Treść opublikowana przez kacper_WLN
-
szyby w E60
Moze rozne firmy produkuja pod head up, solar etc...???
-
E60 3.0i ile kresek na wskaźniku temperatury?
Czyli jednak potrzebne
-
E60 3.0i ile kresek na wskaźniku temperatury?
Poważnie, było już o tym tu na forum. Jest jedno rozwiazanie dla polifta jesli sie ma head upa. Trzeba zmienic na mview I wtedy czerwone pole na zimnym jest dluzsze w miare rozgrzania pole czerwone sie skraca.
-
Popsuty silnik E61 520D ciekawostka/przestroga ?
Moze jakas wada materialu? tak sie czasem zdarza, jednym pekaja lancuchy po 60tys A innym bloki jeszcze innym skrzynie biegow. I co teraz? Nowy motor?
-
keyless bmw
A mi dzisiaj rano wyskoczyl komunikat słaba bateria dostępu komfort wiec tez mnie czeka wymiana
-
[e61] 3.0D wyciek ropy po zatankowaniu
Gratulacje to dla Ciebie kolego bardzo pomogles swoja wypowiedzia. Ciekawe czy usterki w twoim aucie tez oznaczaja że auto jest powypadkowe?
-
jak nalezy ustawić nawiew w idrive aby aby klima działała
3 czerwone i leci chłodne? Może Ci się nie grzeje? Klima wlacza się automatycznie (czytałem kiedyś artykuł iz poprawia ona jakosc powietrza w aucie wiec dlatego pewnie wlacza się automatycznie także na cieple powietrze) Wiem ze można programować (przez kabel) zeby nie wlaczala sie automatycznie tylko przez nacisniecie sniezynki
-
sprawdzenie nr VIN w E60
ooo takie czegoś jeszcze nie widziałem, to w Polsce takie rękodzieło?
-
keyless bmw
Tam jest wymienna bateria? ?to pewnie dlatego jeden pilot mi działa a drugi nie. .. musze zajrzeć do instrukcji jaka bateria wchodzi. Ja na myjni wyciągam grot z kluczyka do kieszeni a pilot w aucie
-
BMW 530xd z Niemiec, VIN WBANP71020CS24567
kacper_WLN odpowiedział(a) na jachu76 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzy takich zdjęciach ja bym wogole tego nie bral pod uwagę.
-
530i 2009 elaktryka do manualnego haka
mam pdc tyłi przód. znalazłem wiązkę dedykowaną i trzeba się wpiąć w szyne CAN i nie wiem czy to nie za dużo dla mnie..??
-
530i 2009 wiązka do haka holowniczego.
Witam, miałem w swojej e60 oryginalnie elektryczny hak westfalia(elektrycznie składany). do mpakietu został on zdemontowany(wiązka została) i założony manualny westfalia. Teraz przyszedł czas na wiązkę i tutaj kilka pytań: 1. czy uniwersalna wiązka nie będzie dawać błędów ? czy to że kiedyś był oryginalny hak może kolidować z uniwersalną wiązką? od elektryka dostałem podpowiedź iż może być problem gdyż jest dopisany do auta na magistrali CAN. oryginalne Moduły wkodowane. mam tu kilka przykładów którą wybrać (oczywiście jeśli nie koliduje) http://axel-przyczepy.pl/wiazka-uniwersalna-z-modulem-tcu227-7pin-12v.html http://axel-przyczepy.pl/wiazka-elektryczna-uniwersalna-7pin-12v-z-modulem-afc.html http://olx.pl/oferta/modul-oswietlenia-przyczepy-haka-holowniczego-bmw-e60-CID5-ID8fkqD.html#425edf8407 2. wpadłem na pomysł iż MOŻE możliwe jest wyprowadzenie sygnałów z modułu od haka elektrycznie składanego (tego odpowiedzialnego za oświetlenie tj.AHM 4r e-serie 6135918617701) cała wiązka jest i część przewodów wychodzi na hak ( może wystarczy zakodować ten moduł ale czy da się to zrobić? oryginalnie były dwa jeden od składania drugi od świateł) dziękuje za pomoc. p.s długo szukam oryginalnej wiązki z modułem ale widzę że graniczy to z cudem...? może ktoś ma taką na sprzedaż?
-
zapach spalin wewnątrz samochodu
sprawdź kolektor wydechowy może pękł jeśli nie, sprawdź środkowy układ wydechowy. na pewno nie jest to normalne. p.s spróbuj na postoju żeby ktoś pogazowa trochę i sprawdź pod maska i pod autem czy nie wali gdzieś na lewo splinami miałem to samo w e46.
