Treść opublikowana przez czerwony330d
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Nie musisz przepraszać za nikogo, tak to jest każdy się deklaruje a później nic z tego nie wychodzi, faktycznie to był środek tygodnia i mnie również nie bardzo pasowało ale jeśli komuś naprawdę zależało to by przyjechał. Najlepiej takie spotkania organizować w sobotę bo wtedy wiele osób nie pracuje i frekwencja napewno byłaby większa. Szkoda tylko że kolega dziqusek na daremnie przyjechał i stracił kasę na paliwo ale myślę że następnym razem sobie odkuje ten ostatni przyjazd.
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Ja chetnie bym podjechał ale mam na 16-sta do roboty a z Katowic do pracy mam 60 kilometrów ale w sobote jak bys jescze był w Katowicach to moge podjechac do ciebie z kumplem i cos mozemy podziałać, mi zalezy na tym Disie
-
wyjace turbo po regeneracji
Kolego, może nagraj filmik tego wycia i coś się poradzi, kup kabel i zainstaluj Inpę i będziesz sam diagnozował auto kiedy będziesz miał taką potrzebę a propo tych 14-stu błędów to że ci je skasował nie oznacza żed jest wszystko w porządku bo z doświadczenia prędzej czy później powrócą. Wycie turbiny miałeś po regeneracji czy teraz po wymianie opaski?
-
330d 297Km 618Nm dźwięk wydechu Eisenmann str 12
Wreszcie pokazłeś moją byłą E46 330d, niestety mi nie było dane założyć galerię a szkoda :( Ale przynajmniej samochód poszedł do fanatyka marki BMW i szczerze powiedziawszy wiem że napewno bedzie jeszcze bardziej dopieszczana, jak teraz patrzę na te zdjęcia to łezka w oku się zakręciła, naprawdę super foty :cool2: Będziemy musieli zrobic sesję z moim aktualnym wozem E91 335d w jakims ciekawym plenerze, auto naprawdę na żywo robi wrażenie a podczas jazdy jeszcze większe, jeśli chodzi o filmiki to u nas spadło wczoraj z 30 centymetrów sniegu i na filmiki trzeba poczekać, tak jak pisze kolega zenek koksownik to bardzo cięzko jest nakręcic samemu ale z moja pomocą to się powinno udać i wtedy kolega zenek koksownik (dylek) wrzuci filmiki. Ja życzę tylko koledze zenek koksownik (dylek) bezawaryjnej jazdy oraz by autko jak najdłuzej ci służyło :D Pozdrawiam Mario.
-
fatgrandma's virtual garage
Dziękuję kolego fatgrandma, ta wizualizacja przekonała mnie to pomalowania swoich felg na ten kolorek, jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Mam jednego koleżkę i pyta czy kodujesz kolego dzqusek kluczyki i jaki koszt?
-
fatgrandma's virtual garage
Mnie również, ta zima nie ma zamiaru się skończyć. Czy kolega może zmienić kolor felg z mojego wątku na ferric grey? viewtopic.php?f=158&t=211412
-
E91 335d Trzaski, stuknięcia przy skręcie kierownicą.
Byłem dzisiaj u kumpla diagnosty i na szarpakach nic niepokojącego nie wyszło tylko przy szarpaniu na boki było słychać tykanie poduszki silnika, drgania silnika na jałowym są delikatne ale czy to możliwe że to od poduszki takie trzaski, pukanie to tykanie poduszki od strony kierowcy występuje a po stronie pasażera jest cisza, jak myślicie może to nosić się po aucie przez poduchę silnika? Czy ktoś sam wymieniał poduchy silnika? Dużo roboty z tym jest?
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Mam nadzieję że tym razem nie zapomnisz o Disie aby pomóc mi zainstalować :D
-
Ile kosztuje wymiana koła dwumasowego i turbiny?
A ja w swojej E46 sam sobie zrobiłem i nic nie zapłaciłem :D Jeśli chodzi o 3.0d to znam prawie wszystko na ten temat i jak ktoś potrzebuje pomocy to pomogę.
-
E91 335d Trzaski, stuknięcia przy skręcie kierownicą.
Właśnie dzisiaj jadąc zauważyłem że te trszaki stuki rozchodzą się po podwoziu a konkretnie niedaleko stóp, dzisiaj lub jutro jadę do kumpla diagnosty na szarpaki może coś zauważymy.
-
Ile kosztuje wymiana koła dwumasowego i turbiny?
Zgadzam się w całości :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dziękuję Panowie, też tak myślałem że czarne nie za bardzo przypasują. Ferric grey za to będą już ładnie kontrastować i jednak nie zginą jak czarne na aucie ale zastanawiam się jeszcze nad hydrografiką w karbonie? Jest firma w Mikołowie co jest w stanie to zrobić i może to być ciekawe co o tym sądzicie? http://hydrografika.ecextreme.pl/galeria# Mają tysiąc różnych worów więc można coś wybrać, dzwoniłem do nich, piaskują, nakładają folię i trzy razy klar a cena 1000 zeta, nie mało ale wygląd niepowtarzalny :D
-
E91 335d Trzaski, stuknięcia przy skręcie kierownicą.
