Skocz do zawartości

kadenmpwr

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kadenmpwr

  1. hm no chyba o to chodzi. dobrze że u nas autostrad nie ma :roll2: . ciekawe jak ten patent działa. ja zawsze odpalam z wciśniętym pedałem sprzęgła i hamulca więc teoretycznie zawsze bym zapalił światła.
  2. lanzar tak. boshman lepiej nie, ale może się trafic na bardzo dobry produkt. zależy od szczęscia. bezpieczniej brać lanzar.
  3. A jak zjedziesz na chwilę z drogi szybkiego ruchu :idea: Po włączeniu się do ruchu - grzejesz bez świateł :nienie: a po "kiedyś trzeba zahamować" - :mad2: nie kumam
  4. z właściwości obrazka wynika że fotografuje tym: Orientacja obrazka: 1 Data i czas modyfikacji pliku: 2007:05:11 07:38:36 Opis obrazka: OLYMPUS DIGITAL CAMERA Wykonano za pomocą urządzenia: OLYMPUS CORPORATION Model urządzenia: E-1 Oprogramowanie: Version 1.4 Czas ekspozycji: 0.00625 Wartość przysłony: 4.5 Program ekspozycji: 2 Czułość ISO: 200 Korekta ekspozycji: 0 Jasność obiektywu: 2.97266 Tryb pomiaru: 5 Źródło światła: 0 Lampa błyskowa: 0 Ogniskowa: 42 Parametry użytkownika: 0 Tryb ekspozycji: 0 Balans bieli: 0 Powiększenie cyfrowe: 0 Typ ujęcia: 0 Sterowanie wzmocnieniem: 1 Kontrast: 0 Nasycenie: 0 Ostrość: 2
  5. słabo cos śledzisz bo to było e39 :wink: http://en.wikipedia.org/wiki/Need_for_Speed:_High_Stakes#Cars było też Z3
  6. jak to było dokładnie. to był moentalny skok na czerwone pole i powrót do normalnego poziomu czy nie patrzyłeś i to sobie tak rosło rosło patrzysz tam czerwone stanełes i zaczeło spadać? czy może poprostu skok na czerwone zapalenie się kontrolek i dalej już ok. zapalenie kontrolek może świadczyć o niedomaganiu licznika, który zrobił tylko takiego psikusa.
  7. :shock: podwórko przed własnym domem tzn twoja prywatna posesja, czy parking pod blokiem :?: :?: :?: :shock: jak tak to bym mu kazał się bujać. tylko że to by tylko odwlekło w czasie porządne trzepanie na mieście.
  8. spoko będe wypatrywał tej łajzy. najlepiej jakbyś dotarł do firm taksówkarskich i tam poprosił żeby dyspozytor przez radio pytał taksiarzy czy nie byli świadkami takiego zdarzenia. dobrze też było by spróbować w ciemno pochodzić po warsztatach blacharskich popytać (i osobiście się porozglądać się) o ciemno zielone auto po obcierce. wiem że łatwo mi tak gadać ale może fuksem akurat trafisz na to auto.
  9. kadenmpwr odpowiedział(a) na jaccoobb temat w E36
    potrzebujesz płaski szeroki śrubokręt. maskownice są wciskane. zaczepy są 4. po 2 w parze na przeciwych stronach maskownic po średnicy. piszę nie jasno więc daje obrazek: http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Diameter.png musisz podważać spokojnie i powoli. niech najpierw wyjdzie z jednej strony potem podważ z drugiej i tak podważaj na około. wkońcu uchyli ci sie maskownica na tyle że sam zobaczysz jakim patentem jest to zrobione. głośniki to 10cm. ogólnie to ja z nich zrezygnowałem. scena ma być z porzdu auta,a te głośniki tylko ją rozpraszały. ponad to trzeszczy karoseria bo głośniki te nawet przy swojej niewielkiej mocy powodują rezonans.
  10. kadenmpwr odpowiedział(a) na humi9 temat w Inne zagadnienia wokół BMW
    bardziej myślałem ze może chcesz wiedzieć czy cię za drogo nie skasowali. poważnie tak to zrozumiałem. swoją droga cena naprawy raczej w normie.
