Treść opublikowana przez Matias-e90
-
2 x E46 320d 2005 co o nich sądzicie?
Matias-e90 odpowiedział(a) na Matias-e90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzowniłem i pytałem gość mówi ze 100% bezwypadek...srebrna to samo:)
-
2 x E46 320d 2005 co o nich sądzicie?
Matias-e90 odpowiedział(a) na Matias-e90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo nic moze sie jutro wybiore po grafitowa....chociaz chetnie bym tez obejrzal i srebrna....jak uda mi sie wygospodarpwac jutro cza zdam relacje:)
-
2 x E46 320d 2005 co o nich sądzicie?
Matias-e90 odpowiedział(a) na Matias-e90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHmmm no wygląa na 1 seriws na rok....Trzeba pomyślec:)
-
2 x E46 320d 2005 co o nich sądzicie?
Matias-e90 odpowiedział(a) na Matias-e90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażObaj mają na wszystkie wymiany i kwity faktury, jednak srebrna była serwisowana tlko i wyłącznie w ASO.
-
2 x E46 320d 2005 co o nich sądzicie?
Matias-e90 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitajcie koledzy, z racji tego że powoli przymierzam się do zakupy e46 320d chciałem zapytać o te 2 egzemplarze, co o nich sądzicie. Po oba auta dzwoniłem i z opowieści w obu wydaje się być wszystko ok, w srebrnej do wyamiany maska i świece żarowe tak poweidział sprzedający, w grafitowej wszystko jest porobione, amory, zawias i oleje oraz filtry...Co do ceny to ze srebrnej powiedział że zejdzie tylko na paliwo, a w grafitowej że niewiele ale to do dogadania się na miejscu, po obie mam ok 350 - 450km...Zgóry dzięki za opinie i sokole oko:) Obie mają książki serwisowe, jednak grafitowa ma tylko jeden kluczyk.....Kto sie orientuje jaki koszt dorobienia kluczyka w ASO?... http://moto.allegro.pl/bmw-e46-touring-diesel-320d-super-stan-ksiazka-ser-i2077842037.html http://otomoto.pl/bmw-320-szara-skora-navi-szaro-zloty-C22770776.html
-
BMW E61 530d - co sądzicie???
Matias-e90 odpowiedział(a) na miazgat0r temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłaśnie...Francja;/
-
BMW 320d 2007- Czy warto kupić ???
Matias-e90 odpowiedział(a) na michal-69 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCos musialbo dziac sie z przodu bo brak spryskow lub dokladane lampy xenon....trzeba rozkodowac vin cena calkiem niezla pamietaj ze komis i handlarzyna musi zarobic popatrz na cene euro i ceny takich aut w Niemczech a stwierdzisz ze handlarzyna musial kupic to auto bardzo tanio....a tanio tzn....wiadomo standardowy przebieg jak na auto z komisu..
-
BMW E87 120d co sądzicie?
Matias-e90 odpowiedział(a) na kaer temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo samo mialem wlasnie na mysli:p
-
Felgi do BMW E60
Jest napisane ET20 więc chyba powinny podejść do E60?:>
-
320d czy 318d - co sądzicie??
Matias-e90 odpowiedział(a) na Chabera temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA może ogólnie chodzi o kase...?Jest niemała kwota, ludzie nie są aż tacy chojni żeby ywdać tyle kase na auto, wiele ludzi woli kupic inne auto z podobnego rocznika ale tańsze np. Fiorda albo Upla...Trzeba poszperać na forum co było o tym aucie bo może ktos je oglądał...wyposażone jest fajnie naprawde wizualnie tez nie jest złe.
-
320d czy 318d - co sądzicie??
Matias-e90 odpowiedział(a) na Chabera temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOoooj mi sie wydaje ze naprawde kilka miesięcy temu no ale skoro mówisz ze 2 miesiące to ok niech bedzie...ale mi sie wydaje że dłużej:) Cena zachwycająca:)
-
BMW E87 120d co sądzicie?
