Treść opublikowana przez Matias-e90
-
335i e92, mock (404KM 590Nm TC-performance)
Dziarska fure:) wiadomo - szkoda że nie ma navi...ale Auto cudowne;]
-
2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja amerykańska
Hmmm myślę co by tu oryginalnego napisać...Wg mnie auto robi MEGA ROBOTE!!!! Noi wiadomo...pozazdrościć.....Aczkolwiek 2 rzeczy bym zmienił;] Felgi - poprostu nie podobaja mi się i kolor:P ale to drugie to szczegół;] zawsze można zrobić taki myk jak Klagosz:) Pozdrawiam Szerokości:D
-
Czarne E46 Touring 320d/ sprzedam nie aż tak drogo :)
Fura kozak!!!! Aczkolwiek mam jedno pytanie, powiedz mi jak Ty jeździsz po mieście?:P tak niskim autem lub gdzieś poza miasto np trasa 200 km:D bo mnie to zastanawia:D i co się dzieje gdy wjeżdzasz nieżadko oczywiście na dziurawe drogi;/ domyslam się że poza smutna mina i nerwami idzie mięso w niebogłosy:P
-
BMW E46 330D WBAEX91000JW97293
Matias-e90 odpowiedział(a) na Greg_24 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitaj, dobre 2 miesiące jak szukałem e46 330d to zainteresowałem się tym modelem. Jednak do kontaktu nie doszło bo znalazłem coś innego ale propozycja wydaje się całkiem niegłupia. Zadzwoń , dowiedz sie co i jak. Dobrze świadczy że od 4 lat jeden właściciel. Ja jednak że bardzo lubie automaty w E46 Sobie odpuściłem...sporo o nich czytałem i jakoś..zdecydowałem na manuala.. Pozdrawiam. P.S. Auto w zasadzie stoi już dośc długo...co o niczym nie świadczy ja swoje e60 sprzedawałem 6 miesięcy..
-
E46 320d Touring Lifestyle Edition
Wszystko jasne:) sorry i dzieki:P
-
Czarne E46 Touring 320d/ sprzedam nie aż tak drogo :)
Robi robote:)
-
E46 320d Touring Lifestyle Edition
Szymon, jakie miałeś objawy zużytych tulei 7 i 9?
-
Guche pukniecie-stukniecie podczas zmiany biegow...
Okey dzięki wielkie sprawdzone jest to samo ten sam numer czesci:) dzieki wielkie i pozdrawiam:)
-
Guche pukniecie-stukniecie podczas zmiany biegow...
Hmmm super po niedzieli sprawdze co w traie piszczy...wyczytałem jeszcze że może być to zużyty dyfer;/ choć nie chce mi się w to wierzyć bo auto ma prawdziwe 212 000...ale sprawdzę tą tuleję:) Dziękuje bardzo za pomoc gdyby to nie było to napewno bedę prosił o dalsze sugestie:) Pozdrawiam. Aha i jeszcze jedno pytanko czy ta tulej pływająca jest do X-ów taka sama jak do ośki?
-
Guche pukniecie-stukniecie podczas zmiany biegow...
Witam wsyzstkich tak jak w temacie. Zakupilem BMW E46 330xd i mam mam maly problem. Podczas zmiany biegow, gdy puszczam sprzeglo slysze z tylu takie gluche pukniecie-stukniecie. Co to moze byc...Podpora walu?Elastyczny lacznik walu?A moze cos pod mostem jakas guma?Tuleja?...dzieki za sugestie. Pozdrawiam.
-
BMW E60, 530d, Radlin Śląski, WBANC710X0B151644
Matias-e90 odpowiedział(a) na samboman temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle auto jest imponujące...tylko pytanie właśnie po co i czy sprzedający porobił to bo mu sie podobało....trzeba auto sprawdzić ale mi się wydaje że warto:)
-
BMW E61 530d - WBAPX71060B989120
Matias-e90 odpowiedział(a) na barteku temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPizza Italiano;/
-
BMW 530d E60 2004r. NOWE MIASTO.(woj. warmińsko-mazurskie)
Matias-e90 odpowiedział(a) na pampuch1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażkiera prawdopodobnie zmieniona bo M-Pak dokładany...ale ogólie wizualnie fajne autko - kolor mega ciekawe jak środek....cena też wydaje sie być dość wysoka, ja w d sprzedałem swoje e60 530dA w akiej samej opcji plus szyberdach ale bez M-pakietu za 48.000. Stan auta był a w sumie jeszcze jest w super stanie. Auto miało malowane 3 elementy ale cóż...tak to jest:) stąd wydaje mi się że cena wysoka....
