Treść opublikowana przez Matias-e90
-
BMW 320 M-Pakiet pełny oryginalny
Matias-e90 odpowiedział(a) na pan_sqn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA może pytałeś wstepnie o cenę?...nie wiesz w jakich pieniążkach auto jest do oddania?
-
BMW 320 M-Pakiet pełny oryginalny
Matias-e90 odpowiedział(a) na pan_sqn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak wrócisz z ASO to daj znaka co i jak:) wizualnie auto prezentuje sie ok;) szkoda ze nie ma navi;] ale to moze szczegół;] pozdrawiam.
-
Drgania / wibracje na D i R automatyczna skrzynia
Którą poduszke wymieniłeś lewą czy prawą a może lepiej dwie wymienić ? Jaki koszt jednej poduszki? Wymienić lepiej obie, bo i tak musza Ci silnikim unieść, ja płaciłem za podszukę SWAGA do e60 3,0d 199zł, wymiana trwa ze godziny myslę zależy jak sie będą chłopaki w warsztacie spieszyc;] a za wymiane zapłaciłem po 60zł za sztukę.
-
Drgania / wibracje na D i R automatyczna skrzynia
Miałem to samo u Siebi i okazało sie że poducha pod silnikiem...
-
Drgania / wibracje na D i R automatyczna skrzynia
Witaj kolego, a jak odpalisz zimne auto i jedziesz na D i np zahamujesz, obroty spadaja czy auto dostaje wtedy drgań..?Ja tak miałem w swojej e60 i okazało sie że lewa poduszka pod silnikiem strzeliła...
-
BMW E60 3.0D 218KM Automat auto na postoju zaczyna falowac
Może to być objaw zużytej poduszki pod silnikiem, jakis miesiac temu był temat o poduszce pod silnikiem, pisałem swoj objaw jak auto widrowało dość intensywnie, poszukaj i poczytaj moze to bedzie to samo... pzdr
-
Po wymianie płynu do wspomagania?
Podziękował dobry człowieku we wtorek będe działał:)
-
E 60 535d
Matias-e90 odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie odbierz tego personalnie, ale wszyscy jak widzą m-pakiet, "doprawione auto" w postaci czarnej nerki czy fajnych felg od razu sikają. Akurat wskazałeś najgorszą. Wystarczy spojrzeć na kierownicę - kto o zdrowych zmysłach (nie mając ku temu poważnych powodów) zmienia oryginalną kierownicę M-pakietową na taką rzeźbę? Wieniec nie ori + pozostała część kierownicy to kierownica sport (patrz. srebrne wstawki) i naklejka M. Próbując znaleźć dobre intencje właściciela/sprzedawcy można pomyśleć, że srebrne wstawki na kierownicy zastąpiły czarne "gumowane" z kierownicy M (notabene ta guma "odłaziła") - ale wystarczy spojrzeć na listwy zrobione na carbon i wówczas wiemy że coś jest nie tak albo ten ktoś ma bardzo słaby gust. Reasumując: przebieg x2 albo fajny dzwonek. Co do białej - nie znam się na oklejaniu, ale ciekawe co jest pod spodem... :cool2:
-
Po wymianie płynu do wspomagania?
Czyli co wlać?bo również zbieram sie na wymiane...Dextron II czy III?
-
E 60 535d
Matias-e90 odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDla mnie nr 3 wygląda ciekawie, choć nie powiem biała nr 4 kusi:) auta trzeba sprawdzic, bo tylko jedna ma "w miare" prawidziwy przebieg reszta ma bardzo małe przebiegi;/
-
530d jaki olej do silnika
Lej śmiało takie jak Ci napisałem najlepiej Motula co nie znaczy ze jak wlejesz np. Castrola to będzie źle...
-
530d jaki olej do silnika
Wlej Castrola 0W40, 5W30, 50W40 wszystkie beda ok, ja osobiście wlałem ostatnio Motula X-Clean + zdaje się 5W40 i chula tak samo jak na 5W30, tak więc wszystkie podane przeze mnie będą napewno ok, jaki przebieg auta?
-
E60 Świdnica (woj. dolnośląskie)WBANR71090CR06663
Matias-e90 odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena 73 tys złwydaje sie bardziej realna...ale z drugiej strony sporo;/ Posiadam E60 530dA. Jesli jestes zainteresowany to smiało pisz na pw.
-
E60 Świdnica (woj. dolnośląskie)WBANR71090CR06663
Matias-e90 odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak.
