Treść opublikowana przez kacper_WLN
-
E60/61 Zmiana lewarka i kierownicy z lopatkami - LCI
hej, Znajdz elektryka od bmw w twoim regionie i kup czesci to tylko przekladka i kodowanie z tego co wiem bo sam szukam troszke. A takie pytanie do Ciebie gdzie znalazles galke skrzyni biegow? Jaka jest jej poprawna nazwa(polska niemiecka?) Sam szukam tego zestawu mam narazie tylko kiere .
-
E61 2004 - problem z tylną klapą
zobacz pod obiciem sa sprezyny, wszystko sie wyjasni
-
e61 535d FCL nie pasuja felgi 260M POMOCY
Witam serdecznie:-) Właśnie zakupiłem piękne felgi 260m z oponami i tutaj problem, przód jest za szeroki a tył sam nie wiem : PRZÓD 18 cali 245/40 IS29 8 1/2 JX18EH2+ TYL 18 cali 265/40 IS23 9 1/2 Jx18EH2+ co się okazało przednia opona delikatnie obciera o amortyzator dosłownie 1,2 mm tył niestety nie wiem gdyż zaciągnięty był hamulec ręczny ale wyglądało dobrze Co teraz zrobić? Czy muszę zastosować dystanse? Jakie ? Czy lepiej dać węższe opony na przód? Jak jest z dystansami czy wpływają jakoś na prowadzenie? Jakie i gdzie kupić? PROSZĘ O POMOC
-
535d elektryczny hak od f'ki?
a hak mi potrzebny do rowerow i motorowki wiec demontaz odpada
-
535d elektryczny hak od f'ki?
bo mam okazje kupic od f10 za 300e i od gt tez ta sama cena.
-
535d elektryczny hak od f'ki?
witam, po zalaniu bagaznika i spaleniu modulow nastepnie po ponownym kupnie NOWYCH modulow hak wyrzuca blad - zla pozycja haka, okej moze byc wiele opcji ale nikt nie ma diagnozy :-( czy hak ori od f10 czy tez od GT podejdzie pod moja e61 ? chodzi mi o sam mechanizm bez belki. Prosze o pomoc bo juz nie moge patrzec na ta wystajaca knage. a tak po za tym ten hak to jakas porazka nawet bagaznik rowerowy na hak nie podejdzie bo hak jest za dlugi ... ehhhh
-
e60 el bagażnik
kiedys widzialem w e60 FCL el. klape ale to nie bylo ori tylko od 7demki. a szczerze powiem z wlasnego doswiadczenia im mniej elktryki tym lepiej!
-
e61 535d czy beda pasowaly te felgi s266
Hejo, Czy te felgi http://www.marktplaats.nl/a/auto-onderdelen/bmw-onderdelen/m726014364-bmw-velgen-breedset-5x120-e60-e63-e65-e66-245-45-18-inch.html?c=be2da871b0d84f75c3056cc6db858f31&previousPage=lr beda pasowaly do e61 ? ma ktos moze zdjecia tych felg na samochodzie? pozdrawiam
-
2006 E60 Doposazanie USB
604792032 KUBA pleszew
-
2006 E60 Doposazanie USB
ja robilem to u mojego elektryka z Pleszewa sprawdz ile masz km to dam Ci numer bo gosc godny polecenia tylko bmw robi (elektryka) nawet F'ki :-) U mnie zamontowal w schowku tak jak ma CIC bo mozna tez w podlokietniku i tyle do tego orginalny modul i wsio. Zapytam go czy ma jeszcze jakies moduly usb aktualnie :-) Pozdro sprawdz ile masz do pleszewa okolice Poznania
-
2006 E60 Doposazanie USB
hoi! A czemu poprostu nie zamontowac usb? ja tak zrobilem i jestem happy bo jest orginal! zaplacilem 1000 zl z monmtazem i mama w schowku i po problemie nawet leci na 32 gb ale to juz nawet za duzo jak na mp3 :-)
-
535d elektryczny hak nie działa POMOCY
tak wszystko
-
535d elektryczny hak nie działa POMOCY
Witam, Dalszy ciag problemow z moim autem po zalanym bagazniku przez panorama dach. Otoz zakupilem nowe moduly od haku i teraz po podpieciu dziala elektryka sa swiatla ale hak sie nie chowa. Po podpieciu pod kompa pokazuje zla pozycje haku ( jest on rozlozony normalnie) probowalismy tez zlozyc go na "ostro"(bez moulu kabelki od silnika do siebie ) ale nic sie nie dzieje. Czy ktos wie gdzie moze byc problem? Czy warto robierac ten hak czy service? i gdzie lepiej w bmw czy wetfalia? p.s dioda na przycisku od skladania miga bardzo szybko na czerwono i na idrive pokazuje blad o mechanizmie skladania.
