Skocz do zawartości

Matias-e90

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Matias-e90

  1. :cool2: :cool2: :cool2: podziękował;)
  2. SUper i o to mi chodziło:) dzięki bardzo a może jeszcze wiesz jak sie do tego zabrac?:P zebym nic nie połamał;/
  3. Hmm więc chyba dla spokoju wymienie na taki jak mam;/ rozumiem, że z samą wymianą problemu nie ma..?
  4. Witam wszystkich,mam jedno pytanko czy duzo roboty jest z wymiana klimatronica - samego panelu? Chciałbym wymienić swój na ładniejszy ze srebrnymi obwódkami bo w moim troszke zeszła farba, generalnie wylał sie olejek zapachowy i chciałem to wytrzeć, zdarło się z farbą :mad2: przerabiał ktoś już to?..Czy jak włożę panel LCI to wszystko bedzie normalnie działać? na 1 i 3 pokrętle są inne oznaczenia - czy spełnia tę same rolę? Dzieki z góry za wszelką pomoc :norty: pozdrawiam Mat
  5. Cena wacha sie od 1200-1600zł. W poprzedniej e90 z tym silnikiem miałem zrobione 198,6km i 431Nm. Jezdziło sie wyśmieniciem, chipa robiłem w Kreatorze Mocy w Wawie. Polecam.
  6. D2S, bynajmniej ja mam tak w swojeje 2005 rok przed liftem, wydaje mi się że u Ciebie bedzie to samo.
  7. Matias-e90 odpowiedział(a) na basilio2 temat w E60, E61
    Ostanio gdzieś czytałem o tych silnikach, i wygląda na to że są one praktycznie takie same, jednak 231ps pali podobno o ponad litr mniej, niestety nie potrafie powiedzieć jak jest z awaryjnością, zatem niech wypowie sie ktoś inny;) Osobiście mam 218ps i chula jak szalona - wg mnie czy weźmiesz 218 ps ycz 231ps bedziesz bardzo zadowolony;] pozdrawiam
  8. Matias-e90 odpowiedział(a) na basilio2 temat w E60, E61
    Ostanio gdzieś czytałem o tych silnikach, i wygląda na to że są one praktycznie takie same, jednak 231ps pali podobno o ponad litr mniej, niestety nie potrafie powiedzieć jak jest z awaryjnością, zatem niech wypowie sie ktoś inny;) Osobiście mam 218ps i chula jak szalona - wg mnie czy weźmiesz 218 ps ycz 231ps bedziesz bardzo zadowolony;] pozdrawiam
  9. Może sie żarnik przepala...?
  10. jak nie slychac pompki to na 99% ona jest winna, chyba ze bezpiecznik, tez to sprawdź. Pompka kosztuje ok 20-50zł.
  11. U mnie kiedyś w e90 pękł gdzieś weżyk i owszem płyn sie lał ale nie na szybe tylko gdzies pod samochód...spróbuj wyciągnąć weżyk który prowadzi z pompki do dysz.
  12. pewnie pompka..Któryś z kolegów przerabiał to zdaje sie z 2-3 tygodnie temu..i okazało sie że pompka jak mnie pamieć nie myli - koszt ok 20-50zł.
  13. :duh:
  14. Kolego posprawdzaj węże co prowadzą płyn, wiem że któryś z kolegów pisał że juz nie jeden raz zsunął mu się waż doprowadzający płyn. Wydaje mi sie ze jak dysze Ci nie ciekna a pompke wymieniłes to problem musi tkwic w zsuniętym przewodzie badź jest gdzieś dziurawy..
  15. mysle ze w 1100-1200 powinines sie zmieścić...w regenerowaną lub ori używana w bdb stanie. Ja brałem osobiście teraz przekładnie do E87 dla taty i czekam na nią, jak założą w tygodniu to sie okaże jaka jest jakoś regenerowanej przekładni. Brałem od tej firmy z linku: http://allegro.pl/przekladnia-maglownica-bmw-5-e60-e61-2004-argo-i1714673959.html
  16. u mnie w 3,0d weszło ok 8,5l, w 525d bedzie to samo.
  17. Nie wiem od czego tak sie stało prawde mówiąc...dlatego przy nastepnej wymianie wrzuce znowu 5W40 albo 5W3...jesli kontrolka zniknie to bedzie git:)a jak nie to pewnie czujnik...;/
  18. Kupowałem części TRW nie tylko do BMW i nigdy nie miałem najmniejszych zastrzeżeń do jakości...także z autopsji polecam:)
  19. Lemforder idzie na 1 montaż, kupisz TRW bedzie tez bardzo dobrze...nie wiem jaka jest cena ori ale moze warto sie doweidziec i zaopatrzec w ori jesli róznica w cenie bedzie groszowa..
  20. Miałem wlany Castrol EDGE 5W40 Turbo Diesel, a wlałem Castrol EDGE 0W40 . Nie mam zielonego pojęcia czemu zaświeciła sie kontrolka od czujnika oleju...kolega odłączał akumulator bo wymieniał mi jednocześnie żarniki...ale to chyba nie ma nic wspólnego z tym ze był odłączony aku...hmmm?
  21. Tak był kupiony w sklepie motoryzacyjnym u kolegi, brałem u niego juz wiele razy i nigdy nie było problemu...
  22. Dobra poradziłem Sobie dzisiaj także jest gotara:) ale zastanawia mnie dlaczego po zmianie oleju z 5W40 na 0W40 zapali sie wykrzyknij i w opisie jest ze czujnik oleju. Poziom oleju jak najbardziej w normie...czy po wymianie oleju mogl sie nagle uszkodzic czujnik?...a moze 0W40 okazuje sie zbyt żadki...?jak myślicie?
  23. Witam wszytkich, zbliza mi sie wymiana plynu hamulcowego i filtrów, wymieniłem je juz dzisiaj niniejszym chciałem usunac inspekcje które we wrzesniu mijaja, i nie moge sobie z tym poradzić. Próbowałem kilka razy, mam zatem jedno pytanie czy jest możliwe skasowanie inspekcji jesli świeci mi sie trójkąt z wykrzyknikiem?Jest blad czujnika oleju. Przed wymiana z 5W40 na 0w40 trójkącik sie nie świecił a po wymianie sie świeci...nie wiem dlaczego?Kolega zawsze wymieniał mi olej w e46, e90 i nigdy nie było problemu...Pomoże ktoś?Jakieś sugestie?
  24. Ja tak miałem w E46 okazało sie ze są wyrobione górne mocowania amortyztorów.
  25. U mnie wyskakwiała taka kontrolka jak zepsuł się sterownik świec żarowych...po wymianie zgasła:)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.