Treść opublikowana przez czerwony330d
-
Ocencie ten wóz 335d E91 KZ86325
czerwony330d opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam. Proszę o ocenę tego auta BMW E91 335d 2007 Międzyrzecz o nr Vin KZ86325 a tu link do ogłoszenia: http://kupuzywane.moto.onet.pl/bmw-335-2007r-3-5-diesel-286km-m-pakie-C27375960.html Dziękuję. Kopia ogłoszenia: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:j3-U0rJnx_gJ:kupuzywane.moto.onet.pl/bmw-335-2007r-3-5-diesel-286km-m-pakie-C27375960.html+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a
-
CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA
Koledzy nie miałem pojęcia że wychodziło 535d w manualu :o Zawsze w ogłoszeniach tylko były automaty ani jednego manuala nie spotkałem. Chyba ciężko znależć takie auto? Nie wychodziło .... :D Tak też myslełem że sie wkręciłem :D To wtedy w takim połączeniu można by było osiągnąć niezłe wyniki :)
-
CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA
Koledzy nie miałem pojęcia że wychodziło 535d w manualu :o Zawsze w ogłoszeniach tylko były automaty ani jednego manuala nie spotkałem. Chyba ciężko znależć takie auto?
-
CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA
Sprzęgło? Nie zastanawiałem się nad tym, zastanawiam się może by kupić skrzynię biegów z E90, nowy dwumas i sprzęgło z E90, dałoby to radę? Chyba że Kolega marcin91 ma jakieś lepsze rozwiązanie tego problemu. Powiedz mi, bo wciąż mocno się wacham nad wywalaniem katów u siebie. Te 297KM i 618NM uzyskałeś na samym programie z wycięciem katów ( + pewnie IC) ? Czy coś więcej było grzebane? Wyciąłeś wszystkie 3 katalizatorki? Moment masz spory. Czy na 4-tym biegu i 5-tym jak wciśniesz w deske czujesz wibracje...buczenie dochodzące z tyłu? Tak kolego tak jak piszesz te wyniki osiągniętenzostały jak napisałeś, co do wibracji to są one dczuwalne ale tylko wtedy gdy mam zamiar ostro przyspieszać z niskich prędkości obrotowych silnika ale gdy przyspieszasz od 2200 obr/min wtedy nie odczuwasz żadnych wibracji a wiadomo że nie męczy się silnika na niskich obrotach podczas wyprzedzania tylko redukcja i ogień, ja nauczyłem się z tym żyć, poza tym gdy wciskasz pedał gazu na tych biegach w sposób normalny bez wciskania do dechy to wszystko jest ok. Zastanawiam się czy wał napędowy nie jest przyczyną tych wibracji? Jeśli auta nie sprzedam to ten element też wymienię.
-
CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA
Ja mam euro 4 i też nie miałem problemów z wywaleniem katów i sondą lambda i do tej pory nie mam , miałem zamiar kupić 535d po 2007 roku 286 kucy i z tego silnika wycisnąć ile się da ale jednak zostaję przy E46 i będę szukał wtrysków 535d 272 km i turbiny z N57 i myślę że 330-340 kucy będzie no i mam nadzieję że z chopakami od TC spotkam się w Poznaniu i ogarniemy temat, teraz kasę jaką miałem na E61 przeznaczę w jakiejś części na mody mojej E46 :D
-
E61 535d 2009r Żory CU62308
czerwony330d odpowiedział(a) na czerwony330d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż... gdybyś wiedział jakie informacje są w systemie to byś takich bzdur nie pisał ...i tak samo jakbyś choc raz uczestniczył w sprawdzeniu auta w ASO BMW ... Kolego nie uczestniczyłem nigdy w sprawdzaniu auta w ASO bo nie miałem takiej potrzeby i nie wiem i niem mam pojęcia jaka jest procedura. ...Kolego nie dosc, że nie znasz procedur udzielania informacji przez ASO to także nie znasz prawa ...i albo Ty jesteś sprzedającym/słupem albo jego wspólnikiem i tu udajesz "cwaną gapę" ... oczywiście zawsze może byc tak, że rzeczywiście nie masz o tym zielonego pojęcia ... jeśli doszło do złamania prawa to obowiązkiem jest zgłosic to a nie straszyc możliwością zgłoszenia ... a Ty skoro podjąłeś temat tego samochodu i chciałeś ustalic jego faktyczny stan to w przypadku wystąpienia jakichkolwiek niezgodności co do identyfikacji albo stanu prawnego auta to jeśli byłoby prowadzone postępowanie, nie sprzedający ale prokurator mógłby pociągnąc ... na forum jest wiele postów opisujących kombinacje