Skocz do zawartości

czerwony330d

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czerwony330d

  1. Ten znaczek na bmw na kierownicy kupiłeś taki czy to naklejka?
  2. Kolego rewelacja opisik :cool2: Na pewno się przyda każdemu z forumowiczów w razie demontażu zagłówków, jeżeli chodzi o mnie to wczoraj udało mi się zdemontować dekiel :D i choinki się uratowało ale również się z tym namocowałem :lol: ale obeszło sie bez noża. Niestety miałem na 18-stą do pracy więc nie zakończyłem prac i bardzo ładnie z twojej strony że zmieściłeś zdjęcia jak to wszystko rozebrac bo powiem szczerze że o zawleczce za plastikowym kapturkim w siedzeniu nie miałem pojęcia i dzisiaj znowu bym się z tym siłował :lol: Dzięki tobie dzisiaj w 100-stu procentach to ogarnę, jeszcze raz dzięki :cool2:
  3. Też jeszcze sobie nie poradziłem z demontażem zagłówków ale jutro po opisied kolegi postaram się sprawdzić co tak trzyma te zagłówki że nie chcą wyleźć.
  4. Trzaskania, zostały wyemilinowane po wymianie poduszki silnika, nastała cisza, problem został rozwiązany.
  5. Dzisiaj odbieram swojego kombiacza a na szybko zdjęcia Icka i zmiany końcówek tłumików: http://images43.fotosik.pl/1816/0cd3f63a9d94d6fagen.jpg a tutaj końcówka wydechu: http://images47.fotosik.pl/1802/6f3fae8579855db4.jpg Za tydzień programik u aligatora :D
  6. Ja mam na sprzedaż dojazdówkę z E46, jeśli chodzi o cenę to pisz na priv.
  7. Wielkie dzięki po powrocie z MGmotorsport powieje świeżością :D
  8. Niezła kaskaderka :D Klang jest niesamowity w swojej E46 330d też miałem zamontowanego eisenmana i dźwięk podczas jazdy był piękny.
  9. Dzisiaj odstawiłem auto do MGmotorsport na zmianę Icka na dużo wydajniejszy, auto ma być gotowe za trzy dni. Dodatkowo zastaną zamontowane nowe końcówki tłumików koloru czarnego, następnie 7 maja programik u Aligatora i zobaczymy ile pokaże seria.
  10. Kolego Klagosz, fajny spocik a twoje felgi miażdżące aż intensywnie się zastanawiam nad zakupem takich felg jak ty ale waham się nad 5 lub 6-stką Z-Performance.
  11. Mam pytanko jak zdemontować zagłówki przednich siedzeń? Pytanie banalne ale nie mogę ich wyciągnąć :(
  12. A jak jest ze ścieralnością i nie tylko tych GY, bo ja właśnie czekam na założenie - miałem dobrą ceną na nie i skusiłem się na testy :wink: Czytałem, że cichutkie również są i kleją dobrze :cool2: Ja takie Gy kupiłem i kleja niesamowicie i bardzo cichuteńkie, zdecydowanie cichsze niż CSC 3 ale od CSC 5 sa pewnie tez cichsze, na razie zrobiłem 1000 kilometrów to za mało by cos powiedzieć ale jak na razie jestem bardzo zadowolony :D
  13. Dzięki, mnie również się podoba.
  14. Tak wyglada kolor felg w słońcu: http://images38.fotosik.pl/2020/cf8c8fc4c82e7cf7.jpg http://images38.fotosik.pl/2020/266d2794f0ba6678.jpg
  15. Witam. Wreszcie odebrałem felgi i zamontowałem, wybrałem kolor sprakling i powiem szczerze juz tak zostanie, kolor o wiele lepiej prezentuje się na żywo a w słońcu wygląda bardzo ładnie, niestety było późno i słońca nie było kiedy robiłem zdjęcia ale jak jutro bedzie słońce to wrzuce jak to wygląda w słoneczku a taki efekt malowania: http://images39.fotosik.pl/2012/238ce49106abac50.jpg Jeszcze założyłem kupione dzięki koledze dziqusek żaróweczki ledow, zdjęcie nie oddaje efektu swiecenia ale te żaróweczki swiecą rewelacyjnie a tutaj efekt: http://images38.fotosik.pl/2019/d782da2be870ebf6.jpg W późniejszym czasie nastepne mody :D
  16. Mam koło dojazdowe 16 cali z e46 jesli by pasowało to moge odsprzedać.
  17. No właśnie wilu tego nie wymienia i zdarza się że właśnie z tamtąd cieknie.
  18. Też to wyczytałem ale w proszku nie ma nic takiego ale według tej palety to może być numer RAL 7024 i na takie chyba pomaluję: http://www.lakierniaproszkowaddz.com.pl/paletaral.html
  19. Kolego a czy podczas wymiany oleju, zmieniłeś również tulejkę wtyczki elektrycznej?
  20. Maluję jeszcze raz bo naprawdę słabo to wygląda, zdecydowałem się na sparkling z tej palety: http://www.tensor.com.pl/images/inne/katalogi/fs_catalogue_r.pdf Jak myślicie ten kolor jak najbardziej jest zbliżony do ferric grey?
  21. Amoże pomalować na kolor sparkling? Tutaj mają takie proszki: http://www.tensor.com.pl/images/inne/katalogi/29_catalogue_r.pdf http://www.tensor.com.pl/images/inne/katalogi/fs_catalogue_r.pdf Może zaproponujcie jakiś kolorek bo ja mam już mętlik w głowie :(
  22. No jaśniejsze to one nie są bo ori były srebrne a te są szare, wiem że lepsze by były ferric grey ale gdzie dostać taki proszek a tak wyglądało wcześniej. http://images44.fotosik.pl/622/836b5978fd012add.jpg
  23. Właśnie chciałem ferric grey ale nie mam pojęcia gdzie i jakiej firmy i jakiego koloru proszek mam kupić, zastanawiam się czy tak zosawic czy jeszcze raz malować :?: Powiem szczerze że na wzorniku wyglądał troszkę inaczej był ciemniejszy i miał więcej perły. Oto zdjęcie zrobione w zimowej aurze, tyle że słoneczko sie pojawiło :D http://images35.fotosik.pl/1869/8d29506db26e74d7.jpg
  24. Nikt ci nie powie czy pompa pada czy jeszcze pochodzi u mnie było tak że w zimę czasami też głośno pracowała ale to nie oznaczało jej końca bo choć auto sprzedałem nadal paracuje, nie ma reguły kiedy skończy żywot, poprostu obserwuj przy odpalaniu czy hałaś się powiększa i wtedy wymieniaj a na razie jeszcze nic nie wymieniaj.
  25. No i stało się pomalowałem swoje felgi. najpierw sprawdzenie fel pod katem uszkodzeń i sprawdzenie a następnie piaskowanie i malowanie proszkowe no i mam pytanie do wszystkich co uważacie na temat tego koloru? http://images41.fotosik.pl/2003/28429b44a7064b9cgen.jpg Miał być trochę ciemniejszy na zdjęciu tego nie widać ale jest to perłowy tylko jakoś mało tej perły i nie wiem co mam zrobić teraz, czy znowu piaskować i malować na ciemniejszy kolor czy zostawić tak jak jest :?: Oczywiście do felg zakupiłem nowe dekielki i znaczki M oraz nowe oponki Goodyear eagle F1 asymetric 2 na tyuł 255/35 18 a przednie oponki są jak nowe ContiSportContact 225/40 18 więc ich nie wymieniam. Co myślicie o tym kolorze, proszę o komentarz.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.