Treść opublikowana przez Matias-e90
-
BMW E93 330d by klagosz
Wg mnie nic nie ruszaj!!!Paski na szczęście zdjęte dla mnie wielki +, jesli chodzi o okła tamte mi jakos nie lezaly za to te są baaaaaaardzo ładne i naprawde pasują lepiej. Nic nie zmieniaj zostaw tak jak jest:) na tej feldze auto wygląda agresywniej i poprostu ładniej!!!!:) szerokości:D
-
[e90]podczas deszczu cieknie mi z drzwi pasazera
był otatnio o tym temat :search: jeden z kolegów miał bardzo podobny problem i ktoś napisałe mco sie dzieje i jak temu zapobiec. Jest tak jak napisałeś, że odkleja sie mata i trzeba rozebrać i zasilikonowac.
-
zapasowy kluczyk
myśle ze koszt bedzie w granicach 600-700zł. Kiedys pytałem o kluczyk do e46 fl i krzykneli mi cos ok 550zł w wawie. Jeśli masz zwykły kluczyk to pewnie cena bedzie zblizona a jest sam pilot to mysle ze wiecej:)
-
cisnienie w oponach
masz to na tabliczce po otworzeniu drzwi kierowcy.
-
[e61] 525d Które wybrać?
Pierwsze co sie rzuca w oczy to lampy LCI, tylko ciekawe czemu?czy opłacało się wymieniać....?Druga sprawa to bida bida bida;/ reczna klima, mała navi, brak skóry i zwykłe fotele;/ ale z zewnatrz wyglada całkiem całkiem.
-
E60 520 IDZIE ZIMA
Wszystkie opony które wymieniacie są bardzo dobre!!! Pirelli nie miałem ale w testach zawsze wyapdają na ocenę minmum dobrą. Conti mam w E87 i sprawują sie bardzo dobrze na śniegu, jak i w chlapie czy mokrym asfalcie. Dunlopy będą też bardzo dobre, miałem M3 i sobie bardzo chwailłem.
-
Problem z audio, przestaje odtwarzać dzwięk
U mnie Aku był wymieniony 2 lata temu wiec nie sadze...no dziwna sprawa...bo wszystko inne działa bez zarzuty, tylko to zas**** radio przerywa... :mad2: :mad2: :mad2:
-
Problem z audio, przestaje odtwarzać dzwięk
hmmm moze komuś ten problem jest znany i zna rozwiązanie - trzeba czekać aż ktoś pomoże:)
-
Problem z audio, przestaje odtwarzać dzwięk
podpinam sie pod temat, mam podobnie. Odpalam samochód radio gra, za kilka min przestaje grać, chwila przerwy i znowu gra jednak czasem też przerywa. Z cd dzieje sie tak samo. Co może być przyczyną?
-
Potrzebuję porady - 525D czy 530D
znajdziesz zadbane i serwisowane 525d to bierz i sie nie zastanawiaj. Jeszcze lepiej dla Ciebie bedzie jak znajdziesz 530d zadbane i ladne, trzeba kupic to na co jest warto kase wydac a nie, 530d byle jakie ale musi byc 530d... :8)
-
Potrzebuję porady - 525D czy 530D
ooops;/ proszę o zostawienie mojej 1 wypowiedzi, coś net zastrajkowal i wysłało się kilka razy. sorrki.
-
Potrzebuję porady - 525D czy 530D
Wg mnie jesli nie zalezy Ci az ak mocno na osiagach kup to co znajdzie sie w lepszym stanie;] 525d z tego roku ma zdaje sie 197km - wystarczy. Jak znajdziesz ladna, pewna i zadbana to bierz i sie nie zastanawiaj. bynajmniej ja bym tak zrobil:) aczkolwiek warto tez poszukac 530d...awaryjnosc w zasadzie taka sama:)
-
Potrzebuję porady - 525D czy 530D
Wg mnie jesli nie zalezy Ci az ak mocno na osiagach kup to co znajdzie sie w lepszym stanie;] 525d z tego roku ma zdaje sie 197km - wystarczy. Jak znajdziesz ladna, pewna i zadbana to bierz i sie nie zastanawiaj. bynajmniej ja bym tak zrobil:) aczkolwiek warto tez poszukac 530d...awaryjnosc w zasadzie taka sama:)
-
Potrzebuję porady - 525D czy 530D
Wg mnie jesli nie zalezy Ci az ak mocno na osiagach kup to co znajdzie sie w lepszym stanie;] 525d z tego roku ma zdaje sie 197km - wystarczy. Jak znajdziesz ladna, pewna i zadbana to bierz i sie nie zastanawiaj. bynajmniej ja bym tak zrobil:) aczkolwiek warto tez poszukac 530d...awaryjnosc w zasadzie taka sama:)
-
Potrzebuję porady - 525D czy 530D
Wg mnie jesli nie zalezy Ci az ak mocno na osiagach kup to co znajdzie sie w lepszym stanie;] 525d z tego roku ma zdaje sie 197km - wystarczy. Jak znajdziesz ladna, pewna i zadbana to bierz i sie nie zastanawiaj. bynajmniej ja bym tak zrobil:) aczkolwiek warto tez poszukac 530d...awaryjnosc w zasadzie taka sama:)
-
Jaki silnik do e90?