Witam. Jakoże nie znalazłem odpowiedzi na nurtujący mnie problem więc pragnę opisać mój problem, otóz podzcas jazdy przy małych prędkościach i podczas skręcania kierownica najbardziej na zakręcie przy 90 stopniach czyli skrzyżowania oraz na rondach mam stuknięcia, pyknięcia i trzaski nie wiem jak dokładnie określić te odgłosy, występują tylko podczas pokonywania łuku zakręu i jak wyprostuję kierownicę zanikają, wymieniłem łączniki stabilizatorów i troszkę się poprawło ale nadal nie rozwiązało tego problemu, jeśli ktoś miał takie same objawy to proszę napisać co wymienić by ustały te odgłosy. Za pomoc bardzo dziękuję.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Panowie zastanawiam się nad pomalowaniem swoich ori felg, proszę o sugestie na jaki kolorek pomalować, ja myślałem o czarnym lub stalowym kolorze a jak wy myślicie? Opinie mile widziane :D
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Szczerze powiedziawszy to również ją brałem pod uwagę ale jednak cały czas myślałem nad 335d bo 330d miałem E46 pomodzoną i jakoś nie chciałem się przesiadać na coś słabszego, wisi z pewnością dlatego że nie kazdy chce kupować 330d bo wiekszość wychodzi z założenia że 330d są paliwożerne i wolą kupować 320d lub za te pieniądze kupią coś nowszego aniżeli 2006 rok, ja nie żałuję że zakupiłem 335d i choc spalanie jest wyższe niż w 330d ale jazda automatem z tym silnikiem to bajka, jezeli kolega plastick ma mozliwość sprawdzenia tego auta czy jest warte swojej ceny to byłoby dla ciebie ułatwieniem w podjeciu decyzji czy jechac i ogladać, ja na twoim miejscu bym się nie zastanawiał tylko skorzystał z propozycji kolegi plastick. Wiem że w Polsce ciężko znaleźć 335d bo sam szukałem trochę i pewnie nikt nie sprowadza bo obawia sie późniejszego problemu z odsprzedażą takiego auta, zyczę powodzenia w znalezieniu odpowiedniego wozu. Pozdrawiam i dzięki za opinię.
-
Jaki zestaw hamulcowy do BMW 330XD lepszy od fabrycznego
Panowie, nic tam nie pisze o 335d czy zestaw hamulcowy performance nie pasuje do modelu 335d?
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Jak dla mnie to pasuje mi w każdy termin. Byłoby Super mogę napisać na BMW Team Śląsk to może będzie jeszcze więcej ludzi do kodowania, tylko zastanawiam się gdzie można to zoorganizować?
-
Napawa wgniecionych drzwi - czy jest możliwość
Daj znać jak wyszło ale napewno będziesz zadowolony z ich usług.
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
To ja się piszę na spotkanie po świętach :D
-
Jaki zestaw hamulcowy do BMW 330XD lepszy od fabrycznego
Tutaj masz w ciekawej cenie: http://www.ebay.de/itm/BMW-Performance-Bremse-3er-E90-E91-E92-E93-/350740329049?pt=DE_Autoteile&hash=item51a9c0b259
-
Napawa wgniecionych drzwi - czy jest możliwość
Polecam firmę dufał a jak powiesz że jesteś forumowiczem z BMW Team Śląsk to dostaniesz rabat 10% a tylko powiem tyle swoje poprzednie auto E46 robiłem u nich i miałem gorsze wgniecenie jak u ciebie skasowali mnie 200 zeta i jescze auto umyli a na naprawe dostaniesz auto zastępcze więc warto do nich zadzwonic i się umówić bo robią naprawdę konkretne fury i trzeba czekac nawet z dwa tygodnie na termin naprawy.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dzięki za porady, jesli chodzi o odmę to właśnie przyszła i jeśli uważasz że pomoże to ją wymienię, natomiast jesli chodzi o wężyki to wymieniłem na ori wężyki, więc myslę że trochę pochodzą, co do zaworków to nie wiem czy one są wogóle dostępne osobno bo z realoem wychodzi że one są w komplecie i są dość drogie nowe w ASO ale sobie to przemyslę. Jeszcze raz dzięki, zreszta twoja E91 jest też ładnie doposażona i dopieszczona :D
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Nowe zdjęcia wrzucę niebawem, bo doszło parę nowych rzeczy które muszę zamontować ale dzisiaj u nas był atak zimy, może jutro coś sie wypogodzi to coś wrzucę.
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Widzę Kolego klagosz że teraz twoje auto to niezły potwór, aligator wykonał bardzo dobrą robotę ja jestem ustawiony na nowy icek i montaż w MG a następnie na programik u aligatora, zobaczymy co z tego wyjdzie. Życzę teraz po takich modach bezawaryjnej jazdy bo z taką mocą, skrzynia może za długo nie wytrzymać a przede wszystkim konwerter ale jak się będzie jeździć z głową to bedzie ok.