Treść opublikowana przez kacper_WLN
-
E60 530i N52 Wysokie spalanie
Ludzie nie odrozniaja miast od miasteczek. Tak samo było z moja 535d fcli jakie to 8 litrow miala palic....do 10 max w "miescie"
-
E60 530i N52 Wysokie spalanie
cieżko mi doradzić bo ja mam bezpośredni wtrysk a ty chyba nie? ale powiem Ci że ja jak jade do Polski (2 osoby i bagażnik srednio zapełniony 1 torba moja i 3 mojej kobity oczywiście z ciuchami) i przy 170-180km na tepomacie mam na kompie około 11l czyli w realu 12 do 13 ;-) z benzyniakiem to tak do 130km/h jest fajnie a później lubi sobie łyknąć :-) p.s mówię o PB98
-
E60 530i N52 Wysokie spalanie
Na temat mojego n53(inny motor ale tez 3.0 pb) tez pisza ze w miescie pali 12 litrów i owszem pali tyle ale w miasteczku a to duza roznica. Mieszkam w malej miejscowosci i pali okolo 12 litrow a wizyta w Amsterdamie oscylowala w okolicach 15 litrow. Normalna DYNAMICZNA jazda. Trasa 10 litrow tylko przez Austrię wracajac z wakacji spadlo do 8.8 litra ale to bylo 130 km na/h. P.s ja mam do pracy 5km (5 minut wczesniej zawsze odpalam autko lub załączam webasto) i tez mam spalanie 15 litrow.
-
Czy to kierownica po lifcie czy przed?
A ja dalej nie wiem czy byla grzana mka z lopatkami moze od m6?
-
Czy to kierownica po lifcie czy przed?
z tego co kojarzę podgrzewania nie było w kierownicach mpakietowych (w odróżnieniu od nich - sporty mogły posiadać tą opcję) nie no właśnie ja mam mpakiet podgrzewany ale bez łopatek... S710A M Lederlenkrad M leather steering wheel S248A Lenkradheizung Steering wheel heater
-
BMW seria 1 czy clio IV
Jak sie przejedziesz BMW to zrozumiesz. Tez kiedys stalem przed wyborem e46 320d 2003 a vectra c 2.0d z roku 07 i po przejechaniu sie BMW nie mialem wiecej pytan. No i teraz mam juz piate BMW i to sie nie zmieni.
-
Czy to kierownica po lifcie czy przed?
A może orientuję się ktos czy wychodzily kierownice mpakietowe podgrzewane z lopatkami do zmiany biegów? Gdzies slyszalem ze podgrzewane nie byly wydawane z lopatkami a takiej szukam i szukam ......
-
Dolnośląskie
witam, czy któryś z użytkowników miał korzystał z usług firmy : "Syltom" http://www.syltom.com.pl/ SYLTOM - Tomasz Męzia ul. Grobla Kozanowska 1A 53-633 Wrocław NIP: 894-144-07-35 Telefon: +48 71 71 72 793 Mobile: +48 601 70 50 05 mam zamiar wymienić tam dynamicznie olej w automatycznej skrzyni biegów. wdzięczny za każda odpowiedź a może możecie polecić jakiś zakład który się zajmuje dynamiczna wymiana oleju w skrzyni.?
-
Logic7
było, było o tym i to nie raz wystarczy poszukać.
-
E61 Roleta bagażnika
Kolego @jaculek63 przeczytaj sobie pierwszy post, bo to chyba ty masz blokade na czytanie..ale ok moze to za trudne dla Ciebie to pomoge. Wyraznie napisane ze roleta przestala wracac "po tym incydencie" wiec wychodzi na to ze to bmw wlasnie jest wyposazone w ta opcje.
