Treść opublikowana przez AREK1056
-
Arek F22 m235i
Super klocek bardziej powtarzalny hamulec jeszcze mi ani razu nie spuchł :cool2:
-
Wrażenia z x5
Rozwinę moją teorię małego diesla kupił bym takie auto bo jest tanie i oszczędne i tylko dlatego a dopłacając do tego auta 100 kpln na dodatki to już nie jest tanio i idea nie ma sensu za 350 tyś myślałbym nad czymś dającym więcej fanu niż oszczędności Sam mam xc90 które nie jedzie ale tym samochodem nie wypada szaleć bo to samochód dla statecznego tatusia i tak go traktuje. Ale autor posta chciał słaby motor i dużo dodatków i szanuje to :cool2:
-
Hamulce sportowe - warto ?
Nie dramatyzujcie na zime mam originał 17 i hamulce się mieszczą ale fakt nie każda felga wejdzie :D
-
Wrażenia z x5
X5 piękny samochód ale ja mam inną teorie kupowania samochodu też bym kupił ten silnik ale tylko dlatego że jest dużo tańszy niż r6 a 100 kpln na dodatki to jednak wolałbym 4.0d bo frajda z jazdy z dużym silnikiem jest dużo większa niż dodatki ale wyrażam tylko swoją opinie gratki samochodu :cool2:
-
Hamulce sportowe - warto ?
Witam no niestety nie małe klocki przód od 1000 zł w góre tarcze jeszcze nie wiem :?: są dobre
-
Arek F22 m235i
Wreszcie dotarły z UK nowe klocki prawie wyczynowe http://i.imgur.com/W35Nxaj.jpg
-
Hamulce sportowe - warto ?
Powiem że warto bo wiele razy ostro hamowałem z dużych prędkosci i ok poza tym wygląd super a to że czasami zapiszczą zdarza się wiadomo jak dasz ostro po hamulcach to i ceramike zajedziesz na torze :cool2:
-
Arek F22 m235i
Wiesci szybko się rozchodzą haha linka możesz udostępnić :mrgreen:
-
=>645ci<= swieza dostawa str.3
Linia ponadczasowa ale środek to po prostu piękny :cool2:
-
328i sportline czerwona strzala:)
Autko ładne koła super i nie widze potrzeby gleby jest ok :cool2:
-
Spalanie F20 / F21
M235i 245 18 najwyższe spalanie to 22 litry autostrada prędkość w przedziale 220 do 270 km/h najniższe trasa nocą 300 kilometrów przepisowo drogami krajowymi na eco pro 6.7 w mieście nie wykorzystując możliwosci samochodu 9,7 a po ludzku średnio z ostatnich 10 000 km 13,5 litra i to uważam za miarodajne reszta to tylko z ciekawości zmierzone :mrgreen:
-
e90 335d
400+ magia którą polecam :cool2:
-
e91 335i 460KM / 650Nm dość szybkie kombi
hej dopiero teraz trafiłem na galerie autko super na żywo robi robote robiłeś jakieś pomiary 0-100 100-200 moc mamy podobną jestem ciekaw :cool2:
-
silnik x25d - opinie
Muszę coś dodać od siebie rozumiem że do pracy masz kilka kilometrów ale po pracy to nic nie jezdzisz bo ja np uwielbiam jeżdzić dla przyjemności choć mam kilka aut to dla przyjemności w rok zrobiłem 25 tys benzyną choć pozostałe auta mam na rope bmw to radość z jazdy nie z posiadania to tyle odemnie :shock:
-
Arek F22 m235i
Znalazłem klocek do mojego auta EBC yellow stuff .No to czekamy :D
-
Arek F22 m235i
Sławek gdzie je kupiłeś i ile dałeś
-
Arek F22 m235i
No i stało się przebieg 25900 km klocki przód się skończyły panowie co proponujecie zostawić orginały m performance czy zapodać cos innego jak macie jakieś propozycje to dawać będziemy modzić :D :D :D
-
BMW X5 25d Xdrive '2014
X5 zawsze mi się podobało a te jest piękne graty :cool2:
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
Dokładnie :D
-
Gzie kupić felgę 9.5Jx18" ET=58mm ?!!
Od roku mam ten sam problem i nic nie wymyśliłem ale powinny już być w sprzedaży felgi z M2 265 tył :D
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
245/35 r18 Sławek to nawet ma 265 ale to nic nie daje jak jest troche wilgotno to nawet z rolki opony buksują
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
Piękne tyłeczki i dwa najlepsze kolory do tych aut :D
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
Czyli logicznie myśląc mam mocy w sam raz:P Haha jak miałem e90 z dieslem ok 180 koni trakcja była super i myślałem że jak zwiększają moc to też zwiększają trakcje ale od 300 koni silnik z przodu napęd na tył to się nie da ale już rozkład taki jak w maclarenie napęd na tył jest niesamowity 3 sec do setki szacun
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
Ładne furki ciekawy projekt maski z góry fajnie to się komponuje z dachem pozdrawiam Ps dwójeczka pewnie w garażu bo pogoda masakra
-
Arek F22 m235i
Nareszcie są zdjęcia z detailngu http://naforum.zapodaj.net/thumbs/f687c8aee5cd.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/3e15efa91b5e.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/697c66ae1464.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d53ad1629131.jpg