  11. kadenmpwr odpowiedział(a) na humi9 temat w Inne zagadnienia wokół BMW
    pytasz się o coś czy sie chwalisz :D pozdro
  12. to głupie co napisze ale przyszło mi do głowy że może masz licznik uszkodzony. wyposaż się w jakiś termometr którym będziesz mógł badać temperaturę cieczy. jak ci będzie wariować wskazówka to będziesz mógł korygować sprawe termometrem zanurzając go w chłodnicy. jednak na 99% to masz źle odpowietrzony układ.
  13. liczba postów raczej wskazuje że chodzi o kantowanie. jednak nie zawsze o to chodzi. nie bede podpowiadał niech się tłumaczy autor postu.
  14. wioska ma współrzędne: N = 54°37'25,3'' = 54,62371° = 751732 m E = 17°49'49,2'' = 17,83034° = 424505 m samo lotnisko na 99% to: N = 54°37'23,4'' = 54,62317° = 751700 m E = 17°48'15,3'' = 17,80425° = 422820 m byłem tam za małego i nie bardzo kojarze nawierzchnię. wojska na 100% nie ma ale kto jest włascicielem to nie wiem. lotnisko jest jakoś położone na drodze pomiędzy Brzeźnem Lęborskim, a Rekowem Lęborskim.
  15. dzięki tak właśnie myślałem :)
  16. pas w Borsku tylko że to teren prywatny. kilka razy słyszałem że można pojechać na parking do Renk (Owczarnia na obwodnicy) dać kilka złocików panu na bramie on wpuści i można sobie pochasać ale nie wiem z dośiwadczenia tylko ze słyszenia na mieście. jest jeszcze lotnisko nieczynne na północy wschód od lęborka. niedaleko od miejscowości Brzeźno Lęborskie.
  17. u mnie w e36 kable są wykonane poprawnie jednak nie wzbudziły mojego zaufania. są cienkie coś około 1,25*1,25 dla plusa i może 1*1 dla minusa. xsilver kojarze z twoich wypowiedzi na forum ze masz doświadczenie. chciałbym sie spytać o różnice w kablach do hi-fi, a CA. napisałeś że TDC300 to kable domowe i jest to oczywiste. jedynie co mi przychodzi do głowy jeżeli chodzi o kable do CA to to że mogłyby być ekranowane. pytanie moje brzmi czy są jeszcze jakieś różnice. większość i tak kładzie zwykłe OFC bez ekranu.
  18. witam swojaka :) poczytaj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=5730&postdays=0&postorder=asc&start=0 jezeli chodzi o zawieszenia to dobra firma to nagengast malczewskiego 103 numer telefonu 322-30-37. rysiu podobno bardzo dobry jeszcze nie byłem ale za miesiąc się przekonam pojade tam z układem hamulcowym.
  19. jak masz ochote grzebać się z kablami to warto wymienić już na coś odrobnikę lepszego polecam Real Cable TDC 300. cena jakoś 18pln/mb więc nie maskara, a kabelek całkiem poprawny.
  20. pas startowy na gdańskiej zaspie Jana Pawła II parking ogródków działkowych Kartuska okolice Auchan, około 100metrów od stacji Lotos w rumii lub redzie niby jest też jakiś pas startowy. nie znam lokalizacji.
  21. napisz dokładnie jaki to model radia. ja miałem osobiście do czynienia tylko z BMW Rewerse RDS czy jakoś takoś. może ktoś ma ten sam model i odpowie ci konkretnie.
  22. no limits to kup nową syrenkę (koszt jest mały) lub podłącz ewentualnie pod klakson.
  23. jak minie 30-60 minut to samo się odblokuje. jak nie to odłącz je od prądu na 30-60 minut i to powinno pomóc napewno.
  24. ja powiem że jesteś z poznania i masz SE800i. coś wygrałem. potem może jeszcze coś powiem na temat tego dyfra.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.