Treść opublikowana przez AREK1056
-
F46 220xd Gran Tourer - wrażenia z jazdy
A co do opisywanego samochodu to fakt znaczek bmw ma ale tylko tyle
-
F46 220xd Gran Tourer - wrażenia z jazdy
maja, ale Ty nie jesteś fanem BMW (kupiłeś Volvo, które nie jest premium i to jeszcze 4cyl :duh: ), to co Ty możesz wiedzieć... Kolego po pierwsze to volvo jest marką premium po drugie 4 cylindry to lepsze niż 3 a po trzecie manhart robi robote jechałem tym więc maja jest fanem bmw :cool2: ...ironia... gdybyś ktoś nie zaskoczył :mrgreen:
-
Arek F22 m235i
Sławomir może sprawa dotyczy tylko serii 2 nie wiem na forach amerykańskich bardzo dużo się rozpisują że mają problem z LC własnie w 235i
-
M235i
Randal ma racje jak już zmieniac to na większe 19 cali do naszego auta jest idealnie wzór super :cool2:
-
Arek F22 m235i
Kontrola startu w bmw jest niedopracowana mnie osobiście udało się raz powtarzam RAZ ruszyć z lc a próbowałem wiele razy W porsche działa za każdym razem nie wiem jak z innymi markami :?:
-
Arek F22 m235i
fajna sprawa bo to poważna wpadka bmw brak podstawowych wskażników w tak mocnym aucie :duh:
-
M235i
Piękna furka pasuje do mojej białej musimy koniecznie stanąć koło siebie super że jesteś na forum wreszcie sie będzie działo w serii 2 :cool2:
-
Spotkania śląskie
Masz racje w tygodniu jakoś weekend jest od imprezowania grilowania i tym podobne :duh:
-
220i M Sport Cabrio
gratki nareszcie jest :cool2:
-
F10 528i M-pakiet 2014 Sophisto gray
Ładna szerokości :cool2:
-
Arek F22 m235i
Dzięki za miłe słowo fakt felga kiepska może uda mi się coś na drugi rok zrobić Miło było pogadać pozdrawiam
-
Srebrna F10 535xd 2015; ku przestrodze s.12
Współczuje naprawdę pech z tymi nowymi sterownikami jest sama masa kłopotów dużo utrudnień ale firma chip tuningowa ktokolwiek to nie był zachowali się ok tzn kupili nowy sterownik :shock:
-
kolejne F31M
Super mam sentyment do białego koloru kierownica po prawej jest ok sam mam jeszcze dwa auta z kierą po drugiej stronie wg angoli po prawidłowej hahhah :D
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
Kolego co innego mówić a co innego jest w realu osobiście nie znam nikogo kto ma zdjęty ogranicznik w f 20 f22 f 30 lub jakiś innym mogącym przekroczyć 260 km/h to nie działa a napewno w polsce wałkuje temat od pół roku i nic a naprawde chcę polecieć 300 mam 400ps dwa biegi w zanadrzu a elektronika nie pozwala
-
Arek F22 m235i
Panowie i panie widzimy się moto park ułęż :D :D :D :D :D :D :D
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
Wszyscy się chwalą brakiem ogranicznika ale poza chyba tylko G-power nikt tego nie potrafi ja mam przesunięty do 270 bo więcej nikt nie potrafi a chciałbym 300 polecieć a na razie się nie da ponoć bmw w F technologi NASA użyło żeby to zablokować :mad2: :mad2: :mad2:
-
BMW E87 118d by Iwonky
gratki :cool2:
-
F20 LCI 118i 2015 urban line
Gadanie autko super Nowe a to ważne bmw za dużo chce za dodatki można by kupić drugie auto taka strategia :D
-
E82 135i [PL] - mały ale wariat - update* 400+
Ładne autko a już koła super :D
-
220i M Sport Cabrio
Tak czy inaczej życzę żonie samych dobrych wrażeń .Będę śledził wątek :cool2:
-
220i M Sport Cabrio
Dzieki maja za wsparcie seria 2 jest super nie będziesz zawiedziony pozdrawiam
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
Cypis to nie ten samochód :mrgreen: :mrgreen:
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Dzięki panowie za info :cool2:
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Dzięki panowie za info :cool2:
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Pozdrawiam aligatora Mam pytanie czy to prawda że da się zrobić mody osobno na każdy tryb pracy typu comfort ,sport, sport + :cool2: