Treść opublikowana przez kacper_WLN
-
320d 2003r dziwny dzwiek silnika powyzej 3 tys obr
a czy mógł byś mi kolego opisać krok po kroku gdzie znajduje sie kolektor i jak wyciagnąć te owe urwane klapki? Prosze o opisanie tej operacji :_) Z gory dziekuje za pomoc Pozdrawiam
-
320d 03r jak nagrywać płyty cd
a da sie to jakos zmienic?
-
320d 03r jak nagrywać płyty cd
witam, własnie nagrałem sobie na płycie cd pare utworów, pędzę do auta a tu nagle wyskakuje cd errror, Mam duża navi a płyte nagrałem nero z predkościa x8 czemu nie działa?
-
320d 03r parujace ksenony i problem z obiegiem
Witam, Dziś po zakupie auta po raz pierwszy jazda w deszczu i znowu problem, zauważyłem że po jakimś czasie zaparowały mi od środka lampy ksenonowe, tak gdzieś około 2 centymetrowa linia w dolnej części po całej długości zarówno w jednym jak i w drugim, czy to normalne? jak ten problem rozwiązać? A drugim problemem jest obieg nie rozumiem gdzie jest zamknięty a gdzie otwarty bo jest przycisk z "kółeczkiem" z A i bez niego którego używać by nie parowały w środku szyby podczas deszczowej pogody. Z góry dziękuję za wszelką pomoc. Pozdrawiam :wink:
-
320d 2003 słabo działający pilot w kluczyku
Witam, Bardzo słabo działa mi pilot w kluczyku , czasem zadziała z odległości 10 m a czasem muszę wciskać (open) jak już stoję 0,5m od auta po kilka razy i dopiero po kilku różnych manewrach otwiera się, niestety mam tylko 1 kluczyk :-( co jest przyczyną tak słabo działającego pilota? baterie jeśli tak to jak je wymieniać?
-
320d e46 nie graja prawe drzwi
heheh :D nie nic nie rozkręcałem, kupiłem ją już taka i nie wiem od czego zacząć diagnozować problem, na początku w ogóle nie grało mi radio ale po wymianie bezpiecznika ruszyło i lipa głośniki w prawych drzwiach nie graja ...:(
-
320d brak radia w navi 16:9 POMOCY
już wszystko Ok, postanowiłem sprawdzić bezpieczniki bo na pierwszy rzut oka było ok żaden nie popalony ale po wyciągnięciu i ponownym włożeniu wszytko gra:-)
-
320d e46 nie graja prawe drzwi
Witam serdecznie, Tak jak w temacie nie graja mi prawe przednie drzwi, i tylko one reszta gra, co może być tego przyczyna? gdzie szukać usterki? Z góry dziękuję za pomoc :)
-
320d problem ze zmieniarka
Witam serdecznie po raz 3 dzisiaj. Otóż w moim bmw znajduje się w bagażniku zmieniarka na 6cd niestety nie ma w niej magazynku:( i tak się zastanawiam czy można jakoś do przerobić żeby np podłączyć pod te kable mp3, ponieważ nie posiadam wejścia AUX w aucie, posiadam także zmieniarkę KENWOOD na 10cd ale ona ma zupełnie inne wejście... czy można kupić jakieś przejściówki?
-
320d 2003 Dziwne wejscie pod kierownica
Witam. Mam kolejny problem z moim nowo zakupionym BMW. Otóż pod kierownica a dokładnie pod lewą nogą kierowcy jest dziwne wejscie zamykane plastikowym zamknięciem. Cóż to jest?
-
320d 2003r dziwny dzwiek silnika powyzej 3 tys obr
Witam. Tak jak w temacie, odpalam silnik i wszystko jest ok ale jak tylko silnik przekroczy około 3 tys. obr. to wydobywa się dziwny dźwięk jak by drżenie jakiejś blaszki. Co to może być?
-
320d brak radia w navi 16:9 POMOCY
hmmm wszystko posprawdzałem i na moje (amatorskie) oko jest ok!. mam tak od góry czarna płaską kostkę w którą od dołu wchodzą 3 kabelki i od prawej strony jeden czarny, potem DVD i pod nim zmieniarkę bez kieszeni. I dalej nic nie działa. Nawet płyty cd nie chodzą :(
-
320d brak radia w navi 16:9 POMOCY
Witam! Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem bmw e46 320d touring 2003r. Wszystko było by dobrze gdyby nie mały mankament, otóż nie mogę włączyć radia, lewy przycisk nie reaguje. Komputer normalnie się włącza wyświetla mi wszystko komputer działa ale na tym koniec, nawet jak wsadzam płytę to nie startuje ona, zauważyłem iz w bagażniku jest zmieniarka lecz bez tej kieszonki na płyty czy to moze być powodem?a jesli nie to to CO? Bardzo proszę was o pomoc Pozdrawiam