Treść opublikowana przez szatynwroc
-
Polskie menu professional
Znajdziesz ale takie które rozwali ci nawi :-(
-
Update CAS antykradzieżowy soft już ominięty
Niema czegoś takiego jak taki sam samochód. Każdy samochód jest inny. Sprawdź wersję softu.
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Ja też dostałem kod ale mi sobota kompletnie nie pasuje.
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
A może niedziela ?
-
xenon gaśnie po minucie
Zamień żarówki między sobą i sprawdź czy problem się przeniesie czy zostanie, będziesz wiedział czy to przetwornica czy żarówka. Podejrzewam wysłużona żarówkę że będzie do wymiany jeśli nie to może być przyczyna w jakimś przywarciu i zbyt dużym obciążeniu obwodu. Ksenony masz oryginalnie czy miałeś dokładane ?
-
E46 318i Wrocław AY39067
szatynwroc odpowiedział(a) na mr_andre temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa ostatnim zdjęciu po śrubach widać ze i jeden i drugi błotnik był odkręcany. Do tego maska ma chyba lekko inny odcień. Ja osobiście nie jechał bym 700 km po auto choćby było najlepsze na świecie. Wiem z doświadczenia ze nie warto jechać dalej niż 100 km od miejsca zamieszkania.
-
[N47] Trzęsie po odpaleniu rano, nierówna praca przez chwilę
Korekty powinno się sprawdzać tylko na rozgrzanym siniku, Na zimnym dawki są większe wiec i wysterowanie inne. Tak niska temperatura to przede wszystkim wina termostatu głównego ale i pewnie ten od EGR jest do wymiany. Skasuj błędy świec i zobacz czy następnego dnia wracają pojedynczo czy wszystkie na raz.
-
e90 325d 197km duże spalanie i brak mocy
Mogę ci tak ustawić komputer że będzie mniej pokazywał! Satysfakcjonuje cie to ?
-
e90 325d 197km duże spalanie i brak mocy
A nie uprzedzano cię że 325d pali jak 3 litry a jeździ jak 2 litry !!!
-
e90 325d 197km duże spalanie i brak mocy
No bo widzi błąd dlatego nie chce ciągnąc, robisz jakieś bliżej nie określone ruchy i się dziwisz na reakcję. Kto ci w ogóle kazał ruszać to podciśnienie ! Jak masz problem z autem to sprawdź je pod komputerem, sprawdzać ciśnienia doładowania na różnych obrotach w czasie jazdy. Jak chcesz coś zrobić to na wszelki wypadek możesz wymienić wężyki podciśnieniowe.
-
e90 325d 197km duże spalanie i brak mocy
Co to znaczy "Podobno podciśnienie słabe" Może auto ma defekt ? Osiągnięcie spalania 6,3 w 530d to chyba minimalne bo na pewno nie średnie ? Albo same trasy robisz ! Zerknij tu na raport spalania : http://www.autocentrum.pl/spalanie/bmw/seria-5/e60/silnik-diesla-530-d-218km-2003-2005/ A dla 325d wyniki są takie http://www.autocentrum.pl/spalanie/bmw/seria-3/e90-91-92-93/silnik-diesla-325d-197km-2006-2010/
-
Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
Super autko w super stanie, mody tez na plus choć te felgi 20 cali jak na wrocek to masakra :-)
-
Redukcja mocy Bmw e91 320d
Jeśli jeszcze nie poradziłeś sobie z redukcją mocy to zapraszam do siebie :-)
-
BMW E60 520i VIN wbana31074 b019607
szatynwroc odpowiedział(a) na torwald temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI jak zainteresowałeś się tym autem ? Oglądałeś ?
-
E92 335i Warszawa WBAWB71047P028488
szatynwroc odpowiedział(a) na Tymek23 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTa wersja językowa jest jak najbardziej ok bo w tym roczniku nie było wersji językowej Polskiej. Jak dla mnie to brak nawi w takim aucie to duży minus. poza tym podpadają mi takie zdjęcia które są robione na tle jakiegoś salonu. Dla mnie pachnie to krętactwem.
-
[E63] 645i CABRIO BEZWYPADEK VIN-wyjątkowa sytuacja :)
szatynwroc odpowiedział(a) na nukiter temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakoś tez nie wierzę w ten przebieg. Dokładnie sprawdź auto pod komputerem na obecność błędów i czy są wycieki z silnika ! Jeśli jakieś drobne wycieki są albo silnik jest za czysty to bym dobrze prześwietlił to auto. Oczywiście weź VIN auto i sprawdź czy ktoś na forum nie interesował się tym autem.
-
420xd chip
Który to BOX nie jest autoryzowany. Cobyś nie podłączył to i tak mogą to wykryć. Jedynie rozwiązanie przy którym nie stracisz gwarancji to pakiet performance w ASO.
-
e91 berlin WBAUX11040A687220
szatynwroc odpowiedział(a) na miskulecka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŚmieszy mnie, ze ktoś pisze o dziurkach w kierownicy i od razu to musi znaczyć wystrzelona poduszkę! Już jasne co mnie tak śmieszy? A mnie śmieszy że czytasz tyle te wyrazy które łatwiej ci przeczytać. Chyba masz złe doświadczenia i liczysz na to że te dziury są bo ktoś chciał zobaczyć co jest w środku!
-
E60 520d LCI WBAPX31050C081521
szatynwroc odpowiedział(a) na Siwy1982 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKoledzy jeśli chodzi o redukcję mocy to jest to redukowane softem poprzez kod FA843. Każdy silnik N47 (120d,320d,520d) ma 177 KM. Redukcja jest na 120kW czyli 163 KM, wersja 110kW/150KM występowała w silnika M47TU2.
-
e91 berlin WBAUX11040A687220
szatynwroc odpowiedział(a) na miskulecka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSię zgraliśmy :-) Navi jest Bussines nie Professional. Poza tym połączenie 143 KM i automat to w jedynaczce jest ok bo jest mała i lekka ale w trójce i to kombi szału nie zrobi choć jeździć będzie ok. Poza tym standardowo miernik lakieru i komputer celem sprawdzenia wtrysków turbo. O dwumase nie musisz się martwić. Sprawdź śrubki od licznika czy sa całe czarne czy noszą ślady jakby ktoś je odkręcał. W tym aucie żeby zrobić przebieg trzeba wyciągnąć licznik. Do tego sprawdź na kierownicy czy sa dziurki, jeśli tak to poduszka była wyjmowana (wystrzelona)
-
problem z navi mk3 w moim e46 330
Skąd jesteś ?
-
problem z navi mk3 w moim e46 330
Jak reaguje na płytkę to jest duża szansa na odratowanie tego czytnika. Trzeba by z nim powalczyć i zobaczyć jak się zachowuje.
-
problem z navi mk3 w moim e46 330
Nie do końca, to zależy co dany podrobiony soft uwalił, podnosiłem już takie MK3 i MK4 które nie dawały znaku życia a teraz mają się dobrze :-)
-
[E87] Modyfikacja lamp - światła do jazdy dziennej
Nikt nie wie co daje update, wszyscy mogą się domyślać nawet serwis. Nigdzie nie są publikowane informacje o tym co daje nowy soft. Z doświadczenia można powiedzieć ze nowy soft pozbawiony jest błędów i lepiej są dobierane parametry poszczególnych elementów tak aby praca była efektywniejsza.
-
problem z navi mk3 w moim e46 330
Nie załatwi tak tej sprawy, przecież napisał ze próbował różnych softów i też takiego który wcześniej działał. Nie w tym jest problem podejrzewam.