-
3.0d bialy dym z korka wlewu oleju POMOCY
norma przeciez silnik pracuje jest goracy to i olej jest goracy czyli paruje :_)
-
Czujnik oleju
wszystko zalezy od stylu jazdy :-) w mojej 530 jak kupilem przejechalem 1 tys a z inspekcji spadlo 2 tys bo ja "testowalem"ale ja i tak patrze zeby wymieniac co 20 tys km i tyle.
-
[E60 LCI] Brak grzania siedziska kierowcy - oparcie grzeje.
Hej, A sprawdzales w menu. Gdzies w zakladce od ogrzewania mozna rozdzielic sile grzania pomiedzy siedzisko a oparcie :-) Ja np mam 80% oparcie a 20 siedzisko bo nie lubie jak mnie cos pali w d... :-)
-
Nie działa zestaw wskaźników.
a masz szyberdach? ja w swojej mialem podobny problem tylko ze e61 LCI z panorama dach. Otoz zapchaly sie kanaliki odprowadzajace wode z dachu i cala woda ciekla po podsufitce do bagaznika i dalej pod kolo zapasowe gdzie jest cala elektronika. U mnie objawy byly nastepujace 1 przestal dzialac automatyczny hak 2 czasem podczas jazdy odlaczalo zegary (poprostu umieraly na jakies 2,3sek) 3 i w koncu nivo napompowalo sie maksymalnie okazalo sie ze popalily sie moduly i przekazniki. 2 moduly od haka jeden od nivo 3 przzekazniki itd. dosc kosztowne pozdrawiam
-
e61 535d + doposazenie w dociaganie drzwi
ale wiem juz wszystko o instalacji tak jak kolega bodek_wr wspomnial, potrzebne tylko zamki kable i oczywiscie kodowanie :-)
-
e61 535d + doposazenie w dociaganie drzwi
niestety dalej szukam, znalazlem ale tylko do przednich drzwi :(
-
E60, E61 elektryczny hak - potrzebny ktoś z Łodzi
ja tez posiadam elektryczny hak w mojej e61 LCI
-
e61 535d + doposazenie w dociaganie drzwi
Witam, Chce się dowiedzieć jaki jest +/- koszt doposażenia e61 w dociąganie drzwi? Gdzie szukać części?nowych czy używek?Czy to kwestia tylko dokupienia siłowników i wiadomo ingerencji w komputer? Prosze o pomoc pozdrawiam
-
e61 535d problem z elektronika bezpiecznki?
Witam, Ostatnio w moim bmw pojawil sie problem z zatkanym kanalikiem odprowadzajacym wode z dachu na spod auta. Problem zostal usuniety wlasnorecznie od dolu auta(bardzo trudne). A tu nagle na nastepny dzien caly czas wyskakuja bledy otoz: 1 za kazdym razem po odpaleniu auta musze ustawiac godzine i date 2 nie dzila automatyczny hak (jest wysuniety i nie dzialaja swiatla) 3 czasami podczas jazdy wyskauje blad iz pewne elektroniczne funkcje skrzyni biegow moga nie dzialac (blad pomaranczowy)np moze nie dzialac automatyczny stop (bieg P) doszedlem do wniosku iz woda ktora ciekla do bagaznika podczas deszczu leciala gdzies w okolicach bezpiecznikow w bagazniku (jestem pewien gdyz nawet czarne poszycie bylo mokre) Co teraz prosze o pomoc. mieszkam w holandii mam za rogiem serwis czy juz tylko to mi zostaje? Czy mozna ta skrzyne wyciagnac i wysuszyc ? POMOCY!!!!!!!!
-
E61 - woda w bagażniku
witam, prosze o podpowiedz gdzie sa te sruby 8mm bo ja znalazlem tylko 3 torxy i dalej nic (mam elkryczna klape) p.s czy ten wezyk jest tylko z prawej strony czy tez lewej ? lacza sie gdzie?
-
BMW E60 530D "FALUJĄCE PRZYSPIESZENIE"
na 90 % przeplywomierz, mialem podobny objaw w e60 530d z wyjatkiem tego iz falujace obroty byly wyczuwalne w granicach 100 do 160 km/h bardzo niebezpieczne podczas wyprzedzania. pozdro
-
e61 535d stuki kierownicy przy skrecaniu
Witam, Od tygodnia podczas skrecania w miejscu a takze podczas jazdy odczuwam i slysze pewne stuki w kierownicy. Odglos gluchy srednio raz na jeden obrot kierownicy. Prosze o podpowiedz od czego zaczac diagnoze. Pozdrawiam