-
530i 2009 elaktryka do manualnego haka
czyli wpinałeś się bezpośrednio w lampy? wyślij link do tego twojego modułu uniwersalnego proszę,
-
530i e60 '09 jak sprawdzić co piszczy pod maską?
Sprawa rozwiązana. Nowy pasek napinacz i rolka prowadząca. Teraz nastała cisza niedużym kosztem.
-
530i 2009 elaktryka do manualnego haka
Ok tylko czy sprawdzi się w fcli. Chodzi mi diodowe kierunki i swiatlowodowe swiatla (inne napiecie). Ja tez miałem ta uniwersalna wiązke ale zrezygnowalem gdyż bardzo mozliwe ze do fcli nie podejdzie.Gdzie kupiłeś wiązke i modul? Jakie numery na modle
-
530i 2009 elaktryka do manualnego haka
Witam, właśnie założyłem w swojej e60 manualny hak westfalia. teraz muszę dołożyć elektrykę a interesuje mnie tylko oryginalny moduł bym. moje pytanie brzmi jakie i ile modułów potrzebuje? znalazłem parę sztuk na aukcjach "MODUŁ HAKA ANHAENGERMODUL" Siemens BMW. problem jest taki iż jedni piszą że są to do e90 inni że do e60... proszę o pomoc w dobraniu modułów do manualnego haka westfalia. Czy moduł od elektrycznego haka ten od elektryki nie od mechanizmu będzie pasował? (akurat mam cały komplet modułów do elektrycznego haka) Dzięki za każdą pomoc. pozdrawiam
-
Podłączenie lusterka z sensorem i fotochromem
Rozkoduj vin i bedziesz mial odpowiedz czy byl fotochrom
-
Manetki na kierownicy od biegów e60
dołączam się do pytania, czy można wymienić same manetki ewentualnie tył lub środek kiery na łopatki? mam podgrzewaną kiere mpakiet (ku mojemu zdziwieniu bardzo często korzystam z tej opcji a myślałem że bedą się łapki pocić)i chciał bym doposażyć w łopatki i lewarek SPORT, lecz nigdzie nie mogę znaleźć podgrzewanej kiery z łopatkami.
-
E61 2010r. ciężkie domykanie drzwi
hejo, z mojego doświadczenia: e60 2004rok drzwi zamykały perfekcyjnie lekko i miękko e61 2008rok bardzo często problem niedomkniętych drzwi (byłem przyzwyczajony do tej z 2004) i fakt trzeba było użyć więcej siły. uprzedzę wpisy uprzejmych forumowiczów auto było 100% bezwypadek ;-) teraz mam końcówkę 2009 i na szczęście trafiło się z Soft Closem więc proponuje doposażyć własnie w softa. swoją drogą ciekawe czy to od rocznika zależy pozdrawiam
-
e 60 dobry mechanik w Holandii
ja miałem to samo woda w bagażniku. w serwisie w hol powiedzieli mi 1600e. (2x moduł haka elektrycznego, moduł nivo, przekażniki i moduł komfortu) a panowie z Rap sciągneli mi moduły za mniej więcej 300 e wszystkie (uzywki)
-
e 60 dobry mechanik w Holandii
hejo, no z tym będzie ciężko, wiem z własnego doświadczenia. Jedyne co polecam to http://www.bmwspecialistrap.nl/ nie korzystałem z ich usług w dziedzinie napraw ale sprawdzali dla mnie auta przed zakupem i są partnerem biznesowym mojego sąsiada i on ich poleca( współpracują bardzo długo) widać że znają się na BMW nie tylko z instrukcji ;-) pozdro a co dolega? elektryka czy mechanika?
-
BMW E 60 2,5 d 2006 r M pakiet, woda w bagażniku
Problem opisywany wiele razy na forum. Wystarczy poszukac
-
[e61 LCI] montaż joystick-a SPORT
Edit:widzę że masz 525d,nie wiem czy ten joystic występował z tym silnikiem. znajomy ma e60 525d 2009 i ma SPORT joystick więc występowała z tym motorem, bardzo fajna opcja i super wygląda ten joystick. chcę sobie też to założyć ale znalezienie kiery ogrzewanej mpakietu z łopatkami graniczy z cudem.
-
Witam zalewa mi akumulator kratka wetylacyjną w bagażniku
w e61 podsufitka to płyta więc nie przemakała :-) nie wiem jak w e60. a odpływy może i są z tyłu dwa ale to nie zmienia faktu iż naprawdę polecam je wyczyścić.