Treść opublikowana przez kacper_WLN
-
530d nie dziala klamka otwierjaca bagaznik (sedan)
tak moj blad niedawno zmienilem auto, To E60.
-
530d nie dziala klamka otwierjaca bagaznik (sedan)
Witam, Tak jak w temacie, przestala mi dzialac klamka od bagaznika. Z kluczyka bagaznik otwiera sie normalnie a na klamke nie reaguje. Prosze o pomoc gdzie zaczac diagnozowac problem?
-
530d 04r dziwnie pracujacy automat
otoz nie. Tylko idzie w "gore" takie nisko odczuwalne "szarpniecia" (jak bym wciskal co 2 s pedal gazu) takie delikatne przyspieszenia ale tylko w wysokich predkosciach.
-
530d 04r dziwnie pracujacy automat
Witam, Wlasnie kupilem swoje pierwsze auto z automatyczna skrzynia biegow i mam niepokojace odczucia. Otoz przy predkosciach powyzej 140,150 km/h po wcisnieciu pedalu gazu auto przyspiesza dobrze ale jest to przyspieszenie niejednostajne tzn ma takie skoki odczuwalne. Czy to normalne. prosze o odpowiedz gdyz to moje pierwsze auto z automatyczna skrzynia
-
2004 r zmiana drazka skrzyni biegow (automat)
Witam, Od niedawna zastanawiam sie nad zmiana gałki od zmiany biegow automatycznej skrzyni biegow. Posiadam normalna standardowa i chcial bym ja wymienic na ta srebrna (yojstick) . Czy jest to mozliwe? czy potrzebne sa jakies przerobki? Pozdrawiam
-
320d 150km cykanie przy dodawaniu gazu
Hmmm dymienia ni zaobserwowałem ale spalanie było w granicach 7-8 komputer w cyklu mieszanym. Mój mechanik miał przypadek że zbyt duża dawka paliwa która idzie do cylindra rozwaliła tłok.
-
320d 150km cykanie przy dodawaniu gazu
miałem w swojej 320 to samo, okazało się że wtrysk daje za dużą dawkę paliwa taka jazda może uszkodzić tłok radze to szybko zrobić :-)
-
320d woda w klapie bagaznika KOMBI
a mogł bys mi po krotce napisac od czego zaczać zdejmowanie poszycia? tak żeby niczego nie połamac :-) bede bardzo wdzieczny
-
320d woda w klapie bagaznika KOMBI
Witam, Ostatnio byłem w Holandii około miesiąca auto stało nieużywane(sporadycznie pare km do sklepu) i często padał deszcz, okazało sie że gdy otwieram bagażnik w tapicerce klapy znajduje sie woda, dość duże ilości:-( w załeżności jak wysoko sie uniesie klape cieknie albo po ramie od szyby albo z tapicerki) myslałem że to chwilowe ale niestety problem sie powtarza. prosze o pomoc sprawdzałem uszczelki i sa na moje oko ok. Jak rokrecic ta tapicerke na klapie bagażnika, Prosze o pomoc żeby mnie rdza mnie nie zjadła. :cry: Pozdrawiam
-
e46 320d trzask w głosniku i nie działa
a czy to bedzie kocowka mocy w tunerze radiowym? czy mam wyciagac navi :-)
-
e46 320d trzask w głosniku i nie działa
Witam, Wczoraj jadąc i słuchając muzyki na normalnym poziomie uslyszalem trzask w tylnich glosnikach odrazu wyłaczyłem radio i glosnik zaczął buczeć po zgaszeniu silnika buczenie wzrosło i cisza gdy właczyłem ponownie radio tylni prawy głosnik nie działa ... coz to moze byc. prosze o pomoc. Posiadam navi 16;9 profesional cd
-
320d kopci na biło po odpaleniu.
pod korkiem od oleju mam sprawdzac? Odme i wsztkie oleje filtry wymienialem niespelna 4 tys km temu wiec moge to chyba nie odma?
-
320d kopci na biło po odpaleniu.
