mały ale wariat - update* 400+
Projekt ciekawy taki militarny ale osobiście wolałbym czerwony za to felga mega :cool2:
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
Przyzwyczaiłeś się do xdrive w 6 er to się dziw ja mam to na co dzień wczoraj przy ok 100 był kick down zerwało przyczepność i było blisko latarni :mrgreen:
-
F36 - 4GC - 304KM/445Nm - na sprzedaż
ładne brzmienie jak na 4 cylindry i tylko 2 litry
-
Pierwsze BMW M2
Własnie na tor są auta torowe z klatką i takie tam M to po prostu najmocniejsze seryjne bmw
-
Spotkania śląskie
Super ale pochwal się co za maszyne masz :D
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
pewnie ma to zwiazek ze zgubieniem kluczyka Szkoda autka dużo pracy włożyles
-
CHIPTUNING BMW 318D 320D 330D ProfiStrojenie DPFoff PROMOCJA
Całkiem sporo w moim m235i bazowo 326 hp ok 400 hp i 560 nm czyli że mój silnik ma jeszcze większe możliwości mieliście już styczność z tym silnikiem
-
BMW F21 125d M Sport auto white
Jest dokładnie tak jak mówi Sławek lekki bród sam schodzi po ceramice :D
-
Pierwsze BMW M2
To prawda brzmi zaje rasowo :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
-
F 10 535d M sport
Ładna sztuka :D
-
e90 335d
Fajna sztuka ale faktycznie felgi do wymiany :cool2:
-
Pierwsze BMW M2
Super wygląd bardziej wyrazista od mojej m235i ale to normalne nie mogli zrobić czegoś gorszego dodatkowo ten niebieski powala ale zgadzam się że w środku to nie poszaleli moja alcantara lepsza niż ta skóra
-
Arek F22 m235i
Powiem więcej 5 letnie 1M kosztują 200 tyś czyli nic nie straciły na wartości 1M to kultowe auto
-
Arek F22 m235i
Te :duh: ż mi to nie pasuje
-
Arek F22 m235i
Kazali długo czekać na M2 trzymali w tajemnicy szczegóły , wyglądem powaliła to fakt ale srodek za mało mi tam M moim skromnym zdanie kiepska ta skóra alcantara w moim m235i bardziej mi się podoba zegary skalowane do 300 są fajne skrzynia 7b też Najbardziej ciekawi mnie jak tym się bedzie jeżdziło czy dużo lepiej od m235i Zobaczymy na razie mamy o czy dyskutować
-
Arek F22 m235i
Powiem tak wygląd super bardziej proporcjonalne linie niż 1M ale fakt spodziewałem sie lepszych osiągów :D :D :D
-
Arek F22 m235i
:cool2: :cool2: Jest dobrze. :cool2: :cool2:
-
M235i
Dwójeczka prezentuje się super :cool2: Olsztyn powiadasz ja pochodzę z Iławy choć mieszkam na śląsku Dobrze by było się spotkać daj znać :D
-
Arek F22 m235i
Jaki ten silnik ma potencjał ? Oferuje ktoś Stage2 ? Kolega maja ma 550 koni :cool2: robione przez manharta tylko że bazowo miał 431 koni
-
Arek F22 m235i
Hej poniżej 13 sec ale nie mam doświadczenia w startach ponoć trening czyni mistrza można by coś urwać :D
-
Arek F22 m235i
Tylko chip ale w lato brakowało intercoolera dlatego puchł planuje na wiosnę wsadzić wagnera jest dwa razy większy te pomiary były robione w temperaturze poniżej 10 stopni dlatego takie fajne
-
Arek F22 m235i
Wujek poprawiłem co nieco 10.2 było powtarzalne prawie za każdym razem 10,0 tylko raz ale jest :D http://i.imgur.com/KiI0otp.jpg