techniczno/skarbowe ale demaskowanie nie spowodowało żadnych konsekwencji prawnych wobec autorów wpisów ... bo handlarz doskonale wie CO sprzedaje ... Kolego tak jak pisałem wyżej nie znam procedur i nie muszę ich znać, po telefonie od sprzedawcy tego auta kilka dni temu naprawdę obawiałem się konsekwencji ale uspokoiły mnie wasze wpisy i wsparcie, nie mam nic wspólnego z tym sprzedawcą choć mieszkam w tym samym mieście co on, czemu nie zgłosiłem tego faktu bo sprzedawca sam mi powiedział dlaczego nie poszedłem na policję sprawdzić ten samochód pod kątem niejasności pochodzenia zamiast pisać o tym w internecie. Miało byc krótko i będzie sprawa jest tego typu że samochód został sprzedany ale nie mam pojęcia w jaki sposób dogadali się między sobą sprzedawca i kupujący i nic mnie to nie obchodzi bo to nie moja sprawa. Tak to nie był komis tylko prywatny sprzedawca który sprowadził ten samochód. Napisałem o usunięcie słowa Ć....... ponieważ sprzedawca miał do mnie o to pretensje że ujawniłem miejsce zamieszkania kupującego który podejrzewam bo tego nie wiem że samochód zaliczkował i po przeczytaniu tego sie rozmyśli. Jak na razie jeszcze żyję ale wątpliwości i obawy pozostały, piszę tak ogólnikowo bo nie chcę by sprzedawca sobie pomyslał najgorszego lub by go nie urazić, sam się zastanawiam skąd wiedział o założeniu tematu. Nie miałem zamiaru nikomu na forum robić wody z mózgu i nie stać się na forum jakimś głąbem, choc podejrzewam że co niektórzy tak uważają, po prostu miałem zamiar kupić to auto i chciałem je jedynie sprawdzić i tyle a powstał z tego taki obszerny temat i wielkie bagno. Na forum udzielałem sie jedynie w celu pomocy technicznej forumowiczom przy problemach z autami i nigdy nie udzielałem się w watkach związanych w tym dziale, chciałem kupić auto ale już sie rozmysliłem i zostaję przy swojej E46 którą mam zrobioną i doinwestowaną i nigdy mnie zawiodła choc mam ją już kilka lat a może kiedyś kupię E61 i znowu wrzucę tutaj prośbę o ocenei mam nadzieję że nikt mnie nie obrzuci błotem. Pozdrawianm Mario.
-
E61 535d 2009r Żory CU62308
czerwony330d odpowiedział(a) na czerwony330d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie, proszę mnie źle niezrozumieć ale więcej na ten temat się nie wypowiem ponieważ sprzedający zagroził mi że jesli ten wątek nie zostanie usuniety to pociagnie mnie do odpowiedzialności karnej, dlatego proszę administrację forum o usuniecie wątku a wszystkich którzy wypowiedzieli się w temacie bardzo przepraszam że namieszałem.
-
E61 535d 2009r Żory CU62308
czerwony330d odpowiedział(a) na czerwony330d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo nie sprzedający tak mówi tylko w Bawaria Motors auto prześwietlili i dlatego facet kupił ten wóz, szkoda że się wahałem właśnie przez ten rozkodowany Vin :duh:
-
E61 535d 2009r Żory CU62308
czerwony330d odpowiedział(a) na czerwony330d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie, więc po pracy, pojechałem do gościa posprawdzać auto i kiedy przyjechałem to samochód został sprzedany , facet pojechał autem do Bawaria Motors i tam mu wytłumaczyli dlaczego po rozkodowaniu Vinu jest taka niezgodność z tym co było w aucie, tłumaczyli że samochód wyszedł w takiej opcji jak rozkodowany VIn ale potem klient zmienił zdanie i zażadał doposażenie tego auta w M-Pak i wiele innych dodatków, teraz żałuję że nie kupiłem tego auta bo miałem przeczucie że z tym autem jest wszystko w porządku i dopiero ten face prześwietlił całe auto i zakupił, a miałem dzisiaj je kupić i to na fakcie.
-
E61 535d 2009r Żory CU62308
czerwony330d odpowiedział(a) na czerwony330d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie napisałem że kupuje akurat ten samochód, więc nie wiem czy to odnosiło sie do mojej osoby. To faktycznie bardzo dziwne i coraz bardziej przekonuje mnie do tego że coś z tym autem śmierdzi, jutro obiecał że pokaże mi książkę serwisową i inne dokumenty bo nie miał ich w domu a jak się okaże cos podejrzanego to poczynię odpowiednie kroki do wyjaśnienia tego.