Matias-e90 odpowiedział(a) na kaer temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWyposażenie auta oraz wygląd zewnętrzny na wielki + jak dla mnie jednak...co to za nowoczesny silnik który ma 170km...?A druga sprawa to Włoszka...Pizza Italiano...i tu może zacząć się problem, typu brak wiadomości o aucie w serwisie itp...
-
320d czy 318d - co sądzicie??
Matias-e90 odpowiedział(a) na Chabera temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPokazany przez Ciebie silnik 318d jest juz nowej generacji tzn wystepuje w modelach od 2008 zdaje się , i z opinii które czytałem jest wart polecenia bo jest sporo szybszy niz 122km w 318d ale też n ie zostaje mocno w tyle za 320d 163km, także śmiało wart polecenia silnik możesz spokojnie go zchipować na 180-190km...Jednak co do auta to było omawaiane w pół roku temu na forum...wtedy kosztowało coś ok 58.000zł...
-
[E60] 535d
Matias-e90 odpowiedział(a) na Maniek89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo być może...telefonów na zamiany miałem, od Octavi II przez Jeep ze Stanów po Mercedesy itp itd...ale nietsety jedyna zamiana jaka mnie inetersuje to E46 min 2004, trzeba odzysklać troche grosza z auta na jakaś inwestycję...Poczekamy zobaczymy:)
-
BMW E61 530d - co sądzicie???
Matias-e90 odpowiedział(a) na miazgat0r temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHej, o ile dobrze kojarze koleś z tego komisu ma bardzo fajne śliczne i piękne fury, raz byłem ogladać z kumplem e90 330d, niby perełka ale nawet nie chciał sie dać bryknąć, a my w sumie nie chcieliśmy bo ja osobiście bałbym się tym autem rozpędzić do 100km/h. Miał chyba kiedyś e60 m5 które było omawiane na forum było bezwypadkowe ale tylko w opisie sprzedawcy, bo w rzeczywistości auto było rozp....i to ładnie.
-
[E60] 535d
Matias-e90 odpowiedział(a) na Maniek89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPierwsza rzecz jaką trzeba wykonać to ASO, nic więcej nie pozostaje po wyjeździe z ASO możesz dobrze jeszcze utargować cenę:) chyba że okaże sie że to perełka, przebieg "prawdziwy" nic nie malowane tylko trzeba pomalowac widoczne elementy które tego wymagaja...:) Aczkolwiek z drugiej strony nie chce mi sie wierzyć że takie auto może tak mało kosztować...sam posiadam e60 któe chcę sprzedać za podobna kwotę tylko zwykłą 530dA w bardzo dobrym stanie i wyposażeniu i jest problem...małe zainteresowanie i propozycje w przedziale 45-47 tys zł (od handlarzynek) którzy mówią wprost, że więcej nie mogą dać bo musza na aucie jeszcze zarobić...i weź tu sprzedaj dobre auto w bardzo dobrym stanie za rozsądne pieniądze...handlarz przyjedzie wyłoży 45 dziadunia sprzeda a handlarz wystawi lada moment za 59 999 zł....POLSKA..
-
Felgi do BMW E60
Witaj, posiadałęm takie 18" w E46, wjechałem w jedną dziurę porzadną, któej nie zauważyłem prędkość +/- 60km/h i felga pękła.....ale generalnie jeździłem wczęsniej na nich...3 lata i nie było z nimi najmniejszych problemów, ani z wyważaniem ani z biciem czy czymkolwiek innym..Jeśli jeździsz ostrożnie i omijasz dziury i studzienki to polatasz troche , wszystko zależy w jakim są obecnie stanie;]
-
BMW E60 3.0D+VIN co sadzicie??
Matias-e90 odpowiedział(a) na leny321 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg jakich naprawde mało, cena również bardzo niska wg mnie....trzeba auto porzadnie prześwietlić.
