Skocz do zawartości

AREK1056

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez AREK1056

  1. Super klocek bardziej powtarzalny hamulec jeszcze mi ani razu nie spuchł :cool2:
  2. AREK1056 odpowiedział(a) na Kacyper temat w X5 (F15, F85)
    Rozwinę moją teorię małego diesla kupił bym takie auto bo jest tanie i oszczędne i tylko dlatego a dopłacając do tego auta 100 kpln na dodatki to już nie jest tanio i idea nie ma sensu za 350 tyś myślałbym nad czymś dającym więcej fanu niż oszczędności Sam mam xc90 które nie jedzie ale tym samochodem nie wypada szaleć bo to samochód dla statecznego tatusia i tak go traktuje. Ale autor posta chciał słaby motor i dużo dodatków i szanuje to :cool2:
  3. AREK1056 odpowiedział(a) na fzhut temat w F20, F21
    Nie dramatyzujcie na zime mam originał 17 i hamulce się mieszczą ale fakt nie każda felga wejdzie :D
  4. AREK1056 odpowiedział(a) na Kacyper temat w X5 (F15, F85)
    X5 piękny samochód ale ja mam inną teorie kupowania samochodu też bym kupił ten silnik ale tylko dlatego że jest dużo tańszy niż r6 a 100 kpln na dodatki to jednak wolałbym 4.0d bo frajda z jazdy z dużym silnikiem jest dużo większa niż dodatki ale wyrażam tylko swoją opinie gratki samochodu :cool2:
  5. AREK1056 odpowiedział(a) na fzhut temat w F20, F21
    Witam no niestety nie małe klocki przód od 1000 zł w góre tarcze jeszcze nie wiem :?: są dobre
  6. Wreszcie dotarły z UK nowe klocki prawie wyczynowe http://i.imgur.com/W35Nxaj.jpg
  7. AREK1056 odpowiedział(a) na fzhut temat w F20, F21
    Powiem że warto bo wiele razy ostro hamowałem z dużych prędkosci i ok poza tym wygląd super a to że czasami zapiszczą zdarza się wiadomo jak dasz ostro po hamulcach to i ceramike zajedziesz na torze :cool2:
  8. Wiesci szybko się rozchodzą haha linka możesz udostępnić :mrgreen:
  9. Linia ponadczasowa ale środek to po prostu piękny :cool2:
  10. Autko ładne koła super i nie widze potrzeby gleby jest ok :cool2:
  11. AREK1056 odpowiedział(a) na jackrabittslim temat w F20, F21
    M235i 245 18 najwyższe spalanie to 22 litry autostrada prędkość w przedziale 220 do 270 km/h najniższe trasa nocą 300 kilometrów przepisowo drogami krajowymi na eco pro 6.7 w mieście nie wykorzystując możliwosci samochodu 9,7 a po ludzku średnio z ostatnich 10 000 km 13,5 litra i to uważam za miarodajne reszta to tylko z ciekawości zmierzone :mrgreen:
  12. AREK1056 odpowiedział(a) na Vaporr temat w Galeria - nasze samochody
    400+ magia którą polecam :cool2:
  13. hej dopiero teraz trafiłem na galerie autko super na żywo robi robote robiłeś jakieś pomiary 0-100 100-200 moc mamy podobną jestem ciekaw :cool2:
  14. AREK1056 odpowiedział(a) na emispc temat w X5 (F15, F85)
    Muszę coś dodać od siebie rozumiem że do pracy masz kilka kilometrów ale po pracy to nic nie jezdzisz bo ja np uwielbiam jeżdzić dla przyjemności choć mam kilka aut to dla przyjemności w rok zrobiłem 25 tys benzyną choć pozostałe auta mam na rope bmw to radość z jazdy nie z posiadania to tyle odemnie :shock:
  15. Znalazłem klocek do mojego auta EBC yellow stuff .No to czekamy :D
  16. Sławek gdzie je kupiłeś i ile dałeś
  17. No i stało się przebieg 25900 km klocki przód się skończyły panowie co proponujecie zostawić orginały m performance czy zapodać cos innego jak macie jakieś propozycje to dawać będziemy modzić :D :D :D
  18. X5 zawsze mi się podobało a te jest piękne graty :cool2:
  19. Od roku mam ten sam problem i nic nie wymyśliłem ale powinny już być w sprzedaży felgi z M2 265 tył :D
  20. AREK1056 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Galeria - nasze samochody
    245/35 r18 Sławek to nawet ma 265 ale to nic nie daje jak jest troche wilgotno to nawet z rolki opony buksują
  21. Piękne tyłeczki i dwa najlepsze kolory do tych aut :D
  22. AREK1056 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Galeria - nasze samochody
    Czyli logicznie myśląc mam mocy w sam raz:P Haha jak miałem e90 z dieslem ok 180 koni trakcja była super i myślałem że jak zwiększają moc to też zwiększają trakcje ale od 300 koni silnik z przodu napęd na tył to się nie da ale już rozkład taki jak w maclarenie napęd na tył jest niesamowity 3 sec do setki szacun
  23. Ładne furki ciekawy projekt maski z góry fajnie to się komponuje z dachem pozdrawiam Ps dwójeczka pewnie w garażu bo pogoda masakra
  24. Nareszcie są zdjęcia z detailngu http://naforum.zapodaj.net/thumbs/f687c8aee5cd.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/3e15efa91b5e.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/697c66ae1464.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d53ad1629131.jpg

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.