Skocz do zawartości

szatynwroc

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szatynwroc

  1. Tak to jest jak się używa niesprawdzonych softów bądź softów niewiadomego pochodzenia z chomika. Moja rada podjedź do kogoś kto się zna na tym, zapłać i będziesz zadowolony.
  2. Wchodzisz w ustawienia potem w Język/Jednostki i ustawiasz na chwilę na angielski bądź niemiecki po zatwierdzeniu wracasz na Polski (Rosyjski) i lektor jest. Oczywiście musisz mieć włączone powiadomienia głosowe w nawigacji oraz nie powinny one być ściszone.
  3. W instrukcji jaka masz informację odnośnie obciążenia maksymalnego na belki czy dach ? Zważ te 3 - 4 rowery i zobacz czy nacisk nie będzie za duży.
  4. Trzeba zrobić diagnozę komputerem, bo może być problem z sterownikiem.
  5. Przede wszystkim CAS, może też DSC i może coś jeszcze. Ciężko określić na odległość. Zrób jeszcze kodowanie tego modułu może pomoże bez dodatkowych update.
  6. Takie coś jest spowodowane niekompatybilnością oprogramowania. Masz stary soft w module bluetootha w aucie i nowy soft w nowym modelu telefonu. zrób upgrade softu w module bluetooth w aucie i problem powinien się rozwiązać.
  7. Cena = jakość !
  8. Za ta cenę to można się pokusić o używkę po 50 tyś km.
  9. Jak dla mnie to albo chemia albo dopalanie w trybie serwisowym, niema sensu jednego i drugiego robić bo to powielanie procesu. Ja bym nie zapłacił tyle tym bardziej że przy sprawnym aucie te filtry działają bardzo dobrze i niema z nimi problemu.
  10. Ale na buforowej czy na stadionie ? No i kiedy - weekend ?
  11. Sorry mój błąd pomyliłem z Professional. Chyba miałem jakieś zaćmienie wczoraj :-)
  12. To se zwierzaki kupiłeś :-) :cool2:
  13. A ja się z tobą nie zgodzę. DPF to układ wydechowy a nie osprzęt silnika. Pisząc o osprzęcie porównujesz DPF to wtrysków, turbiny, kolektora wylotowego i dolotowego, alternatora, rozrusznika. Uważam ze DPF to nie osprzęt silnika ale ma wpływ na jego funkcjonowanie choć bez DPF silnik będzie pracować i spalać paliwo.
  14. W skrócie jest kolizyjny, ale jak to bywa przyrodzie zdarzały się przypadki gdzie pękniecie rozrządu nie spowodowało ze tłoki spotkały się z zaworami.
  15. Szkoda że niema płyty DVD3 z radarami bo tam jest Polska.
  16. szatynwroc odpowiedział(a) na Azaj temat w E39
    Trakcja czyli kontakt z podłożem. Węższa opona to mniejszy opór toczenia ale i tez mniejsza powierzchnia styku z podłożem. Jak miałem E46 320d po programie to na 205 przy starcie na suchej powierzchni zrywało mi przyczepność i włączała się kontrola trakcji, jak wymieniłem na 225 problem zniknął i pojawiał się tylko na mokrej nawierzchni.
  17. szatynwroc odpowiedział(a) na Azaj temat w E39
    Trakcja się zmieni, natomiast przy twojej mocy auta spokojnie możesz przejść na 205.
  18. To jak ci kiedyś auto nie odpali po wymianie akumulatora bo się rozsynchronizuje CAS z DDE to będziesz wiedział dlaczego ma się wymieniać na podłączonym prostowniku :-)
  19. Koledzy może spot połączony z wyścigami Gokartami : http://www.mydeal.pl/wroclaw-gokarty_dla_dzieci_i_doroslych-19379.html?utm_campaign=polecanie Byłem na tym torze, karty nie sa w najlepszym stanie ale za to niema żadnych żółtych czy niebieskich flag tylko jazda. Cena jest bardzo niska więc warto się zastanowić, kupić i wykorzystać jakiegoś dnia do końca kwietnia. Co wy na to ?
  20. Kolego pamiętaj że hamownia to tylko miernik, miernik który sprawdza w specyficznych warunkach moc auta i przelicza ja przez normę. Skoro występują takie problemy nie wiem czy nie lepiej byłoby porobić testy z hamownią drogową. Błąd pomiarowy jest ten sam a jednak warunki bardziej rzeczywiste. Ciekawe co by pokazała hamownia drogowa ? Auto sprawdzone było czy niema jakiś błędów ?
  21. Lepiej zrobić włącznik na czujnik płynu chłodzącego. Rozłączamy obwód, płynu full a pokazuje ze brakuje i nie odpala !
  22. Coś mi się wydaje że układ doładowania powietrza trzeba cały sprawdzić wraz z elektrozaworkami, EGR itp itd. Przez internet tego nie zdiagnozujesz, jedź do kogoś kto jest kumaty i niech i ogarnie temat bo tak stracisz wiele czasu a auto nie będzie jeździć.
  23. Moja wypowiedź była w kontekście gniazda OBD a nie linii CAN do sterownika !!!
  24. Panowie czekam z niecierpliwością na sukces. Sam chcę to zrobić u siebie w Coupe ale niechce się bawić w kupowanie i sprawdzanie. Tak więc kibicuje i czekam na rezultaty :-)
  25. Wymieniając akumulator najlepiej podłaczyć prostownik aby nie było spadku napięcia. Ja wymieniam zawsze na podłączonym prostowniku aby nie było błędów i problemów. Dla zmniejszenia poboru prądu możesz zrobić taki myk. Otworzyć klapę, zablokować zamek jakby była zamknięta, zamknąć auto aby się uśpiło i po 10 min wymienić aku.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.