-
E61 Roleta bagażnika
zamyka się automatycznie na 100 procent, ja miałem 2008 e61 z elektryczną klapą i po zamknięciu bagażnika roleta automatycznie się opuszczała. Proponuje sprawdzić moduł pod kołem zapasowym (u mnie po zalaniu przez panoramę właśnie przestało działać bo spalił się moduł)
-
e60 530i n53 2009 zapobiegawcza wymiana pompy wody?
no to sa własnie Holenderscy specjaliści dlatego staram się omijać ich ASO szerokim łukiem ;-)
-
E30 318i cabrio WBABA51040EJ30462 Swalmen Holandia
kacper_WLN opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhejo co myślicie o tym egzemplarzu? http://www.marktplaats.nl/a/auto-s/bmw/m928487722-bmw-3-serie-1-8-i-318-cabriolet-u9-1992-rood.html podpowiedzcie mi jeszcze czy to auto ma wspomaganie kiery i czy opcja S675A Sound System to jest jakiś lepszy system grający ? Data for vehicle identification number: WBABA51040EJ30462 Model description: 318I Market: Europa Type: BA51 E-Code: E30 © Chassis: Cabriolet Steering: links Doors: 2 Engine: M40 - 1,80l (83kW) Drive: Heckantrieb Transmission: manuell Body Color: Brillantrot (308) Upholstery: (0203) Production date: 14.01.1992 Assembled in: Regensburg Code Sonderausstattung S210A Dynamische-Stabilitäts-Control S240A Lenkrad Leder Airbag S288A BMW LM Rad Kreuzspeiche 29 S300A Zentralverr. m. Diebstahlsicherg. S314A Aussenspiegel / Fahrerschloss beheizt S320A Entfall Modellschriftzug S339A Shadow-Line S350A Wärmeschutzglas grün S370A Verdeck schwarz S380A Hardtop-Vorbereitung S423A Fussmatten Velours S428A Warndreieck und Verbandstasche S494A Sitzheizung Fahrer/Beifahrer S510A Leuchtweitenregulierung S520A Nebelscheinwerfer S529A Mikrofilter S657A Radio Bavaria C Reverse III S675A Sound System S682A Fondsitzbank in Stoff S690A Cassettenhalterung L801A Länderausführung Deutschland
-
e60 530i n53 2009 zapobiegawcza wymiana pompy wody?
Hej, wczoraj byłem w serwisie BMW w Holandii oglądać pewne e30 cabrio i rozmawiając z mechanikiem przeszliśmy na temat mojej e60 z silnikiem 530i n53 z przebiegiem 109 000km i owy mechanik zapytał mnie czy wymieniałem już pompę wody bo przy przebiegu 100 000 +/- bardzo często padają. czy to prawda czy tylko chciał mnie naciągnąć na wydatek?
-
Zapchany odpływ szyberdachu [E60]
no to sprawdź jeszcze stan wody pod kołem zapasowym(tj pod wneką na zapas tam są moduły ) ;-)
-
bład poziomowania zawieszenia
zapytam profilaktycznie, sprawdzałeś elektrykę pod kołem zapasowym?
-
bład poziomowania zawieszenia
ja bym proponował sprawdzić czy kompresor pracuje, ja zawsze jak podpinałem kemping to słychać było ze kompresor pompuje zawieszenie.
-
E61 problem z elektryką w tylniej klapie:-(
możne woda pod kołem zapasowym?
-
E 92 335i LCI, 2011 rok, Nowy Targ VIN WBAKG7C5XBE801803
kacper_WLN odpowiedział(a) na Rysiu71 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa bym radzil poczekac JesCze ze dwa dni I cena moze bedzie nizsza to wtedy dopiero bedzie igla za okazyjna cene :8)
-
Kupno BMW E60 od 2007 rok
kacper_WLN odpowiedział(a) na MarcinDre temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo chyba nie dyskwalifikuje tego auta jesli jest jasna historia. Chyba ze sie myle?
-
Deska rozdzielcza z M5 do zwykłej
Orjentuje sie ktos moze jaka cena takiej deski?
-
Montaż Logic 7 w Łodzi
Za taka cene caly zestaw? Chyba 2tys
-
Montaż Logic 7 w Łodzi
Polecam tez bmw retrofit , wieedza co robia I sie na tym znaja
-
Uchwyt na telefon
Ja kupilem taka antyposlizgowa podkladke w kolorze czarnym I polozylem na puleczce przed monitorem navi. Trzeba poczekac ze 2dni az sie lekko przykurzy bo tak podkladka schodzila z telefonem. koszt = 1.22e
-
e60 2004: adapter snap-in iphone
Jak chcesz to mam taki do 4/4s oddam za flaszke.