-
E60 Świdnica (woj. dolnośląskie)WBANR71090CR06663
Matias-e90 odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLampa w ASO to ksozt ok 4500-5500 tys zł, ale nie wierze żę malowanie błotnika wraz z nim nowym to 6500zł..dziwna sprawa, jedyna rzecz na pocieszenie że auto było serwisowane i w PL kupione, ale trzeba dokładnie sprawdzić co było robione, bo przy takiej kwocie mógł być malowany cały bok, co przy takim kolorze wcale by mnie to nie zdziwiło... Musisz sprawddzić dokładnie to auto co było robione itp! Ważne jest jest o nim sporo wiadomości w ASO
-
E60 Świdnica (woj. dolnośląskie)WBANR71090CR06663
Matias-e90 odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprawdź porządnie to auto bo tak jak mówie cena jest naprawde rewelacyjna jak za 2006 rok w takiej FULL opcji...
-
E60 Świdnica (woj. dolnośląskie)WBANR71090CR06663
Matias-e90 odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWizualnie wygląda bardzo ślicznie,. M-Pakiet, fotele komforty, kupione w Polsce 2006...cena również jest rewelacyjna jesli auto jest w bdb stanie:) Myślę że warto sprawdzić..
-
Dziwne zachowanie podczas kasowania inspekcji
Wymień czujnik i bedzie ok.
-
E61 525d automat - wibracje
Hmmm dziwne;/ bo jak szukałem u Siebie w mieście przy dobrych znizkach (podobno) to ceny wachały sie od 350zł w góre...a te co kupiłem firmy SWAG to były jedyne na allegro wtakiej cenie wszystko minimum pod 300zł...dziwne;/
-
E61 525d automat - wibracje
Ile?
-
E60 navi prof potrzebny ktoś kto wgra nowy soft
Witam wszystkich!! Tak jak w temacie potrzebuje kogoś z Wamińsko-Mazurskiego kto by mi wgrał nowy soft w navi prof. Mam czasem problem takie jak: opóźnione działanie navi przy żądanych opcjach które wybieram, nie działaja płyty z navi 2011 tylko do 2008, przerywa muzyka. pozdrawiam.
-
E90 2005 r. idrive często działa ospale
Podpinam sie pod temat mam to samo w E60 navi prof.
-
E61 525d automat - wibracje
Słuchaj ja czekałem jak wymieniali mi poduszki 2 szt, filtr paliwa, rolka z napinaczem to trwało jakieś 3-4 godziny ale kolega pracuje w serwisie (nie ASO) wiec jak mówił nie spieszył sie...pewnie ze 2h i gotowe. Ja kupiłem poduszki na allegro firmy SWAG po 199zł/szt. Mysle że cena naprawde dobra.
-
Jaki kabel do e60?
Witam koledy, mam pytanko, czy polecacie jakis konkretny kabelek (modem) do połączenia kompa z autem? Jakis program?..możecie cos polecic?
-
E61 525d automat - wibracje
Kolego początek Twojego problemu objawiał sie tym samym co u mnie...Jadąc zwłaszcza gdy silnik zimny na "D" dojeżdzając do skrzyzowania wibrował jak po****y;/ wrzucam "R" to samo..w końcu zaczęła odzywać sie listwa w desce ta drewniana przed pasażerem;/ mówię że cos jest nie tak, wymieniłem poduszki pod silnikiem choć moj mechanik od BMW nie był pewien do końca, po wyjęciu okazało sie że lewa poduszka pod silnikiem jest wyjechana na maxa, nie było tego czuć jak było lato jak przyszły pierwsze przymrozki zaczęło sie to obficie ukazywać i dawało sie we znaki. Prawa poduszka okazała sie tip top, ale wymieniłem profilaktycznie obie i teraz jest malina jakbym jeżdził benzynką:) Druga sprawa mówisz ze jak dojeżdzasz do skrzyżowania i hamujesz prawie sie zatrzymująć i czujesz szarpnięcie, mam to samo i sporo o tym było na forum i niby ta skrzynia tak ma...ja np dojeżdzająć do skrzyżowania lub ronda i zatrzymując sie prawie do zera ale jeszcze sie tocząc też czasem czuje takie szarpnięcie zbicie prawdopodobnie na niższy bieg..zacznij od poduszektak mi sie wydaje, bynajmniej ale może niech ktoś inny sie również wypowie bo może sie myle.. Pozdrawiam Mat