-
E61 535d 2009r Żory CU62308
czerwony330d odpowiedział(a) na czerwony330d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo ciekawe z tym M-pakiem bo po rozkodowaniu Vinu nic prawie nie pasuje do tego auta, czy może byc jakaś pomyłka podczas dekodowania? To nie tak że szukam padliny najtańszej ale akurat zauważyłem to auto w komisie i chciałem sprawdzić co o nim sądzicie.
-
E61 535d 2009r Żory CU62308
czerwony330d odpowiedział(a) na czerwony330d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłaśnie to jest bardzo ciekawe bo auto to ma na wyposażeniu jeszcze softclose, head-up. line asisst, klapa elektrycznie domykana a po rozkodowaniu tego nie ma, nie mam pojęcia o co chodzi z tym wyposażeniem :duh: Panowie, jak rozmawiałem z tym handlarzem to zarzekał się że ma 90000 tys przebiegu i ostatni raz była w serwisie w grudniu 2012 roku, jutro porobię zdjęcia książki serwisowej i wrzucę.
-
E61 535d 2009r Żory CU62308
czerwony330d opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMam okazję kupić BMW E61 535d, niestety nie ma tego auta w ogłoszeniu, bo stoi w Żorach w komisie i niestety nie porobiłem zdjęć auto ale zewnętrznie wygląda bardzo dobrze i nie ma się czego przyczepić zastanawia mnie tylko jedno auto jest stosunkowo młode bo to 2009 rok i według licznika ma przejechane niecałe 90000 tys. km. spisałem końcówkę Vinu: CU62308, silnik pracuje bez zarzutu i zawiecha też wporzo bez jakichkolwiek luzów ale ten przebieg mi coś za niski na ten rok a poza tym auto z Niemiec a tam kilometry nabijają, chyba że ten gość to tylko do kościoła jeździł, bardzo proszę o sprawdzenie w ASO jeśli ktoś ma taką mozliwość historię serwisową tego auta bardzo by mi to pomogło w podjęciu decyzji czy kupić ten wóz, bardzo byłbym wdzięczny za pomoc. Kolego sfinx jakbyś mógł rozkodować vin też bardzo mi by to pomogło, dzięki.
-
E60 535d co o nim sądzicie CU59362
czerwony330d opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam. Mam na oku coś takiego i dzwoniłem juz do sprzedawcy, cena bez opłat i końcówka Vinu to CU59362 a link to: http://otomoto.pl/bmw-535-535d-286km-komfort-pakiet-full-C27647688.html Proszę forumowiczów którzy mają niedaleko i mogą obejrzeć te auto o opinię, bardzo dziękuję.
-
BMW 530d co o nim sądzicie?
czerwony330d opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam mam zamiar kupić 530d lub 535d ale nie wiem na co się zdecydować mam coś takiego na oku co o tym myślicie warte zachodu a jakby ktoś był z pobliska mógłby obejrzeć, byłbym wdzięczny za opinie. http://otomoto.pl/bmw-530-530d-oryginalny-m-pakiet-lift-C27637148.html http://otomoto.pl/bmw-530-m-pakiet-535d-full-zamiana-C27583143.html http://allegro.pl/show_item.php?item=2960508718 myślałem nad benzynką czy ten silnik to dobry wybór. Proszę o opinie. Dziękuję.
-
Zakup E61 535d czy warto?
Pewnie że nie sprawdzałem bo i po co i tak jak auto swoje chciałem sprawdzić to dostałem odpowiedź w aso że trzeba za to zapłacić i jedynie można dostać do wglądu informacje o wykonanych przeglądach i naprawach, więc jak masz taką możliwość to sprawdź byłbym wdzięczny a to że cena podejrzana to sam zauważyłem i prosiłem tylko o ocenę wizualną czy auto warte jest zachodu bo pod komputer sam sobie podepnę i sprawdzę a nie mam zamiaru zrobić 350 kilometrów jeśli auto wizualnie nie będzie tego warte. Mam poprostu gorącą prośbę o sprawdzenied tego auta najlepiej przez kolegów którzy sami jeżdżą 535d i za to byłbym wdzięczny a chyba poświęcenie kilku godzin nie będzie zbyt dużym ciężarem, ja natomiast gdy ktoś z forum potrzebował oceny auta z mojej okolicy na pewno poświęcił bym czas by obejrzeć i napisać co danym aucie uważam a to czy auto ma trzysta czy pięćset tysięcy kilometrów nie znaczy że musi być trupem, moje auto ma 270 tys. kilometrów i chodzi jakj zegarek.
