Treść opublikowana przez szatynwroc
-
E92 PODAWACZE PASÓW - działają u Was ?
Ale wysuwa się i nie zahacza o pas czy jak ? U mnie końcówka się nie otwierała więc ją wymieniłem i jest ok.
-
E92 PODAWACZE PASÓW - działają u Was ?
Ja kupiłem nowe same końcówki do chwytaka, w serwisie około 200 pln za sztukę. Użytkuje pół roku i jest ok. Co do samego pasa to ja bym powiedział że pas robi się miękki i nieraz zsuwa się z chwytaka ale jak ustawisz na dole pas dobrze przytrzymując go dywanikiem to działa bezbłędnie za każdym razem.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
szatynwroc odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażProszę o sprawdzenia auta WAUDH74FX6N158775
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Koledzy może jakiś spocik, pogoda ładna! Dostałem kupon promocyjny na gokarty i Wy pewnie też więc może coś podziałamy.
-
E60 530d Wymiana wtrysku bez zdejmowania kolektora
5 minut roboty :duh:
-
E60 530d Wymiana wtrysku bez zdejmowania kolektora
Nawet jak odkręcisz tą nakrętkę to nie wyciągniesz wtrysku bo będzie on blokował od kolektor. Tylko pierwszy wtrysk da się wymienić bez ściągania kolektora do każdego następnego wymagane jest ściągniecie kolektora.
-
Spalanie e60 kalibracja
W ogóle nie działa. Nic o przedziale nie wspominamy bo przedział czy w programie czy na liczniku jest tak samo ograniczony. To jest stara opcja która działała w e39 i e46 i to nie we wszystkich, w nowszych autach niema możliwości tylko przez program.
-
E38 730i Dziwne wskazania średniego spalania VERB
Takie rzeczy to tylko w ERZE !!!
-
Spalanie e60 kalibracja
W moim E92 nie działa, i jestem przekonany że w E60 też nie działa.
-
Spalanie e60 kalibracja
No i błędnie zakładasz, to nie działa w E60 i E90.
-
Zmiana navi z Business na Professional E60
32 pln w serwisie, na allegro go nie znajdziesz, to jest kabelek do wentylatora (fan) do nawi CCC
-
E38 730i Dziwne wskazania średniego spalania VERB
Bo to jest wartość maksymalna więcej nie pokaże. Przejedź z 10 kilometrów niech pooblicza trochę to zobaczysz ze wartość spadnie.
-
E38 730i Dziwne wskazania średniego spalania VERB
Na pewno nie wyświetlało ci się średnie prawdziwe bo stojąc nie mogło ci się wyświetlać, wartość 39,5 to maksymalna wartość i taką osiągnie jak będzie odpalony a nie będzie jechał wiec to normalne. Poza tym chłopie matematyka się kłania jednostki to l/100km a jak po skasowaniu przejechałeś 10 metrów a stałeś 5 minut to jak ci ma liczyć skoro 100 km nie przejechał. Od skasowania prawdziwy wynik będziesz miał dopiero po przejechaniu 100 km a jak przejedziesz więcej to będziesz miał bardziej dokładną wartość.
-
Zmiana navi z Business na Professional E60
Robiłem coś takiego w swojej E60. Kable te co macie wystarcza tylko kabelek do wentylatorka trzeba dokupić i nową maskownicę na czytnik z dwoma wejściami na płytę. Co do kodowania to cały system musi byc zgrany i musi miec odpowiednią wersje oprogramowania, jak kupowaliście nie w komplecie czyli pojedynczo to niestety ale działać raczej nie będzie, nie mówiąc o tym ze nie będzie mieć zakodowane waszego wyposażenia. Tak wiec najlepiej zakodować wyposażenie a do tego zmienić vin w tych elementach tak aby współgrało z waszym autem.
-
Spalanie e60 kalibracja
To nie działa w E60 i E90 to działało w E46 i E39. Sprawdzałeś to kiedyś ?
-
e61 525d M-pakiet
Ten wyciek to pewnie od kolektora ssącego, one maja wadę ze się odkształcają i zaczynają ciec, nieraz jest tak że cieknie tez z trzpieni od klapek zawirowań. Tak wiec tam szukaj. Przed programem zrób update softu silnika do najnowszej wersji no i najlepiej zablokuj programowo EGR. :-)
-
Spalanie e60 kalibracja
W E60 nie zrobisz korekty z menu, nie gadaj bzdur to nie e39 czy e46. Programem DIS da się to zrobić. Co do spalania to jest ono w jednostkach l/100km więc jak przejedziesz 100 metrów a potem stoisz 5 minut to masz mega spalanie bo tak jest obliczana średnia i dlatego pokazuje ci nawet 39,5 bo to max. Jak pojedziesz kawałek i zrobisz jakąś drogę od restartu to wtedy średnia spalania spada. Proponuje ci, skasuj dane przejedź z 300 kilometrów i sprawdź dopiero jaką masz średnią. Jak masz ciężką nogę lub stoisz w korkach to 12 litrów może być normalnym wynikiem.
-
e61 525d M-pakiet
Trochę popłynąłeś na skrzyni, no ale będziesz miał pewność ze jest wszystko zrobione chłopaki z ASB Długołęka maja dobra renomę. To jest wieczny dylemat czy kupić druga i wsadzić czy naprawiać tą. teraz będziesz miał pewność że nic nie powinno się z nią dziać. Przyjedź do mnie to zrobimy Ci tam program tak abyś poczuł pełne możliwości swojego auta :-)
-
Spalanie e60 kalibracja
Kalibrować spalanie można z poziomu programu DIS oczywiście w pewnym zakresie. Jakiego rzędu masz odchyłkę ? Reset średniego spalania czy prędkości robisz z poziomu idrive lub manetką od BC.
-
S818A BATTERIEHAUPTSCHALTER Główny wyłącznik akumulatora
Jeśli masz takie wyposażenie wyłącznik powinien być przy tabliczce bezpieczników w bagażniku.
-
[E46] 330d 2004 Problem z licznikiem i nawigacją
No to ten profesjonalista nie przewidział wszystkiego, jaką masz pewność że czytnik był wcześniej na dużej navi. Te czytniki działały na kolorowym jak i na monochromatycznym wyświetlaczu. Tak wiec może być wymagane przekodowanie nawigacji.
-
E92 320d by SzatynWroc
Dzięki chłopaki. Z niusów to program wleciał tak więc mocy przybywaj, muszę tylko jeszcze s hamować auto i wrzucić wykresik :-)
-
E46 Coupe 320Ci Orientblau
Wet Look Długołęka, sam u nich robiłem i jestem zadowolony, zerknij do mojej galerii w podpisie będziesz miał tam zdjęcia :-)
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Może w weekendzik ! Się akurat ma pogoda wyklarować :-)
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Koledzy może jakieś spotkanie ! Pogoda ma się poprawić i ma być już ciepło i bezdeszczowo :-)