Treść opublikowana przez AREK1056
-
Arek F22 m235i
jestem troche zawiedziony nikt nie ma serii 2 żadnego odezwu pozdrawiam
-
Arek F22 m235i
Witam jescze kilka zdjec http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c71f847824a9.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/6ab4abd91b91.jpg
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
Witam autko super ale mnie najbardziej podobaja sie te dodatkowe zegary gdzie je kupiłes i ile te cacko chetnie zamontowałbym u mnie bo wyglądaja zaje pozdrawiam
-
Arek F22 m235i
hej sławomir ja tez jestem ciekawy szpera jest w opcji ale nie wziełem widze ze jestes w temacie i ze slaska ja jestem z bytomia moglibysmy sie spotkac gdzies w okolicy pogadac i wogóle nie jest nas wielu wiec temat pali jak diabli a wymieniłbym doswiadczenia moze jakis termin spotkania jestem dostepny
-
Arek F22 m235i
To jest to co tygryski lubia najbardziej
-
Arek F22 m235i
http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e15dfa8f8f1c.jpg Witam jeszcze sie uczę Jak wam sie podoba
-
Arek F22 m235i
Witam po wielu wypocinach udało mi sie zamiescic zdjecie mojej furki sory że tak nie poradnie ale nie jestem biegły w komputerach nie lubią mnie czy co ale jak w temacie m235i jest piekna nie moge sie napatrzec a sama jazda to poezja pozdrawwiam i zachecam do wymiany opini
-
Arek F22 m235i
http://naforum.zapodaj.net/thumbs/17dc8730a831.jpg
-
Arek F22 m235i
http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4b3bcfba8b2d.jpg
-
Arek F22 m235i
http://naforum.zapodaj.net/thumbs/1a1046f8a58c.jpg
-
Arek F22 m235i
1a1046f8a58c.jpg.html
-
Arek F22 m235i
posting.php?mode=reply&f=112&t=262433
-
Arek F22 m235i
Witam ponownie panowie mam zdjecia ale nie moge ich zamiescic jak to sie robi z góry dziekuje za pomoc
-
Arek F22 m235i
Witam jestem szczęsliwym posiadaczem nowej m235i i chciałbym sie pochwalić a że nie ma działu z seria 2 wiec może trzeba by ją stworzyc zapraszam do chwalenia sie swoją 2 jestem ciekawy ile nas jest w polsce moja to biała m235i w automacie zf szczotkowane aluminium navi pro oczywiscie napęd na tył kilka fotek będzie za chwile pozdrawiam wszystkich bmw maniaków
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
dzieki za rade odnosnie adac ale mnie bardziej chodzi o odczucia na bmw kto co ma i co moze polecic bo ja mysle o pirelli sotozero miałem w audi a6 były rewelacyjne ale niewiem jak sie by sprawowaly w aucie tylnonapedowym wiec jeszcze raz na czym jezdzicie
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
witam wszystko pieknie ale kazdy ma swoje zdanie co do opon czytam post od poczatku iwychodzi ze dla jednego 16 dla drugiego 20 a komfort ten sam cos mi tu nie pasuje ale dodam swoje pytanie co byście załozyli na zime w tym roku na 205/55 16 oczywiscie nie runflat bo to odpada różnica w komforcie jest ogromna czekam na propozycje bo zima tuż tuż