-
Zakup E61 535d czy warto?
Mógłbyś kolego podjechać obejrzec czy warte uwagi to auto? Byłbym bardzo wdzięczny.
-
Zakup E61 535d czy warto?
Witam wszystkich mam zamiar kupić E61 535d, czy jest ktoś z okolicy kto mógłby zobaczyc ten samochód czy jest warty kupna ja niestety mieszkam dość daleko od tego sprzedawcy dlatego bardzo proszę o wyrozumiałość i pomoc, z góry bardzo dziękuję. http://otomoto.pl/bmw-530-m-pakiet-535d-full-zamiana-27583143.html Wyżej jest temat..... tu zamykam.
-
330d 2000rok prosze o pomoc
Jeśli chodzi o spalanie to u mnie rekord spalania w trasie wyniósł 1150 kilometrów więc wcale nie jest tak źle a teraz spalanie w zimie dojazd do pracy 15 kilometrów wychodzi mi 7-7,5 litra ropy, jak ktoś nie wierzy to zapraszam do mnie na testy :D
-
E46 330d 2000 rok
Kolego, faktycznie silnik pracuje dość głośno, napisz z jakiej odległości robiłes nagranie, najlepiej jakbyś zrobił filmik. Dudnienie może podczas pracy silnika odkręć korek wlewu oleju obserwuj czy po odkręceniu nie słychać głośniej bo może łancuch rozrządu może tak hałasować.
-
BMW 3.0d 204km 2004 obroty wolne, zwiększenie?
A po co kolego chcesz zwiększać obroty na biegu jałowym?
-
[320d] M47 - Koniec turbo (film) ?
Na 100% turbo padło i ten odgłos to prawdopodobnie ocieranie wirnika po obudowie a dlaczego? Pewnie dlatego że łożyskowanie się zużyło przez nieumiejętną eksplaatację albo po prostu przyszedł czas na wymianę ale gdyby była odpowiednio traktowana to powinna bez problemu wytrzymać 300.000 tys. kilometrów, teraz jedynie regeneracja jeśli się nada lub nówka.
-
e46 330d wstrząs przy gaszeniu silnika + FILM
Tak telepnięcie słychać ale nie jest takie drastyczne jak wcześniej, zrobię tak jak piszesz i zobaczymy jak wypadnie wtedy wygaszenie silnika, nagram jeszcze wygaszanie po przejechaniu 20 kilometrów bo wtedy praktycznie wygaszanie jest najładniejsze.
-
e46 330d wstrząs przy gaszeniu silnika + FILM
Witam Koledzy! Tak jak obiecałem wrzucam filmik po zamontowaniu klapy gaszącej z sterowaniem przerobionym przez Kolegę Roger-Nysa, wielkie dzięki za jego pracę, bardzo polecam każdemu kto ma już dość telepania silnikiem, po zamontowaniu tejże klapy telepanie jest prawie wyeliminowane, poza tym ustąpiło piszczenie paska po zamontowaniu klapy bo wygaszanie występuje dużo łagodniej, filmik zrobiony dosłownie przed chwilą po zrobionej trasie 200 kilometrów także olej już był odpowiednio rozgrzany, klapę zamontowałem wczoraj wieczorem i nie miałem czasu na nagranie bo nigdzie nie miałem okazji się przejechać ale powiem wam że dzisiaj jadąc do pracy 15 kilometrów przy gaszeniu silnika praktycznie wyłączył się bezszelestnie REWELACJA a ten filmik jest po większej trasie i już inaczej się wygasza ale moim zdaniem w sposób zadowalający, zresztą każdy kto oceni sam zdecyduje czy montować w swoich silnikach M57N bo jeśli chodzi o silniki M47N to każdy wie jak takie wygaszanie silnika wygląda, wrzucam dwa filmik jeden nagrany wewnątrz auta jak to słychać i jeden na zewnątrz ale niestety nagrywałem sam i robiłem je z fotela kierowcy ale myślę że wystarczy do oceny każdemu. http://www.youtube.com/watch?v=TZiQdT3iG2k to jest filmik na zewnątrz http://www.youtube.com/watch?v=8F8ryqufZXM a ten ze środka auta.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
To jedynie zakup wtrysków z 535d mam okazję kupić za 1800 komplet, opłaca się, gość daje gwarancję rozruchową.