Treść opublikowana przez AREK1056
-
F46 220xd Gran Tourer - wrażenia z jazdy
Powiem tak jest temat do rozmowy BMW nas rozpieszcza co chwila wprowadza jakieś głupie zmiany a my mamy na co psioczyć a po jakimś czasie temat ucicha, fakt jest taki że firma musi zarabiać i zarabia mam znajomego który pracuje w Monachium i jako szeregowy pracownik dostał 8 tyś euro premii bo firma dobrze prosperuje. Pamiętam jak większość bmw miała 6,8,12 cylindrów i to było piękne teraz są 3 i nic na to nie poradzimy Duch bmw nie umiera tylko zmienia postać
-
Spotkania śląskie
Witam jestem za spotkaniem może w przyszłym tygodniu w piątek co wy na to :?:
-
Arek F22 m235i
Super cieszę się że się zdecydowałeś na 2 cupe nie będziesz żałował ,fakt jak będzisz dugo naciskac to cena da się osiagnąc satysfakcynującą na kiedy odbiór
-
Arek F22 m235i
Hej jakoś nie było czasu ,dużo pracy ale myślę że w niedługiej przyszłości. Muszę się zgadać ze Sławomirem obiecał że udostępni do testów RaceLogic Już niebawem będą konkrety pozdrawiam :D :D
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Wtrącę się miałem e90 2.0d 177 km teraz mam 235i pomijając piękny dzwięk r6 srednie spalanie 13l to pomimo świetnego spalania w 3 na poziomie 6l to radość z jazdy rekompensuje ci wszystko . moje zdanie jest takie jeśli naprawde dużo jeżdzisz 50 tyś rocznie to ciężka sprawa wybór pada na b47 jeżeli robisz 30 tyś rocznie i lubisz fan to weż benzynę Nadmienie że przy oszczędnej jeżdzie w trasie różnice benzyna vs diesel są naprawde małe dla przykładu u mnie 415 koni spalanie min 6.5 maxymalne 22.8 Trafnego wyboru życzę
-
640i 2015r.
Kawał fajnego auta gratuluje :cool2:
-
F22 nareszcie robimy mody w fxx
Witam ja na razie mam tylko chip tuning tuneforce z poznania wycisneli 415 km i 550 nm w planach jest poprawa wydechu oraz wydajniejszy intercooler to ma dac ok 430 km
-
E90 318d LCI 06.2009 _przemek_ SPRZEDANA
fajna sztuka miałem identyczną od nowosci miała 50 tyś km jak zmieniła własciciela :cool2:
-
BMW E91 318i - czarna niunia by DJ_Pablo
fajnie się błyszczy felga też fajna bezawaryjności :P
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
aligator koło silesia city center robiłem u niego dwa samochody przelatałem 120 tyś i najmniejszych kłopotów :cool2: :cool2:
-
BMW F21 125d M Sport auto white
Taaa :8) Na postoju to uwierzę, ale nie podczas jazdy. Sławomir, żartowałeś :| :?: http://dinoanimals.pl/wp-content/uploads/2013/07/Je%C5%BC-DinoAnimals-4.jpg Podobno on je komary, tylko nie wiem czy przy "150km/h" da radę wszystkie ? I co ile trzeba opróżniać jak jest pełny ? Rozbawiłeś mnie do łez :cool2:
-
BMW F21 125d M Sport auto white
Nie bardzo wierzę w tą kratkę bo jadąc 150 km/h to owad nie zdąży się wystraszyć :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
BMW F21 125d M Sport auto white
Na razie to sobie nie radzę wcale nic a nic moje wygląda dokładnie jak twoje :duh:
-
BMW F21 125d M Sport auto white
autko po myciu wygląda super biały kolor potęguje efekt ja moją bunie oddaje na powłoke h9 ciekawy jestem efektu :D
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
Młody ile ty masz postów 5 haha maska super pozdrawiam :D
-
f20 116i -> le biedawóz
masz racje ale nie mogę sie nacieszyc swoim nabytkiem sory
-
f20 116i -> le biedawóz
Każdy kto widział serię 2 cupe na żywo uważa że jest ładne ponieważ zdjęcia nie oddają tego co real :cool2: Swoją drogą wszystkie cupe bmw są ładne wieksze mniejsze dla każdego coś dobrego
-
automat zf 8b ile wytrzyma momentu obrotowego
gdzie robiłeś mod ile masz koni bo niuta widzę 520
-
Zlot Forum BMW Klubu Polska 2015 - Film str. 29
Ba tak działa after party do następnego razu
-
f20 116i -> le biedawóz
ładne te felgi mam identyczne na zimę wzór podoba mi się bardziej od m pakietowych szarych 18
-
BMW F21 125d M Sport auto white
Super furka przymierzałem się dokładnie do takiej samej potem do m135i a skończyłem na 235i bo jest mega piękna choć zdjęcia mówią co innego Masz racje co do bez ramkowych drzwi wyglądają świetnie :cool2:
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
też bym tak chciał 235i ma wadę własnie Lc :duh:
-
220i M Sport Cabrio
Gratulacje kolego wygląda miodzio :cool2: . Musimy się znowu spotkać teraz obaj dwójkami
-
F36 - 4GC - 304KM/445Nm - na sprzedaż
Masz bardzo ciężką nogę w mojej 3.0 415 koni średnia z 5 tyś 13,2 max 22 litry przy pełnym bucie ponad 270 kmh
-
F36 420i M-Pakiet Alpine Weiss
Ładna bunia gratulacje :cool2: :cool2: