Treść opublikowana przez czerwony330d
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Panowie, już prawie jestem pewien iż zamawiam Z-Performance 5 bo negocjacjach z przedstawicielem handlowym udało mi się uzyskać fajny rabacik :D
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dzięki za stronkę, przyda się przy wyborze felg :cool2: Zastanawiam się równiez nad hydrografiką i coś ala carbon, co myslicie będzie ok. Mam zamiar kupić nowe felgi ale nie wiem jakie co myslicie o tych, co do ceny to kwestia ustalona ale zastanawiam sie czy wejdą opony 245 przód i 295 tył :shock: Takie felgi Breyton Race LS 20 cali. http://allegro.pl/felgi-breyton-race-ls-20-do-bmw-m3-e90-e92-i3236879433.html koloru srebrnego. 3 x nie :| ...nie Breyton bo za miękki na nasze drobi, nie 20" bo nie da sie normalnie na tym jeździć i groteskowo wygląda w e9x (no może w M3) i nie 245/290...na co Ci takie laczki ?...stranisz na osiagach i wogóle...max. to 235 / 265 :!: Dzięki kolego plastick za sugestie i jednak posłucham twoich rad i odpuszczę z tymi 20-stkami, co do tych rozmiarów opon to miałem okazje takie kupić z felgami Breyton LS Race 20 cali i cena była przystępna ale skoro u mnie max 235 i 265 to odpuszczam temat a co myślisz kolego o Z-Performance 5? Dziękuję.
-
Felgi 20" w BMW E91.. E90 E92 E93
Czyli wszystko jasne odpuszczam te breytony :(
-
Felgi 20" w BMW E91.. E90 E92 E93
Jezeli dobrze kojarze, to RACE LS byly dostepne w rozmiarach 20x8.5 ET35 i 20x10.0 ET35, jezeli to jest taki komplet, to bedzie pasowal do E91, z tym, ze musisz zmienic opony na 245/30R20 i 275/25R20 (ale w tym rozmiarze znajdziesz tylko Dunlop Sport Maxx GT). Alternatywnie popatrz np. na to viewtopic.php?f=158&t=194707&start=225 , moze te 19" Ci sie spodobaja. Tylko troche mocno inspirowana ADV.1 Ta felga którą zapodałeś z wątku kolegi plastick jest również ładna a jaki koszt takiej felgi kolego Vermilion? Faktycznie pomyliłem rozmiary tych breytonów opony to 245/30/20 przód i tył 295/25/20, jeśli opona tył nie podejdzie to odpuszczam temat bo kupować nowe opony na tył to już mi się nie opłaca. Bardzo podobają mi się ZP 5 i chyba takie zakupię a co to za ADV.1?
-
Felgi 20" w BMW E91.. E90 E92 E93
Panowie zastanawiam się nad zakupem Breyton 20 cali Race LS z oponami 245/25/20 przód i 295/20/20 tył czy taki zestaw opon wejdzie do E91 bez obcierania o nadkola? Dogadałem się ze sprzedawcą w sprawie ceny oponki i felgi mają przelot 1000 kilometrów a na felgach opony CSC5 nie ROF, felunek jest do odbioru 300 kilometrów od mojego miejsca zamieszkania i nie chcę lecieć tam żeby sobie pooglądać felgi jeśli ten rozmiar mi nie wejdzie, czy ktoś się orientuje jaki rozmiar 20 cali wejdzie do E91 bez żadnych obcierek? Coś mi się zdaje że 295/20/20 z tyłu to będzie obcierać w czasie jazdy :( To takie felgi: http://www.breyton.de/global/wheels/vehicle.php http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcReDhtCROgZzBD_8eZQe7us6Z7Hd86146NZPw9-i2a0gv-qZHHs Czy lepiej nie ryzkować z 20 calami tylko brać 19 cali Z-Performance nr 5. http://z-performance.com/index.php?route=product/product&product_id=68 https://www.youtube.com/watch?v=xM5nIvQMdP0
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Zastanawiam się równiez nad hydrografiką i coś ala carbon, co myslicie będzie ok. Mam zamiar kupić nowe felgi ale nie wiem jakie co myslicie o tych, co do ceny to kwestia ustalona ale zastanawiam sie czy wejdą opony 245 przód i 295 tył :shock: Takie felgi Breyton Race LS 20 cali. http://allegro.pl/felgi-breyton-race-ls-20-do-bmw-m3-e90-e92-i3236879433.html koloru srebrnego.
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Kolego, jaka u ciebie pogoda bo u nas do bani :( Mam nadzieję że twoje autko wykręci najlepsze czasy na torze :D Może za rok również bym się spróbował na torze, jestem ciekaw jakie czasy bym wykręcił :D Pozdrawiam Mariusz.
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
1. Czerwony330d
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dziękuję. W Katowicach, bywam dość często więc jest to bardzo prawdopodobne :) Szkoda :( Tylni dyfuzor zakupiłem już chyba z dwa tygodnie temu, tylko się zastanawiam czy go nie pomalować w czarny połysk a te boki nie okleić folią czerwoną odblaskową lub srebrną, chodzi mi o te trójkąty po lewej i prawej stronie dyfuzora.
-
chip tuning - wykres
To ja też wrzucę swój wykresik: http://images36.fotosik.pl/472/6044356b62eb5197.jpg
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Przed chwilą skończyłem montować progi Performance, zdjęcia zrobione na szybko żeby zobaczyć jak to poglądowo wygląda :D http://images37.fotosik.pl/2057/e2e740fbb701e392.jpg
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Ja też się piszę, jak coś :D
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dziękuję, Icek chyba za wiele nie pomógł w kwestii mocy jedynie poprawił chłodzenie powietrza doładowania a jeśli chodzi o wydech to jest to seria tylko końcówki montowane w MGmotorsport wyglądają o niebo lepiej niż seria. Może w przyszłości poleci DPF i tłumiki Eisenmanna i może być lepiej, póki co jest naprawdę ogień :D :norty: Dzięki. x2 :cool2: PS: Nie myslisz jednak zmienić tych kół na ładniejsze? Wielkie dzięki. Jeśli chodzi o koła to te zostawię na zimę a zastanawiam się co wybrać czy Z-Performance numer 5, czy Breyton LS, czy 313 performance a może kolega klagosz ma jakieś felgi z oponkami na sprzedaż :?: Może koledzy coś zaproponują, na pewno chciałbym w kolorze metal gun lub coś w ten deseń.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dziekuję, dziekuję. Będzie okazja w ramach wyjazdu do Pragi na GP Czech :D Dziękuję mogło być trochu więcej ale Aligator stwierdził że już były drgania.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dzisiaj moja bumka została zhamowana i wyszło bardzo ładnie 290 kucy i 584 niutony po wielu próbach aligator wybrał najlepszy jego zdaniem programik i usunął ogranicznik prędkości :D Wrzucam jedynie dwa zdjęcia bo niestety ale telefon padł :( http://images44.fotosik.pl/689/3f6a29d3cc29fbef.jpg Tutaj zdjęcie tunera i bumki :D http://images47.fotosik.pl/1814/03dc9da7f4f41a08.jpg Naprawdę aligator wykonał bardzo dobrą robotę a oto wynik: http://images36.fotosik.pl/472/6044356b62eb5197.jpg Po programie auto jest naprawdę wściekłe :D
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Tak DPF zostaje, póki co bardzo lubię kiedy końcówki są czyściutkie i przy mocnym bucie nie puszcza bąką :D kolego Plastick, jakie miałeś spalanie w swoim kombiaczu przed programem i po programie przy normalnej jeździe? U mnie wcale nie ma tak dużo dymu...dym pojawia sie jedynie jak jeździsz jakiś czas spokojnie i po jakimś czasie dasz w palnik..to cała ta sadz co sie w wydechu osadziła wylatuje. Przy ostrym potraktowaniu auta raz za razem w zasadzie nie ma dymu...no ale jak chcesz. Mi pali ciut więcej bo ja nie użytkuje 335d na codzień, a jak już wyjade to i pocisnę i przy takich pojeżdzawkach pali mi 10l-11l. Jak jeździłem na codzie z programem na 335KM to paliła średno 9l. A ostatnio jak jechaliśmy do Torunia na zlot to przy takiej turystyce - krajoznawczej do 120km/h spaliła 7,5l. To spalanie przyzwoite jak na taką moc a ile właściwie kucy teraz masz kolego Plastick? Ja jutro cisną do aligatora i wykresiki wrzucę do wątku, pamiętasz kolego Plastick ile ci na serii wypluła twoja bumka :)
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Ja chętnie bym coś u siebie parę rzeczy dorzucił no i może wreszcie Disa ogarniemy :D
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Tak DPF zostaje, póki co bardzo lubię kiedy końcówki są czyściutkie i przy mocnym bucie nie puszcza bąką :D kolego Plastick, jakie miałeś spalanie w swoim kombiaczu przed programem i po programie przy normalnej jeździe?
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Kolejne mody oczywiście sa w planach tylko potrzeba czasu na ich zrealizowanie :D
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Pojutrze zapowwiadne programowanie mojej 335d u aligatora w Katowicach, jestem ciekaw ile wypluje na serii moja 335d ale to wszystko wrzucę na forum :D Poza tym zamówiłem progi performance, zobaczymy jak beda wyglądać na aucie :D
-
330d 297Km 618Nm dźwięk wydechu Eisenmann str 12
Kolego zważaj na to co piszesz akurat to moja była niunia a filmik postaramy się z kolegą zrobić i wrzucić dla potomności, szkoda tylko że ja nie zrobiłem galerii tego auta, teraz po modach silnik ma nakręcone ponad 50 tysięcy i turbo ma się bardzo dobrze a boleć to jedynie może ciebie głowa z pisania głupot :duh:
-
Czy fotele M-Pakiet E90 preLCI pasują do E90 LCI?
Możesz do mnie wbić i ogarniemy temat :D
-
Czy fotele M-Pakiet E90 preLCI pasują do E90 LCI?
A co ma kształt kierownicy do poduszek powietrznych :duh: Kolego ja mam fotele u siebie założone po lifcie a auto mam preLCI i wszystko działa a fotele są sterowane elektrycznie i podgrzewane i pompowane boczki, więc się nie zastanawiaj tylko montuj.
-
Problem z silnikiem - jestem w trasie
Nie brakło ropy ale poprostu nie podaje paliwa, może pompa paliwa padła? Może filtr paliwa zapchany? Próbowałeś palić na samostarcie? Jeśli nie pali ani nawet nie pierdnie to znaczy że to nie wina zasilania paliwem a jak zapali na samostarcie na chwilę to znaczy że coś nie tak z zasilaniem paliwem.
-
E9x jak zdemontować zagłowki?
Kolego a masz ori znaczek na kierownicę? Gdzie kupiłeś ten carbonowy?