Cześć. Na wstępie chciałbym przywitać wszystkich klubowiczów! Jestem posiadaczem E60 530d 2003r od kilku dni i pojawił się pierwszy problem - nie działają całkowice zegary. Nie można połączyć się diagnostycznie z zestawem wskaźników, w innych modułach wyskakuje komunikat (błąd) o braku komunikacji, braku danych itp. Bezpiecznik OK. Szukałem w sieci podobnego przypadku, jedynie co znalazłem to przypadek o przedostaniu się wody do kabiny i zalaniu elektroniki - faktycznie stało się to, gdy auto stało 1-2h na deszczu (lekkim). Może macie pomysł jak to rozwiązać? Pozdrawiam