Treść opublikowana przez AREK1056
-
Zlot BMW Klubu Polska 2016 2.07.2016 Bednary
Afterparty to podstawa zlotu czekam na info :D
-
220i M Sport Cabrio
Nastały ciepłe dni chyba, korzystasz już ze wiatru we włosach jakieś mody się pojawiły :?:
-
Kupno 1er - porady, opinie, porównania. Pomoc w wyborze.
olej to ci za darmo leją tak czy śiak
-
BMW f20 120d Estori Blue
Gratki auta :cool2:
-
Arek F22 m235i
gadałem z wojtkiem po twojej wizycie i okazuje się że f22 mają trochę inną turbinę dlatego u mnie moc jest wyższa niż w f20 i f10. Super po świętach cooler i downpipe Wagner powinno 20 koni dodać
-
Arek F22 m235i
ostatnio chciałem sprawdzić czy mój tuner nie wcisnął mi kitu sprawdziłem moc na hamowni u aligatora oto co wyszło http://naforum.zapodaj.net/thumbs/7aebbe913e4f.jpg niutki zabijają
-
F10 535i M Sport 2013 / Shwarz II
Cooler i świece wymieniłem u siebie na miejscu :) Do Aligatora pojechałem przygotowanym mechanicznie autem. Czyli pomiar mocy przed modem był już z coolerem wagner pytam bo, sam chcę zamontować takowy .
-
F10 535i M Sport 2013 / Shwarz II
Super wynik ale widzę kawał drogi zrobiliście,najważniejsze że jest MOC
-
Pierwsze BMW M2
Akurat alfa to moja druga ulubiona marka :D
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
Kawał fajnego wozu nic dodać nic ująć.
-
F36 - 4GC - 304KM/445Nm - na sprzedaż
Ja też :D
-
Pierwsze BMW M2
Na tor to rewelacja M w tej kwestii nigdy nie zawodzi jak programem zrobimy 450 koni to będzie masakra
-
Pierwsze BMW M2
Haha masz racje :D
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
Piękne autko co ważne unikatowe bardzo ładna felga.Co to za model? Pytanie cooler MG robiony na miarę czy typu plug &Play
-
F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50
Na 100% ma tył
-
Pierwsze BMW M2
Nie kwestionuje tego M2 na pewno pod wszystkimi innymi względami jest lepsza dlatego nazywa się M2 ale konkurencja nie śpi Np Rs3 ma mieć 400 kucy
-
Pierwsze BMW M2
- Audi RS3 (DCT, 367hp version, tested 7/2015): 1:14.5min Hockenheim, 1599kg, 0-100 in 4.2s, 0-200 in 16.0s, 100-0 braking in 37.3m, 200-0 braking in 145.3m (brakes tested again 3/2016: 100-0 in 33.6m, 200-0 in 140.9m) - Ford Mustang GT (manual, 421hp V8, tested 9/2015): 1:13.8min Hockenheim, 1729kg, 0-100 in 5.3s, 0-200 in 16.9s, 100-0 braking in 34.9m, 200-0 braking in 134.5m - Cayman GT4 (manual, 385hp, Supertest 5/2015): 1:10.1min Hockenheim, 1379kg, 0-100 in 4.5s, 0-200 in 14.5s, 100-0 braking in 32.9m, 200-0 braking in 129.8m Nie żebym się czepiał ale czasy M2 słabe moim zdaniem za mało mocy dali do M2 względem M235i moja po programi bije na głowe M2
-
Pierwsze BMW M2
Bo fizycznie w europie jeszcze żaden nie odebrał auta z salonu pytałem w bawari to nawet demo na salon jeszcze nie mają
-
Zlot Forum BMW Klubu Polska 2015 - Film str. 29
Na poznań są trzy drogi słaba na łódz odbicie a2 na poznań kiepska na wrocław odbicie na poznań porażka droga nr 11 na poznań
-
Zlot Forum BMW Klubu Polska 2015 - Film str. 29
"dość" Co się dzieje na zlocie, zostaje na zlocie? Slavos działo się działo :cool2:
-
F10 rok 2015 wersja 518d
Onaniści się zlecieli na 5er i tam pozbierałem pełny bagażnik hejtu :mrgreen: Prawda jest taka że większość ci zazdrosci nowego prestiżowego auta bo sami jeżdzą 15 letnimi bemami 525tds pozostali to snoby z milionami na koncie i uważają ze musi być 7 a jak już 5 to na full wypasie I niech nikt mojej wypowiedzi nie bierze personalnie do siebie ale coś w tym jest co myślą o nas fanach BMW użytkownicy innych marek
-
Arek F22 m235i
M to nie tylko moc, kto nie pojeździ ten nie zrozumie :) Dokładnie wiem co to M POWER i nigdy nawet nie chciałem robić z m performwnce prawdziwej M :D
-
Arek F22 m235i
oczywiście że jest dostępna tylko kwota ok 15 tyś jest mi w tej chwili nie na rękę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
Pierwsze BMW M2
Masz racje linia cupe im dłuższa tym lepiej tym samym m6 lepiej się prezentuje niż m4 . reasumując po to są M2,M3,M4,M6 żeby każdy znalazł coś dla siebie M2 najlepsze będzie na tor M6 na autostrady M3/M4 coś pomiędzy :D
-
Arek F22 m235i
Dokładnie najbardziej czego mi brakuje to brak szpery ostatnio trenuje drift i trudno utrzymac auto w stałym drifcie bez dyfra, elektroniczny to nie to samo Co do wyglądu największa różnica jest z tyłem u mnie tylko 245 a w M2 poszerzone nadkola mieszczą 265 a to już jest kawał lacia :D