-
Wycieraczki...
Ja mam wyciraczki BOSHa i też nie są jakies rewelacyjne, mam je z 8 miesięcy i juz widac na nich delikatne zurzucie..niekoniecznie warte polecenia cena blisko 130-140zł..ile kosztuja ori wycieraczki?
-
BMW 320 BMW 320D WBAAP71000PW44710
Matias-e90 odpowiedział(a) na pan_sqn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażByć może autko pewnie warto sprawdzić, jesli jesteś poważnie zainteresowany dorobisz kluczyk książke kupisz na allegro i sobie założysz swoja od nowa (od tych licznikowych 129 000), sprawdź w ASO co w trawie piszczy i juz:)
-
BMW 320 BMW 320D WBAAP71000PW44710
Matias-e90 odpowiedział(a) na pan_sqn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie wiem wlasnie niby podal vin ale ksiazki mimo wszystko brak, mi jakos specjalnie sie nie podoba ona, tzn widzialem ostatnio na allegro ladniejsze;/ te szyby przyciemnione tez jakos zniechecaja. pytalem o nia bo na poczatku bylem zainteresowany ale...potem znalazlem cos fajniejszego, nie jest zla ale sa ladniejsze;] noi tylko 500zl do negocjacji;/ ale moze warto zobaczyc;]
-
BMW 320 BMW 320D WBAAP71000PW44710
Matias-e90 odpowiedział(a) na pan_sqn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSam chciałem po nia jechac, gośćsie upiera z wygląda bardzo ładnie ładniej niz na foto jednak proponuje cene 35 000 do oddania i nie chce zbytnio targować..z opisu wynika ze jest ok bo z nim gadałem. Auto przyjechało do Polski w 2008 roku, koleś jst 2 właścuieielm w Polsce, jest tylko 1 kluczyk i brak ksiazki serwisowej...zimowe opony bdb letnie juz do wymiany, to tyle co pamietam, pozdrawiam.
-
BMW e46 320dA chip..warto?
Witam wszystkich kolegów, mam pytanie: otóż zamierzam zakupić niebawem e46 320d minimum 2004 rok, gdyż ptrzebuje dość pilnie gotówki dlatego sprzedaje swoje e60 530dA którym sie poruszam na dzień dzisiejszy. W weekend przyjeżdza klient bardzo zdecydowany na moje auto i mam pytanko związane z e46 320dA, chciałbym zrobić w niej chipa tam gdzie robiłem w swojej poprzedniej e90 (sprawdzony tunner), jak sprawuje sie automat w e46, ile wytrzymuje skrzynia i do ile mozna podnieść moc tak zeby było bezpiecznie dla silnika i skrzyni. pozdrawiam.
-
BMW E90 320D 2007r. - Warszawa
Matias-e90 odpowiedział(a) na aditonie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWg mnie auto nie jest w M-Pakiecie, brak gałki M-pakietowej, i czarnej podsufitki kiera chyba tez nie Mpak. Generalnie prezentuje sie całkiem całkiem..a zderzaki ma napewno dołozone, trzeba rozkodować VIN i bedzie wiadomo:)
-
5W30 czy 0W40
Witajcie koledzy, ja w swojej byłem e90 320d miałem zalany 5W30 Castrola, zmieniłem na Ow40 Castrola i silnik zaczał jakby ciszej pracować, ale okazało sie to tylko złudzeniem, zmieniłem na 5W40 i do dzisiaj na takim auto jeździ (podobno) podobna sytuacje miałem w e60 530d miałem zalant 5W40 Castrola, zmianiłem na 0W40 Castrola i silnik chodził odrobinke ciszej, ale znowu tak jakby zaczął troszke brać olej, dlatego spowrotem wróciłem do 5W40 ale tym razem Motul, i stan oleju na miarce stoi jak stał:) a i silnik też troszke inaczej pracuje..