Witam, Tak jak w temacie, od kilku dni auto jak postoi 1 dzien po odpaleniu przez okolo 5 sek kopci na biało i bedzo smierdzi spalinami w środku. Prosze o pomoc
-
e46 odcina bass
Witam, Mam problem z moim audio. Otoz normalnie graja tylko 3 glosniki ten w prawych drzwiach zalacza sie sporadycznie na chwile a glownym problemem jest to iz po podgloszeniu i przekroczeniu pewnej granicy odcina bass. Prosze o pomoc, czy przyczyna moze byc uszkodzona koncowka mocy?gdzie ona sie znajduje. Pozdrawiam wszystkich
-
320d e46 czy mozna podlaczyc Radio z DVD
Witam serdecznie, Czy można zamiast navigacji 16;9 podlaczyc radio z dvd ( jest ich pelno na rynku, chodzi mi konkretnie o radio z dvd mp3 usb alpine sony itp) i czy bedzie wszystko hulac jak trzeba tzn sterowanie z kierownicy itp? Pozdrawiam
-
320d urwany kabel od kostki radia POMOCY
z tego co widze to byl przylutowany do tylniej szyby w bagazniku (na tym czarnym) czy to mozliwe?
-
320d urwany kabel od kostki radia POMOCY
Witam, Poniewaz musialem sie dostac do modułu ufl musialem rozebrac tapicerke i pojawił sie problem. Otoz w czasie odkrecania czarnej kostki (tej na samej gorze nad DVD) urwał mi sie maly krotki czarny kabelek, byl podlaczony gdzies pod slupkiem, od czego on jest i jak go wsadzic na swoje miejsc3. PROSZE O POMOC
-
320d problem z parowaNIEM TEL.
Witam, Po godzinie rozkrecania i szukania wreszcie doszedlem do modułu ufl i pinu, ale mam kolejny problem, otoz moja łodeczka (ten schowek kolo recznego z buzka do parowania telefonu) jest inny, otoz na srodku jest buzka a po bokacz - i + w dodatku jest to podswietlane i za cholere nie chce mi zaczac parowac telefonu. Prosze o pomoc !! p.s po tym schowkiem mam dziwne wejscie na kabel sieciowy od komputera, do czego on sluzy?
-
320d po wymianie wtrysku pali jak smok POMOCY
nie akumulator nie byl odpinany, czy mam to zrobic?
-
320d po wymianie wtrysku pali jak smok POMOCY
witam, Moj dotkliwy problem tykania zostal rozwiazany, wtrysk dawał za duza dawke i został wymianiony ale po 2 dniach zauwazylem ze auto pali jak smok otoz miasto 11-13 l/100km a przed wymiana 7,5 l/100km trasa 8,2 (czasem ledwo ponizej 8) a przed wymiana 6 l/100km Co to moze byc? POMOZCIE
-
Wszystko o bluetooth
a co to jest INAP? za cholere nie moge znalezsc tego modulu blu.
-
320d muzyka z iphona przez bluetooth
Witam, Moj kolega powiedzial mi iz majac iphona mozna sluchac muzyki poprzez bluetooth poprzez glosniki w aucie, czy to prawda i czy jest to mozliwe na jakims innym modelu telefonu ?
-
Wszystko o bluetooth
a kolego czy możesz mi powiedziec ktory to jest modul bluetooth? mam od gory czarna kostke z napisem BMW AG potem dvd i zmieniarke nic wiecej tam nie widze.. i ilu cyfrowy jest ten PIN?
-
Wszystko o bluetooth
witam, posiadam w mojej bmw duza navi i telefon na bluetooth ale niestety nie posiadam PINU zeby ustawic telefon :-( Czy jest on moze gdzies zapisany w systemie czy zostaje mi tylko serwis?
-
320d 03r jak nagrywać płyty cd
kupiłem Verbatimki CD-R i nagralem x8 i wszystko gra już druga płyta także problem rozwiązany :-) dobra płyta i CD-R bez W