i 10 razy trwalszy:)
-
Jaki silnik do e90?
Również polecam 163ps + chip;) ew jak jeździsz powoli i spokojnie to 318d podejdzie spokojnie:)
-
E61 535d Mpakiet zdjecia str.7
To samo na co ja sie czaje widze... :norty:
-
e60-Wymiana radia CD professional na model LCI
Witam koledzy, orientuje się ktoś czy jest możliwość wymiany radia CD w e60 2005 rok,na model LCI z wbudowana zmieniarka?a moze ktos wie czy moge wzmienic samo radio cd czy musze wyzmienic takze naped DVD? dzeki pzdr Mat
-
Prosze o porady znawcow! Zamiana E60 525d 2004r na E90 2007r
Ja sie przesiadłem z e90 2007 320d po chipie, teraz posiadam e60 2005 530dA, wszystko super jest lepiej na plus dla e60 ale jest dla mnie za miekka:) zdecydowanie lepiej prowadziło sie e90..noi troche fajniejsze deska rozdzielcza jak dla mnie.
-
E61 535d Mpakiet zdjecia str.7
W końcu powiększa sie galeria E60/E61 niebawem i ja wrzuce fotki;) ale teraz do rzeczy:) Niepodonają mi się felgi, tzn w M-paku brakuje jakiś ladnych minimum 18stek. Nic więcej bym nie zmieniał;)
-
E60 520d 2006
Wszystko zależy od stanu auta. Silniki R6 są zdecydowanie bardziej niezawodne, ja osobiście wybrałbym 525d w automacie. Posiadałem silnik 2,0d w e90 który był zchipowany żadnych problemów co prawda z nim nie było. Obecnie ojciec posiada silnik 2,0d w e87 i też nie ma żadnych problemów. Jednak R6 to troche inna bajka, wieksza kultura pracy, trochę większe spalanie ale i wieksza elastycznosć. Silnik 525d z automatem bedzie spisywał sie napewno dobrze. Jesli chodzi o ekslopatacje przy tych przebiegach to zapewne sprzęgło, dwumasa, turbo, wtryski. W automacie warto by było zmienić olej w skrzyni. Najważniejszy jest stan obu aut. Wiadomo że w R6 jest 6 świec, 6 wtrysków...auto bedzie troche droższe w utrzymaniu ale z własnego doświadczenia wiem ze ponownie wybrałbym r6..pozdrawiam.
-
Felgi 17" z e46 do e60 ??
Zależy jakie masz opony. Ja np chciałem wsadzic do swojej e60 17" bo miałem nówki z e90 o rozmiarach 225/17/45 i w wulkanizacji mi odradzono bo stałaby za nisko i łatwo zawadzić miską ....dlatego zdecydowałem sie na zakup 225/17/50, jednak zamierzam zasadzić na lato min. 18"..
-
"zawieszony panel klimatronika"
Może coś tam nie łączy z tyłu? są 3 wtyczki, zdejmij listwę, odkręć 2 śrubki i poruszaj/dociśnij te wtyki, teoretycznie nie mogły sie poluzować, ale może jakiś przewod jest lekko przetarty, warto obejrzeć tym bardziej że roboty z tym niewiele. Albo spróbować podpiąć kompa wg mnie jeśli jest cos nie tak z klimatronikiem to na kompie cos nie cos powinno wyjść.
-
Dziwna reakcja aktywnych reflektorów...
Byłnawet gdzieś post o tym, tylko nie wiem czy nie w dziale e90...Ale powinno być tak jak mówisz że w prawą skręcają w lewą nie:) czyli masz wszystko ok:)