-
Czy dobry wyszedł CHIP TUNING
Witam wszystkich kolegów, chciałem się dowiedzieć jak wyglada sprawa chipa w E46 320dA? Czy w ogóle jest to bezpiecznie, jak tam skrzynia sprawuje się w E46? DO ilu można podnieść moc tak aby nie uszkodzić skrzyni...Dzięki bardzo za opinię i sugestie:)
-
E60 530d Grójec WBANC71060B628344
Matias-e90 odpowiedział(a) na kakson temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAha noi gość się rozpędził z tym wyposażeniem bo aktywnego tempomatu chyba brak....:)
-
E60 530d Grójec WBANC71060B628344
Matias-e90 odpowiedział(a) na kakson temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMożna dodać jeszcze że generalnie cena też nie bierze się z nikąd..Auto jest słabo wyposażone bo poza xenonami i rozszerzoną klimą zbyt wiele nie ma. Mała navi, brak podgrzewanych, skorzanych stołków...szyberdachu...Sporo jej brakuje. Myslę że gdyby dodać te opcje do auta cena wzrosła by w granice 46-47 tys zł... Pozdrawiam
-
530d e60 warszawa B137592
Matias-e90 odpowiedział(a) na malacz330 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażi zastanawia mnie troszkę fotel kierowcy wygląa średnio. Moja ma prawie 220 000 i fotel jest ładniejszy....no ale niewiadomo kto jeździł autem może gość był znacznych rozmiarów i wtedy nie bede zdziwiony. Pozdrawiam.
-
530d e60 warszawa B137592
Matias-e90 odpowiedział(a) na malacz330 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg jesli prawdziwy to na wielki +, cena również jeśli to co pisze właściciel jest prawdą, M-Pak dokładany, szkoda że mała navi business..cóż więcej trzeba jechac oglądać....Tylko z drugiej strony dziwi mnie fakt że gość wsadził 8 tys zł pół roku temu i sprzedaje...
-
E46 330D Swarzedz
Matias-e90 odpowiedział(a) na fenriz666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto jest na bank przedliftowe...jedyna opcja to wg mnie taka że auto było kupione w 2001 roku zanim przeszło lifting i gość może wystawia je jako "2002" bo może właśnie w 2002 roku była 1-sza rejestracja tak misie zdaje a co do liftu na 100% jest przed. Widać bynajmniej po wzorze tapicerki, która była przed liftem.
-
X5 E70 Przasnysz (VIN- próbuję zdobyć)
Matias-e90 odpowiedział(a) na Stanisław temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowiem od razu radzę unikać auta od tego gościa, mam informację bo kumpel jeździ do niego i wozi mu części blacharskie/mechaniczne i wszystkie auta jakie ma były trzepnięte i to dość mocno. Jedyne co to ma ponoć bardzo dobrego lakiernika jeśli chcesz wiedzieć więcej pisz na PW zadzownie do kumpla i podpytam o tą E70....Bede wiedział co i jak.
-
E87 120d Warszawa WBAUG51020PW58352
Matias-e90 odpowiedział(a) na szyjarek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa bank jest to silnik 163 km widac po obudowie-pokrywie silnika...
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Laleczka!!!!!!!!!! naprawde pelen szacun!!!!!!
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Wg mnie lepiej jasna felga. Może też dlatego że poprzednia E92 też była black cała i w sumie na tej feldzie wygląda inaczej-dla mnie lepiej;] także zostawiaj i nie marudź:)
-
530d
Matias-e90 odpowiedział(a) na Dudi_1981 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak dla mnie to fury obie od handlarzynek naszych kochanych, nało tego fotki podrasowane bardzo ładnie, a więc handlarze wykazali się znajomością retuszowania fotek:)
-
e46 320d 150km 2003(2)r. WBAAS71050CH20205 Płock
Matias-e90 odpowiedział(a) na tomidu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSam przebieg mówi za Siebie jak również miejscowość. Jest jedno pewne. Płock = mały przebieg!!!....daj Sobie spokój;/