Treść opublikowana przez Matias-e90
-
orginalne części
Iść nie za bardzo ,do najbliższej ASO mam 100km. Dla tego właśnie pytam bo chcę mieć pewność . to zadzowń:)
-
chip tuning bmw e60 530d
Podpinam się pod temat.
-
wymiana czujnika poziomu oleju w e60 530d
Podpinam sie pod temat, interesuje mnie jeszcze wymiana, zapewne trzeba spóścić olej tak?dużo roboty?grzebania?U mnie konrolka zapaliła sie jak zmieniłem olej z 5W40 na 0W40...wiec przy kolejnej wymianie zalałem spowrotem 5W40 i nic [BAD] jest to samo. Chciałem sie również dowiedzieć co sądzicie o zamiennikach. Słyszałem kiedyś jak miałem e46 ze jeśli chozi o czujniki w BMW to tylko ori bo zamienniki padaja mega szybko...czy to prawda czy tylko plotki?
-
Dziwne zachowanie e61 przy odpalaniu
Akumulator..?Sprawdź ładowanie i auto pod kompa.
-
miejsce na radio CB w E60
:cool2: :cool2: :cool2:
-
e60 530d, wybruje na wolnych obrotach i na R
Poduszki pod silnik kupiłem po 199zł za sztuke SWAGA, a pod skrzynie kosztuje ok 120zł.. czyli reasumując komplet wyniesie Cie ok 500-550zł.
-
e60 530d, wybruje na wolnych obrotach i na R
W tej kwestii nie pomogę, kolega który zajmuje się BMW tego dokonał:)
-
e60 530d, wybruje na wolnych obrotach i na R
U mnie było podobnie jak jechałem a silnik był zimny to na D jak dojeżdałem do świateł to silnik też drżał...wymiana poduszek pomogła zdecydowanie jest jak w benzynce teraz;]
-
BMW zimą.. Co zrobić kiedy zakopiemy się w śniegu...
Saperka to podstawa;] ale: Ja osobiście wybrałbym pierwszą opcję, bo: cena jest w miare atrakcyjna, raczej nie wiele różnią sie od 2 opcji, a cena sporo wyższa, a 3 opcja to nie wiem co to jest...także sie nie wypowiem. O łańcuchach tekstylnych było już na forum rok temu nawet któryś z kolegów co posiada e91 mieszka/pracuje w Niemczech i sprzedawał w dobrej cenie takie łańcuchy coś po ok 100zł...?ale nie jestem pewien.
-
M-PAKIET E87 130i WBAUF910X0PS78556
Matias-e90 odpowiedział(a) na dunios temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMogę to obejrzeć jakby był ktoś zainteresowany - mam rzut kamieniem więc nie musze nawet jechać samochodem;]
-
Bmw M3 e36 gryfino
Matias-e90 odpowiedział(a) na johnny31 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeoretycznie wydaje się być ta sama:) fakt kółko inne włożoe:) hmmm ciekawostka;]
-
M-PAKIET E87 130i WBAUF910X0PS78556
Matias-e90 odpowiedział(a) na dunios temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFrancja....:D :mad2: :mad2: :mad2:
-
CASTROL TDA 250 ml
Przyznam sie bez bicia, że tez żywałem tedo Castrola TDA do wczesniej e46 320d 150ps, do e90 i chyba własnie musze zakupić do obecnej e60 530dA. Czy jakakolwiek różnica była..?hmmm sam nie wiem ale profilaktycznie to lałem. Znajomy ma e60 535d i leje to juz regularnie od ponad 4 lat i mówi ze wszystko ok:) też musze zakupić:)
-
E60 530dA, gdzie jest moduł bluetooth?
Oki, może w wolnej chwili zerkne co tam sie dzieje i jak padł to napewno sie odezwe na pw i moze sie dogadamy:)
-
Forumowe naklejki na auto
:cool2: :cool2: :cool2:
-
E60 530dA, gdzie jest moduł bluetooth?
Oki, dzięki bardzo, zastanawiam sie jeszcze czemu nagle przestał sie włączać...
-
E60 530dA, gdzie jest moduł bluetooth?
Witam, tak jak w temacie chciałebym sie doweidzieć gdzie znajduje sie moduł bluetooth w moim aucie, chciałbym sprawdzić bo mam wrażenie że może przestało coś tam łączyć, generalnie problem polega na tym że nagle nie moge włączycć bluetootha, chce zaznaczyć w iDrivie ten ptaszek wciskam pokrętło i nic, nie reaguje...wcześniej wszystko działało bez problemu...Może ktoś miał podobny problem. Pozdrawiam Mat
-
Naklejki z logo klubu+nick
Pokażcie projekt, generalnie jestem ZA
-
Naklejki z logo klubu+nick
Również jestem ZA, jednak jak inni chce zobaczyc jakis projekt;]
-
[e61] słabsze światła z lewej strony
Ad 2. A jeśli nie leci dym, to może być to plecionka pod autem przy wydechu, ja tak miałem że jak auto było rozgrzane to czasem czułem delikatnie spaliny - okazała się ta plecionka.
-
e60 530d, wybruje na wolnych obrotach i na R
Witaj, wcześniej jak miałem wywaloną poduszkę pod silnikiem to przy zapalaniu i gaszeniu dość ostro trzęsło budą i tak jak napisałem w moim poście ale terz po wymianie poduszek to śmiga że w ogóle nie czuć drgań aż jestem w szoku...a jaki masz problem?
-
e60 530d, wybruje na wolnych obrotach i na R
Myslałem o tym ale kurcze było już za póżno bo byłem umówiony na wymiane dzisiaj i troche przysnąłem z tą poduszka pod skrzynią, przy nast okazji wymienie:d obiecuje :norty: ale naprawde jestem pod wrażeniem jak delikatnie teraz ten silnik chodzi;p lewa poduszka była makabrycznie luźna, prawa była ok ale wymieniłem obie:)
-
e60 530d, wybruje na wolnych obrotach i na R
Witam, wymieniłem obie poduszki silnika i wszystko teraz lala, jak odpalam auto czy gasze to jakbym miał benzyne:) cudownie poprostu:) poduszki kupiłem swaga 199zł za sztuke z alledrogo, przy okazji wymieniłem rolke napinacza oraz filtr paliwa:) robota wyszła 150zł. Także jest rozwiązanie mojego problemu:) pozdrawiam.
-
Jaki kolor felgi co czarnego E92
188
-
Zakup e60 530d 2006r. vb 525d lift 2007
Ja również zdecydowałbym sie na LCI, a moc zawsze można zwiekszyć, tylko tak jak napisąłem wcześniej żeby nie był bidul...