Treść opublikowana przez AREK1056
-
BMW F21 125d M Sport auto white
Czyste białe autko wygląda mega ja zdecydowałem się na powłokę 9h strong jestem zszokowany efektem mucha nie siada dosłownie po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów owadów było mnóstwo na froncie felgi szare z pyłu i co ? wystarczyło podjechać na myjkę wysokociśnieniową czysta woda żadnych środków i auto jak nowe rewelacja :cool2:
-
220i M Sport Cabrio
Jak wrażenia z jazdy jaki IC wsadziłeś wagnera czy race evolution
-
Arek F22 m235i
Maja jest lepiej jak chciałeś http://i.imgur.com/2jyFUBE.jpg jak by mi start wyszedł było by jeszcze lepiej ale ciężko wszystkie pomiary naraz dobrze zrobić
-
Arek F22 m235i
DZIĘki z xdrive pewnie urwałbym z 0,2 ale napęd na tył daje więcej frajdy wiec nie żałuje RWD :D
-
Arek F22 m235i
Witam muszę się podzielić wrażeniami po założeniu federal 595 auto jest dużo stabilniejsze lepi się do podłoża zjazd z autostrady z ograniczeniem do 40 można pokonać z prędkością 120 testy z RL dały efekt taki że do 100 udało się zejść z 5 sec do 4.4 zdjęcie w poprzednim poście dzieki Sławek za udostępnienie
-
Arek F22 m235i
Rewelacja oto dowód http://i.imgur.com/0mpS7nC.jpg
-
Arek F22 m235i
Hej Sławek dopiero teraz widzę poprawie i wrzucę coś nowego po powłoce
-
Arek F22 m235i
JUŻ SĄ http://naforum.zapodaj.net/thumbs/49a4f45ed2da.jpg
-
BMW 1 e87 118d 2007r PNT
Bez ksenonów troche kiepsko wygląda ale jak na pierwsze bmw niech ci służy :cool2:
-
Arek F22 m235i
rsr 595 mają dobre recenzje własnie z toru
-
Arek F22 m235i
Maja łyse opony robią swoje ponowie próby jak założe nowe gumy
-
M235i
Tak czy inaczej daj znać gdzie możemy się spotkać bo dwie dwójki to już jest super :cool2:
-
Arek F22 m235i
Jest jeszcze jeden news opanowałem LC teraz działa jak się patrzy po prostu nie dociskałem do końca gazu dlatego sie nie uaktywniał teraz za każdym razem super tylko te łyse opony fuck za dwa dni będą federal semi slick
-
Arek F22 m235i
Hej dużo się działo auto odebrane zdjęcia będą niebawem jest super na razie trzeba uwierzyć na słowo h9 robi robotę nawet na bialym z drugiej strony mam do testów RACE LOGIC od Sławomira i tak na szybko 100 -200 10,2 super ale testowałem w dzień w nocy myśle że przy dobrej pogodzie zejde poniżej 10 sec do setki niestety tylko 4.8 mam już łyse opony zamówiłem semi slick zobaczę co to da reszta w swoim czasie :D
-
Spotkania śląskie
Świetna fota spotkanie udane pozdrawiam M górą :cool2:
-
Spotkania śląskie
Dziękuje za przybycie fajnie było pogadać i polatać po A4 :cool2: :cool2: :cool2:
-
F20 LCI b&w
Wzór felg to zawsze kwestia gustu ale orginał to zawsze orginał ja drugi komplet mam też orginalny na 17 run flat
-
F20 LCI b&w
Ładna sztuka kolorek zacny :D
-
Spotkania śląskie
Super potestujemy :cool2:
-
Spotkania śląskie
- Spotkania śląskie
Fajnie będziemy pozdro :cool2:- Srebrna F10 535xd 2015; ku przestrodze s.12
Hahaha już widzę sławka jak parkuje pod kopalnią zakłada kask i do przodka :D :D :D- Spotkania śląskie
Witam chętnych na spota w piątek 2 pażdziernika czas ok 18 do dogadania 1 .Arek1056 2 .cypisek21 2.????- 428i Gran Coupe - config help
Ładna bryczka kolor super ale biały też jest spoko :D- Spotkania śląskie
Ponawiam piątek godzina 18 dolny parking IKEA ,może będę po powłoce h9 więc będzie o czym pogadać - Spotkania śląskie
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.