Treść opublikowana przez AREK1056
-
Nowe 125i skrzynia automatyczna vs automatyczna sportowa
Powiem tak łopatki za 6 stów są na tyle fajne że jak na nie wydasz to nic nie stracisz a pobawić sama frajda nawet jeśli tylko raz na jakiś czas pozdrawiam. Ja używam sporadycznie i czerpie z tego satysfakcje :D
-
Arek F22 m235i
Piękne agresywne ale i stonowane :handshake:
-
Arek F22 m235i
No to po carbonowym dachu :x :x :x
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
Mam stare xc 90 jest ok ale nowe to inna epoka świetny wóz jedyne co mnie martwi to cztero cylindrowe silniki
-
Arek F22 m235i
Dzisiaj się wkurzyłem jadąc przez katowice zobaczyłem białą m235i wszystko powinno być ok, bo fajnie że ktoś wreszcie ma m235i. Ale ta kobita bo to kobieta jechała miała carbonowy dach a to miał być cholercia mój następny mod. Fakt wyglądało to świetnie ale już jest no i nie na moim aucie ech trzeba by było mi inną koncepcje jakięś pomysły panowie :?: :?: :?: :?: :?: :?:
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
- F20 LCI 118i 2015
Ładniutka biała ma swój urok :cool2: :cool2: :cool2:- M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
4 jest ok :cool2: :cool2: :cool2:- F11 520 Alpinweiss
Zrób telefonem i po sprawie najlepiej zaraz po myjni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:- e90 330d+
No to szerokości mam sentyment do e90 miałem taką 2.0 d poliftową od nowości najmilej wspominam spalanie 6.0 srednio z 60 tyś :D :D :D- M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
Liczę ze mnie przewieziesz :twisted: Nie ma sprawy :D :D :D- M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
Oczywiście wysłałem zgłoszenie czekam na potwierdzenie będzie okazja pogadać jeśli też będziesz :cool2:- Srebrna F10 535xd 2015; ku przestrodze s.12
Miodzio powłokę robiłeś przed sesją :?: :?: :?:- M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
No to będzie grubo- E87 z UK
Gratuluje zakupu ładnie się prezentuje zachęcam do aktywnego odwiedzania naszego forum- BMW 328i a 335i
Żeby nie było że chwale swoje ale jezdziłem wieloma samochodami i faktycznie do fanu m235i to jedno z najlepszych aut bmw pod kilkoma względami nawet lepsze od m4 mniejsza masa gabaryty na szybkich zakrętach ma to duże znaczenie ,ale fakt m4 jest wygodniejsze ma ładniejszą linie i lepsze zawieszenie prawdziwe M- [E71] X6 35i 2010
Pięknie że się wreszcie po 170 tyś pochwaliłeś :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: fajna furka pozdrawiam- BMW 328i a 335i
Fakt jest taki że obiło mi się o uszy nie miałem na uwadze nikogo urazić ale kiedyś pod 328i kryło się 2.8 litra r6 i to było piękne teraz mamy downsizing i to mi się już nie podoba- BMW 328i a 335i
Hej różnica jest ogromna 335i to pięknie brzmiący silnik r6 tradycja i kwintesencja BMW fakt spalanie jest większe ale frajda niesamowita nic nie mam do silnika 2.0 bo też mocno ciągnie ale forumowicze narzekają że się psuje. Generalnie jak mieszkasz w Niemczech nie dotyczy cie akcyza a ceny są zbliżone to wszystko przemawia za 335i :D :D- Arek F22 m235i
Dzięki Sławek masz może jakieś foto czy płetwa też jest z carbonu :wink:- Arek F22 m235i
Witam zastanawiam się nad dachem z carbonu (naklejka) znajomy ma na scirocco wygląda to całkiem fajnie co myślicie o takim modzie czekam na opinie pozdro :?: :?:- F20 118i LCi 2015 Valencia Orange MPakiet
Czekamy na raport z pierwszych wrażeń :D- Arek F22 m235i
Wrzuć koniecznie jestem ciekaw- Arek F22 m235i
Hej niestety nie moja ma rejestracje SK ...... dzięki za miłe słowa. pozdrawiam- BMW 135i E82 (USA) WRAŻENIA Z JAZDY str. 4 - Robert
Super ta felga wygląda sam rozważam przemalowanie moich brudnoszarych 18 na czarny mat - F20 LCI 118i 2015
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.