Treść opublikowana przez AREK1056
-
F22 m235i dołożenie tempomatu
Ha Ha ale na tor czasami trzeba dojechać ze 200 kilometrów a stopy trzeba oszczędzac wlasnie na tor :D :D :D
-
nowe bmw 7 2016
Potwierdzam środek rewelacja niestety jeszcze nie jeżdziłem ale planuje to coś powiem :cool2:
-
F10 535i M Sport 2013 / Shwarz II
Ładna furka benzyna rządzi :cool2:
-
428i wydech M performance
To i ja coś powiem kiedyś na spocie stałem obok 435i zwykły wydech moją 235i m-performance i różnica jest spora jeśli chodzi o dzwięk więcej mi nie trzeba ale fajnie by było mieć dwururkę po obu stronach
-
F22 m235i dołożenie tempomatu
Witam Że niestety to nie ja konfigurowałem moje auto tylko jakiś Głąb z bawari w aucie za 246 tyś zł(cena przed rabatem) niema tempomatu zastanawia mnie czy dało by się ten brak uzupełnić bo niestety brakuje mi go coraz bardziej jeśli ma ktoś jakieś info lub zajmuje się takimi sprawami to ja chętnie :P
-
Mysza E87 118D 180KM/420Nm
Rewelacja ale strasznie drogo :cool2:
-
Arek F22 m235i
Ustawiłem RL na pomiar 100-250 wyszło mi 20.8 ale nie było powtarzalne różnice są ok 1.5 sekundy do 22.3 jak to się ma do innych aut
-
F36 - 428i xDrive GC - Sparkling Brown Chip str. 3 :)
Hej przeglądałem twoją galerie i co widzę moją gębę w twoim wozie na zlocie :D :D :D fajna ta twoja furka pozdrawiaam
-
Arek F22 m235i
Tak czy inaczej czas 100-250 na poziomie 10.2 to jakaś rewelacja pewnie wujekwalduś będzie wiedział kto mógł taki czas wykręcić :mrgreen:
-
Arek F22 m235i
haha to niestety nie mój czas tylko własciciela RL czyli Sławka myśle że to czas jego motoru RL zapamiętuje najlepsze czasy mój 100-250 był 20.8 na auto chyba dobrze
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
Sławek nie podpowiadaj złodziejom jak kraść bmw :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
Arek F22 m235i
Dzisiaj znowu testowałem opony 205 jednak coś dają albo gęste zimne powietrze -6 stopni sam nie wiem ale czas 100-200 poprawiony http://i.imgur.com/H6MaKxY.jpg
-
Arek F22 m235i
Opony to bridgestone pomimo dużo węższej i tak relatywnie dobrze trzymają wiadomo jak przycisnę pedał to zrywa przyczepność ale przy mrozie na letnich to nawet przy 100 na godzine zrywało W sumie to też się obawiałem czy to nie za mało ale producent przewidział 205 a felga mi się podoba :D
-
Arek F22 m235i
Jest lepiej niż na 245 na letnich oponach guma jest bardzo twarda przy temperaturach minusowych :cool2:
-
Arek F22 m235i
ujdą... :P a tak serio to bardzo przyjemne, co to za wzór? Nie pamiętam sory ale to jest orginał f20/f22
-
Arek F22 m235i
Sławek święte słowa mnie też się bardziej podobają :cool2:
-
Arek F22 m235i
No i znowu wpadły zimówki na szczęscie te 17 też mi się podobają :D http://i.imgur.com/LeNXtQA.jpg
-
Arek F22 m235i
Dziękuje 2 jeszcze stała w salonie a już szukałem tunera który podniesie moc no i teraz to jest radość z jazdy :D
-
Arek F22 m235i
W moim aucie musze wymienić cooler bo puchnie seryjny to porażka myśle że wtedy jeszcze coś urwę na ciepłym asfalcie i rozgrzanych oponach 0-100 miałem 4.3 więc i ćwiartka powinna być lepsza :D
-
Wrażenia z x5
Pojeździłbyś czymś szybkim zmieniłbyś zdanie :D Ja mam tak średnio 2 razy dziennie banana na twarzy, raz jak jadę do pracy, drugi jak wracam. Nie korzystam w większości przypadków z niczego poza audio i klimą. Zresztą, w M135i nawet nic nie mam na wyposażeniu, auto jest prawie golas. Za to strzelanie wydechem i slalom między osłami na drodze daje mi więcej frajdy niż jakieś masaże w fotelach i słuchanie Bang-Olufsena na skórze z napletka wieloryba :P Sławek ja nawet radia nie słucham bo silnik tak fajnie mruczy :mrgreen:
-
Arek F22 m235i
Jeszcze jeden pomiar bardzo istotny 0-200 http://i.imgur.com/aQSviYy.jpg
-
Arek F22 m235i
Pomiary RL 1/4 mili całkiem niezle wyszło jak na grudzień i śliską drogę http://i.imgur.com/3cLQyBq.jpg?1
-
F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50
Gratki autka fajnie że padło na benzyne :cool2:
-
F20 116i komunikat "Napęd. Niepełna moc silnika. Jedź wolno.
Mnie też tak się kilka razy stało na zimno zawsze gaszę silnik i wszystko wraca do porządku błąd sam się kasuje i na kompie nic nie widać.
-
Arek F22 m235i
Mały spocik Świąteczny w kato zaliczony http://i.imgur.com/MCI3P9k.jpg